Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 24.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бате, Ерик Забел е един от най-великите спринтьоринови [re: qvkata]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 15:36



... евър. Мисля, че по брой победи е в тройката. Марио Чиполини също е спринтьор, но мисля, че нема бройката на Забел. Та, в тоя ред на мисли, чавенцето на Забел похвалило конкурента на татко си. М/у другото, Забел още се състезава (в отбора на Петаки), но не разбрах дали на това Джиро участва. Аз съм фен на финалите на височина и бягането по часовник, и спринтьорските етапи ги проспивам, признавам си го с малко срам.





Тема Re: Бате, Ерик Забел е един от най-великите спринтьоринови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 17:28



Най - якото от сичко е катеренето на баири щото там се печели обиколката.А иначе Хусхов падна и май няма да кара повече вчера



Тема Re: Бате, Ерик Забел е един от най-великите спринтьоринови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 21:10



За съжаление Цабел не участва но и сами можете да видите какво става на Джирото тук http://www.cyclingnews.com/road/2007/giro07/?id=startlist



Тема Абе, че е момче Кунего, спор нема.нови [re: Moмчe Mлaдo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 18:55



Обаче, Джирото е състезание за мъже. Засега Ди Лука показва мускули, ама и Саволдели се държи прилично. Симони ако влезне в тройката накрая, требва да си бие гъзъ о тавана, от радост.





Тема Re: Абе, че е момче Кунего, спор нема.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 09:33



От до тук протеклото Джиро стигам до извода,че много са ги стегнали за допинга/вероятно вземат по малко/ и всички фаворити се пазят много да не се уморят още от начало.Аз мисля,че още нищо не е започнало в Джирото.Ще победи по-умния и опитен и продължавам да залагам на опитните състезатели-като Салволдели.



Тема Лоша работа, батеееейййй!нови [re: Mитko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 21:28



Май надценихме Саволдели. Аз все се надявах, че може повече да драпа по височините, поне на нивото на Кунего. Ебаси, днеска за малко Бетини да завърши преди него, ебати фаворита! Ако утре не направи удар в бягането по часовник, не го виждам как изобщо ще влезне дори в тройката.





Тема Re: Лоша работа, батеееейййй!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано24.05.07 22:19



Абе ей!!! Къде се изгуби ти бре... Само тук пишеш, icq изобщо не пускаш... взех за се притеснявам вече. Айде като се оправи времето да караме, че ще забравя как се кара. Замислил съм интересни обиколчици на север

. Пусни си icq-то и да вземем да се разберем нещо. Иначе по темата: Днес като ги гледах как катерят... ми батка ти ако отидеш, особенно сега с новото колело, просто нямат шанс Ще ги смачкаш.



Тема Тука съм си, бате.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 20:20



Споделял съм ти вече, че имам уека форма на кю-алергия, затва го гасим понекога. Сега ше ти сподела, че имам и тежка форма на метеорологична депсерия, като е шибано времето, яко се сдухвам, само лежъ, плюскам и спъ (прекото следствие от тая седмица са м/у 2 и 3 кила чиста мускулна маса по гъзъ ми). Добре, че се пооправи вчера и днеска времето, та успех пак да спукам гума, да омажа едно хубаво новото колело и да врътна 2х50-60км. Що се отнася до кю-то, цел ден бачка, ама никой не ми пише. Иначе, много се смех на тва дето си го писал "по темата". Определено, съм на мнение, че Саволдели нема никакъв шанс с/у мене, много е зле, горкия. Май Ди Лука ше спечели, деба!





Тема Еми, то се е видело, че ше е Ди Лука.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 08:10



Дано, поне, днеска Мазолени разбие оня дребен жълт скакалец на бягането по часовник. Шлек е сигурен за второто място, Кунего май ше е трети. Абе, стана яко състезание, аз съм доволен, особено от онова нечовешко изкачване на Монт Зонколан. Кво закусват тия, бееееее?





Тема Re: Еми, то се е видело, че ше е Ди Лука.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 08:25



Кво може яка храна и доста Апчета :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.