Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 22.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Компания за Road Race - СОФИЯ  
Авторf.mozer (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 21:24



Предлагам на тези които карат сами шосейно в София и наоколо - да сформираме компания за по весело. Аз лично карам бегач и мога да въртя до 100-150 на ден (когато става въпрос за кеф). Идеята е да се кара в районите на примерно: София-Самоков-Мальовица/ София-Златни Мостове, София-Панчарево-Бистрица-Симеоново ............. и така нататъка.
ICQ: 319262579



Тема Аз немам бегач, бате, с байк съм.нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 23:24



Тия маршрути дето си ги изброил, са ми от любимите. Записвам се. Немам кю.





Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано28.03.07 00:21



И аз имам желание. Скоро си купих бегача и засега имам само две ро-големи излизания по 130км. Не знам ти колко си трениран, но ако са 100-150км с голяма денивелация, надали ще мога да те догоня

Както и да е, утре ще гледам да се свържа с теб по icq, че сега карам сам и си търся компания за шосе

Редактирано от grashoverride на 28.03.07 00:22.



Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано29.03.07 23:02



В понеделник 02.04.2007г. ще караме по този маршрут:
София - Сливница - Брезник - Перник - София излиза към 105километра.


Ще тръгваме в 9:00 от София, предполагам от центъра някаде. За сега сме двама сигурни (аз и f. mozer) и очакваме още желаещи...
Да напомня, че става въпрос за шосейни велосипеди, защото не знам с MTB дали ще може да се гони същото темпо.
Желаещите да се включат да ме търсят на skype: grashoverride - вечер след 21:00 часа до неделя вечерта.

Редактирано от grashoverride на 29.03.07 23:04.



Тема Тва некакъв намек ли беше?нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 09:00



Вие какво темпо ще гоните по разстоянието?





Тема Re: Тва некакъв намек ли беше?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано30.03.07 20:59



Не намеквам нищо

Просто с MTB е доста по-трудно да се държи дадена средна скорост, която пък с шосеен велосипед се държи с лекота. Аз самия съм карал повече MTB, макар и по шосе предимно и определено усетих разликата. Все пак ако някой има желание и мисли, че ще се справи е добре дошъл и с MTB, но мисля че ще му е трудно... А в цифри мисля да не падаме под 25км/ч. Не съм минавал досега по този маршрут и не мога да преценя точно...

Редактирано от grashoverride на 30.03.07 21:00.



Тема Епа, мисла, да пробвам с вас.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 22:03



Тъй като немам и скайпе, разчитам на некво съобщение тука относно мястото и часа на тръгване. Заклевам се, нема да ви бавя! Ако все пак това се случи (а то е много малко вероятно, щото мога да симулирам доста добре контузии), може да ме изоставите на произвола на злобната съдба немит и недраг.





Тема Re: Епа, мисла, да пробвам с вас.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано30.03.07 23:24



Важното е желание да има. Ако наистина искаш ще се радвам да дойдеш. Значи на 02.04.2007г. в 9:00 часа ще се чакаме на Бул. Сливница на 100 метра след кръстовището с бул. Константин Величков по посока ж.к. Люлин. Само да ти кажа да си носиш всичко необходимо - резервни гуми и т.н., защото не са ни съвместими всички чаркове

Ще се радвам да дойдеш и моля те отговори тук като знаеш със сигурност да сме наясно...



Тема Re: Тва некакъв намек ли беше?нови [re: grashoverride]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.03.07 00:48



Сигурно си прав. Ама аз си бях направил един байк доста добре - 48 курбели и 11 заден венец. Та 25 км можех да поддържам (по равно де) - и не за много време - все пак съм любител а и съм на годинки :)
Тъпото е че му се счупи оста на педалите а аз все не намирам време да го оправя, а другия байк е за по пенсионерски скорости (42/14)

Bеer? Mоre?




Тема Потвърждавам. Само ако е мокро, няма да дойда.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 09:45



Мразя, ама наистина, много мразя да карам на мокро. Не дойда ли до 9:05, не ме чакайте, защото едва ли би имало разумна причина да закъснея повече.





Тема Имайте предвиднови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.03.07 23:02



на Мальовица е валял сняг, та умната с маршрутите.
Иначе за понеделник го дават слънчево, или поне без валежи.

Bеer? Mоre?




