Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:03 26.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Много се извинявам и благодаря-Ново колело въпрос  
Автор L.M. ()
Публикувано15.05.07 22:20



Извинявам се щото сигурно съм поредния олигофрен които иска подобна консултация ;-)

малко подробности :

тегло : 115 кг
друго : всяка година си купувам ново колело от метро / обикновенно крос или някакъв подобен боклук / и ве4е е време да спра тази тенденция
т.е трябва ми сносно колело което да ми изкара поне 2-3 ...години, с което да карам предимно в парка , но пък и да мога да направя някои и друг високопланински преход

РАМ Волтаге 2 с рокшок амортисиори : до днес това ми бе избора цена ок. 700 лв , какво мислите за него ?

След днешното велошествие / софия / верни другари ме запалиха за идеата да си купя някакви англииски колела, хем от по здрава сплав , хем с дискови спира4ки а и на цена дале4 по ниска от тези РАМ-ове

ето това им е саита , ако някои би го погледнал и да ме ориентира :

www.raleigh-bg.com

idei ?





Тема Re: Много се извинявам и благодаря-Ново колело въпнови [re: L.M.]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано16.05.07 21:08



Ами не знам колко им е английски произхода, но мисля, че Dраг или Ram ще е по-добър избор. А за килограмите - и аз бях 110кг като го купих моето, но за по-малко от 2 месеца свалих 15кг именно с негова помощ

Имам някакво предчувствие, че тези Raleigh-и които се продават в България ги правят Cross. Поне модела, който си го е взел "тъпото_копеле" е абсолютно копие на Cross Peloton. Успех при избора.

Редактирано от grashoverride на 16.05.07 21:10.



Тема Re: Много се извинявам и благодаря-Ново колело въпнови [re: grashoverride]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано17.05.07 10:58



мда ... и аз като гледам, че в raleigh.co.uk даже не са и чували, че произвеждат толкова много модели байкове





Тема Re: Много се извинявам и благодаря-Ново колело въпнови [re: Bълk]  
Авторopa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 18:57



verno e ce relig se pravjat v BG i to specialno evtinite bike-ta i sa pulni taraljasnici ne sum siguren dali sa cross ili sprint no sa sustite taraljsnici taka ce kato smenish metro-crosas s relig vse edno si si kupil cross v lucsozen magazin. Ako tova ti dopada kopuvaj. Ama na-dobre si vzemi Drag-Ontario i zabravjai za problemite nezavisimo ce si 115 kg. ste te izdurzi. Ajde karaj sus zdrave kvot si kupish takova ste karash vaznoto e da se cuvstavsh dovolen!



Тема Re: drugiteнови [re: opa]  
Автор L.M. ()
Публикувано18.05.07 00:23



ste tchuja li mnenie za RAM I ili II/ po gore sum oburkal modela s model na scott / ili puk za njakoe drugo "zdrawo kolelo" koeto da mi izdurji tejinata ;-)

Редактирано от L.M. на 18.05.07 00:27.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.