Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 27.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Компания за Road Race - СОФИЯнови  
Авторf.mozer (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 21:24



Предлагам на тези които карат сами шосейно в София и наоколо - да сформираме компания за по весело. Аз лично карам бегач и мога да въртя до 100-150 на ден (когато става въпрос за кеф). Идеята е да се кара в районите на примерно: София-Самоков-Мальовица/ София-Златни Мостове, София-Панчарево-Бистрица-Симеоново ............. и така нататъка.
ICQ: 319262579



Тема Аз немам бегач, бате, с байк съм.нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 23:24



Тия маршрути дето си ги изброил, са ми от любимите. Записвам се. Немам кю.





Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано28.03.07 00:21



И аз имам желание. Скоро си купих бегача и засега имам само две ро-големи излизания по 130км. Не знам ти колко си трениран, но ако са 100-150км с голяма денивелация, надали ще мога да те догоня

Както и да е, утре ще гледам да се свържа с теб по icq, че сега карам сам и си търся компания за шосе

Редактирано от grashoverride на 28.03.07 00:22.



Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано29.03.07 23:02



В понеделник 02.04.2007г. ще караме по този маршрут:
София - Сливница - Брезник - Перник - София излиза към 105километра.


Ще тръгваме в 9:00 от София, предполагам от центъра някаде. За сега сме двама сигурни (аз и f. mozer) и очакваме още желаещи...
Да напомня, че става въпрос за шосейни велосипеди, защото не знам с MTB дали ще може да се гони същото темпо.
Желаещите да се включат да ме търсят на skype: grashoverride - вечер след 21:00 часа до неделя вечерта.

Редактирано от grashoverride на 29.03.07 23:04.



Тема Тва некакъв намек ли беше?нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 09:00



Вие какво темпо ще гоните по разстоянието?





Тема Re: Тва некакъв намек ли беше?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано30.03.07 20:59



Не намеквам нищо

Просто с MTB е доста по-трудно да се държи дадена средна скорост, която пък с шосеен велосипед се държи с лекота. Аз самия съм карал повече MTB, макар и по шосе предимно и определено усетих разликата. Все пак ако някой има желание и мисли, че ще се справи е добре дошъл и с MTB, но мисля че ще му е трудно... А в цифри мисля да не падаме под 25км/ч. Не съм минавал досега по този маршрут и не мога да преценя точно...

Редактирано от grashoverride на 30.03.07 21:00.



Тема Епа, мисла, да пробвам с вас.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 22:03



Тъй като немам и скайпе, разчитам на некво съобщение тука относно мястото и часа на тръгване. Заклевам се, нема да ви бавя! Ако все пак това се случи (а то е много малко вероятно, щото мога да симулирам доста добре контузии), може да ме изоставите на произвола на злобната съдба немит и недраг.





Тема Re: Епа, мисла, да пробвам с вас.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано30.03.07 23:24



Важното е желание да има. Ако наистина искаш ще се радвам да дойдеш. Значи на 02.04.2007г. в 9:00 часа ще се чакаме на Бул. Сливница на 100 метра след кръстовището с бул. Константин Величков по посока ж.к. Люлин. Само да ти кажа да си носиш всичко необходимо - резервни гуми и т.н., защото не са ни съвместими всички чаркове

Ще се радвам да дойдеш и моля те отговори тук като знаеш със сигурност да сме наясно...



Тема Re: Тва некакъв намек ли беше?нови [re: grashoverride]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.03.07 00:48



Сигурно си прав. Ама аз си бях направил един байк доста добре - 48 курбели и 11 заден венец. Та 25 км можех да поддържам (по равно де) - и не за много време - все пак съм любител а и съм на годинки :)
Тъпото е че му се счупи оста на педалите а аз все не намирам време да го оправя, а другия байк е за по пенсионерски скорости (42/14)

Bеer? Mоre?




Тема Потвърждавам. Само ако е мокро, няма да дойда.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 09:45



Мразя, ама наистина, много мразя да карам на мокро. Не дойда ли до 9:05, не ме чакайте, защото едва ли би имало разумна причина да закъснея повече.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.