Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 28.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво ви е мнението за Cross Marathon ?нови  
Автор crossera (байкърче)
Публикувано16.04.07 22:03



Взех си Cross Marathon за 340 лв. на намаление от 420 лв. колелото е много хубаво , със предна и задна дискова спирачка , преден и централен АмортисЬор , 24 скорости , много е хубав за сега няма проблеми , какво мислите ?



Кажете НЕ ! на Drag !

Тема Re: Какво ви е мнението за Cross Marathon ?нови [re: crossera]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано17.04.07 20:02



"Взех си Cross Marathon за 340 лв. на намаление от 420 лв. колелото е много хубаво , със предна и задна дискова спирачка , преден и централен АмортисЬор , 24 скорости , много е хубав за сега няма проблеми , какво мислите ? "

Не се сърди, но само един що годе свестен "пред амортисьор" или "централен амортисьор" струват горе долу толкова. Да не коментираме цените на спирачките. Говорим все пак за нови части.
А и като се види края на съобщението ти, не знам какво очакваш от този пост. Явно вече си имаш изградено мнение.

Пожелавам ти дълго безаварийно каране.



Тема Re: Какво ви е мнението за Cross Marathon ? [re: Чoko]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 20:23



Абе Чоко, не убивай детското в хората. Едно време спях с фаворита в стаята.
Имаше касета 4-ка, е хеее , а отпред една плоча. Какво търсене на връзки беше.
Ставаше само през БСФС.



Тема Re: Какво ви е мнението за Cross Marathon ?нови [re: Cтapшиятa]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано18.04.07 12:11



Ха-ха-ха, не убивам нищо детско.
Просто когато някой поиска мнение и аз имам такова, обичам да си го казвам.
Като прочетеш предния ми пост, ще видиш че се съобразявам с неговото мнение и не налагам своето.
Аз също съм събирал не едно колело част по част, и знам какво е да искаш да караш нещо което по една или друга причина не можеш.
Просто действителността е такава.
Има във форума и хора които хвалят велосипеди за по 100-120 лева. Тяхно мнение и както те не ми го налагат, така и аз не налагам своето, макар че стоя твърдо зад него.
В крайна сметка този форум най-вероятно цели точно това, да си изказва всеки мнението без да е груб с останалите.
Дано не е приел като лична обида предния ми пост, но просто така виждам нещата.
Може би гледната ми точка е такава защото съм (да се похваля) вече само 108 кг. и не се доверявам на всякакви части.
Пак казвам: Дълго и безаварийно каране и дано най-тежката повреда да е някоя спукана гума.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.