Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Старозагорски велосипедистинови  
Авторciclista (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 00:58



ima li hora v St. Zagora obi4a6ti velosipeda i estestvenno da ne mu davat da si po4iva.Az sam edin ot tiah i 6te se radvam da se zapoznaia s drugi,koito imat sa6toto hobi.



Тема Re: Старозагорски велосипедистинови [re: ciclista]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано04.04.07 09:46



Да има, но карат по единично. Ако искаш да си направиш групичка, опиши си колко и по какви терени караш, по кое време и т.н. та да знаят кои хора да те търсят. Иначе аз започвам да покарвам по-често защото напуснах работа и ще имам свободно време. Най - вероятно след 15-ти почвам да излизам почти всеки ден, така че ако ни съвпада карането може да се разберем нещо.
Поздрави.



Тема Здрасти, бате Чоко!нови [re: Чoko]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано04.04.07 11:28



Имаш ли неква оферта за колело с тънки гуми и цена, дето като карам след бегачи, да не ме късат на равното и да не ми се къса сърцето като се сетя колко съм ти цакал, за да не се случва предното?





Тема Re: Здрасти, бате Чоко! [re: тъпoтo]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано04.04.07 20:34



Ахаха, стига бе батка. Виж ти колко ме късаше на баирите, то на равното всеки може... Ако не намериш нещо хубаво на старо, като моето нещо ще ти е идеално, има го и с команди на рамката и е ~440 лв, даже може и по-малко да е...



Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: тъпoтo]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано05.04.07 11:33



Здравей "тъпо копеле", не знам колко съм ти батко, но го приемам като обръщение.
От два месеца не знам какво става в ателието щото съм затрупан с работа (все пак съм счетоводител).
Най-вероятно на 06.04.2007 ще стигна до атилието, защото колегата иска да ходим двамата до пазара в Сливен. Нищо обаче не е сигурно, така че най-добре говори с него какво има в момента и му кажи какво търсиш.
Телефона му е 0898239292 или 042263100 и се казва Цецо. Кажи му че търсиш шосейка да не ти се заобяснява надълго и широко за МТБ и му кажи какъв ръст търсиш.
Извинявай, че не мога да ти дам повече информация сега, но до края на април ми се очертава гърч.
Чао за сега.



Тема Re: Старозагорски велосипедистинови [re: ciclista]  
Авторciclista (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 23:27



Ami vlekat me i 6oseinoto i planinsko koloezdene.vseki svoboden 4as sam na koleloto.Na 33 god. sam i samo avgust mesec sam v St.Zagora.6oseika karam ot 3 god., a baik ot skoro ,no koto 4e li i toi si ima hubavi strani.





Тема Re: Старозагорски велосипедистинови [re: ciclista]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано18.04.07 12:18



Освен като наближи Август да пуснеш един пост и да се уговорим да се срещнем.
Ние караме предимно шосе, но и на МТБ се качваме, затова че може да ти хареса.
Чао и до Август наживо.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.