Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:51 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Купих си изтребител!!!нови  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 17:23





Приемам поздравления.



Тема ЧЕСТИТОнови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано16.05.07 18:04



Без да те отчайвам, но всички които караме неколкократно по-скъпи велосипеди сме почнали от нещо подобно, така че добре дошъл в отбора ла маняците. В най-скоро време очаквам и първия въпрос от рода на "Смятате ли, че би било по-добре ако ъпгрейтна ..."
И все пак честито!!!
Още един байкър в редовете на шосейките.
Още утре ще отида да го разгледам, ако го има на адреса който е обявен в сайта.
Частите не искам да коментирам но ми е интересна рамката на живо.
Все пак най-важното е теб да те кефи.


И пак честито.





Тема Re: ЧЕСТИТОнови [re: Чoko]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано16.05.07 20:55



Супер, браво, евала, честитка

Със здраве и без проблеми да си го караш. Айде утре още от сутринта ще съм на колодрума, може да се видиме ако искаш, мога да уредя и да покараме вътре... евентуално

Редактирано от grashoverride на 16.05.07 20:56.



Тема Re: ЧЕСТИТОнови [re: grashoverride]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 11:28



Браво пич.Пожелавам много километри.Пожелавам ти да се превържеш към състезателното каране /не туризма/.Много се развам за теб.



Тема Мерси, бате, Чоко!нови [re: Чoko]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано17.05.07 14:55



Боя се, че нема да го намериш днес, щото ми се стори, че вчера взех последното (или, единственото, зависи от гледната точка). Все пак, ако имаш работа към Люлин, магазина се намира веднага след Мото-Пфое и преди Малчика, но от другата страна на булеварда (мисля, че магазина се казва Сандекс). Иначе, колелото е супер, направо не стъпва по земята.





Тема Бате, днес забелязах благородна завист в очите ти.нови [re: grashoverride]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано17.05.07 14:57



Верно, че гумите са малко кекави на по-серьозни усилия, но ше му намера колая, така ми се струва.





Тема Хихихи, аз съм малко дъртичък за състезания, бате.нови [re: Mитko]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано17.05.07 14:58



Но, като цяло, шосейката си е съвсем друга скорост, направо нема място за сравнение с байка. Мерси, за поздравленията!





Тема Re: Мерси, бате, Чоко!нови [re: тъпoтo]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 16:07



Браво, честито за придобивката.
Със здраве да си го караш и много километри да му навъртиш.
Да ти кажа и една тайна. Трябва да му говориш нежно, с любов и от време на време да го почистваш. Аз със моето така си говоря и то много ме слуша, знаеш ли как хвърчи по баирите





Тема Re: Купих си изтребител!!!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 16:53



Със здраве и безаварийно!!! Малко грижи! - ПОНЕ и ще го караш и догодина :-))
Предвид скорошното ни познанство мисля че това е отличен избор за теб. Пази го все пак!!!



Тема Хихихи, вече успех и да спукам гума.нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 20:22



Мерси!!! Предвид очертаващото се кофти време в следващите 3-4 дни, нема да е фатално, ама предлагам после да го пробваме на едно София-Мальовица-София. Кво мислиш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.