Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 27.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Що се палиш санови [re: Nedi]  
Автор kwadrat (Неразбрал)
Публикувано23.07.09 15:13



Къде прочете човека да казва че е лесно? Къде видя да те сочат с пръст? Що скачаш негонен дет се казва. Идеяата е че това е толкова различно от карането по шосе и изисква толкова различна тренировка и умения че трудно ти го побира акъла как може да се нарича по един и същи начин. Все едно гледаш немска овчарка и болонка и се чудиш аджеба как може да са от един и същи животински вид.



Тема Re: Можебинови [re: имитaтop]  
Автор kwadrat (Неразбрал)
Публикувано23.07.09 15:14



трябва да се наричат конадолездачи





Тема Re: Баце, ше ме многоизвиняваш, ама тука сте се ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.09.09 20:01



... сори баце... ще се наложи да те разочаровам :) До Панчарево и обратно едва ли ще ми трябва почивка... но понеже не съм тръгнал да се бъхтя само и искам да си изкарам приятно предпочитам да спра и да хапна една чорба с една бира... а и момичетата да поемат дъх.... Та не знам... на мен ти ми се струваш някакъв смехурко с вечните си напъни да се докажеш и покажеш... но това си е твоя живот и твоя работа естествено. Аз рекорди няма да подобрявам а и няма да се впускам в спорове с шосейкаджиите относно велосипедизма... Щом за теб само шосето е велосипедизъм... нека така да е..



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема ... остави го пича....нови [re: Alexndr]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.09.09 20:07



... това дето говори тук и в клуб футбол е гооооляма заблуда... Все пак е от Левски



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Точно ти, батенце, нема как да ме разочароваш.нови [re: Apxaнreл]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано02.09.09 09:17



Щото от тебе нищо друго не се очаква да направиш, освен да си ебеш майката, Едипе.





Тема Re: Дискусия: Колоездачи ли се байкърите?нови [re: имитaтop]  
Автор reenni (непознат )
Публикувано02.09.09 17:41



Хаха бате като не е колоездене какво е-манджа с грозде!!по какво съдиш че не е колоездене ако мога да попитам?За мен лично DH-a е далеч по вълнуващ стил от шосето но нямам проблем и с него.Колкото до скафандрите-повярвай ми необходими са!!А тези,на които им е необходимо шосе за да карат-здраве

.Уважавам всеки стил направете го и вие а сега отивам да се суркам надолу



Тема .. hahaha....нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано03.09.09 20:44



... тъпо... и просто.. кат простата жлеза... Цицероне... Цицероне... Цицероне...



...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.