Тема Слънчево беше, без валежи. За Мальовица не знам.нови [re: bira_more]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 21:18



Немаше бира, само мор. Сега чакаме плацебото.





Тема Абе, бацета, почнах да се притеснявам.нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:34



Що не пишете?





Тема Re: Абе, бацета, почнах да се притеснявам.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано03.04.07 12:36



Живи сме

Аз имам малко мускулна треска, което значи че имам още време да влезна в час.



Тема Абе, днеска ти е била малко, ама глей утре ...нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 20:03



... как ше се вцепениш. Поне, мен ме "удря" втория и третия ден след карането. Ама, нема лошо, така и така го дават дъждовно сряда и четвъртъка, ше правим възстановяване.





Тема Re: Абе, днеска ти е била малко, ама глей утре ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано04.04.07 02:09



Така, в петък съм почивка и гледам няма да вали... Мисля да направя онази неизвестно колко трудна обиколка: София - Ихтиман - Самоков -София (150-160км.) Гледам, че го дават да не вали, но ще видим... ако има желаещи за тази лудост да пишат, ако няма пък ще ходя сам да се лутам...



Тема На мен ше ми дойде множко тая обиколка.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 09:13



София-Ихтиман (по магистралата е като сбъднат сън на колоездача, цело платно за тебе), Самоков-София също е приятно (като изключим тесния път и тировете дето минават на метър от тебе), но Ихтиман-Самоков е неква забулена в мъгли мистерия (на пътната карта дето я имам е неква плетеница от малки пътища). Що не пробваш да тръгнеш към Нови хан (слизаш от магистралата на едно място с табелки и фащаш един тесен, но запазен път) и на около 5-6 км след него да свиеш надясно към Габра (не съм карал по тоя път, но ми изглежда приятно, обикаля язовир Искър от другата му страна), Ново село и след още един десен завой си в Самоков. Нататък знаеш.





Тема Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Авторf.mozer (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 13:16



Здравейте и от мен!
Аз не мога да кажа че ми се отрази тази обиколка. Имаше си достатъчно спирания, хубави гледки, както и морни байрчета (за някой) :-).
Не смятам да се включвам с тази обиколка - не заради километрите а заради движението. Безмислено е да се надишваш с толкова пушилка и изгорели газове. Смятам тия дни като ми остане време да купя един готин багажник за комбито ми - и да се правят маршрути с по чис въздух и липса или съвсем малко коли. Мисля за Юндола - но ще се дообмисли. Ако някой има идей за хубав маршрут да каже. Извън София. Също така понеже нямам много време - очаквам съвети за багажник за колело - за тавана на колата - нещо хубаво.
"тъпото копеле" - ако не отида на ски в събота ти предлагам да направим нещо което говорихме - около София .......... 50-60 км. дай някакви кординати да се свържем



Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано05.04.07 18:24



Здравей Ф.Мозер,
не че ти се меся, но защо държиш да е за таван този багажник. Тези за отзад на колата са достатъчно добри. Аз лично ги харесвам повече. Вярно е че събират само три велосипеда, но пък парво не вдитгат толкова разхода на гориво, и второ не те лашкат така въздушните течения от преминаващи камиони и т.н.
Да не те притеснява това, че си с комби, те се нагласят и стават.
Това е.
Чао.



Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: Чoko]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 19:11



Напротив. Не става дума за "месене". Аз самия помолих за съвет. Съображенията ми за багажник на тавана са че: мисля си че просто седят по стабилно - (захващането), също така смятам че допира е никакъв и няма възможност да се издраскат. Не съм се консултирал досега с търговците, но мисля че хора с опит биха били по реални в коментарите си. Благодаря



Тема Пусни едно мнение в клуба, бате, ако нема да ...нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 21:21



... ходиш на ски в събота. Пишеш място на срещата, час и ше съм там.





Тема Баце, аре да караме в събота, бе!нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 21:22



Тамън, малко да потренираш баир, стига с тия магистрали!





Тема Re: Баце, аре да караме в събота, бе!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано05.04.07 22:19



В събота съм на работа

Иначе утре няма да правя обиколката, защото трябва да дам колелото да му сменят вилката...



Тема Re: Пусни едно мнение в клуба, бате, ако нема да ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 08:59



Ако погледнеш какво се случва в форума тази сутрин - дай да направим едно кръгче до Бистрица сега. Пусни едно потвърждение - ако може до 10:00-10:30 да тръгнем. Даже направо пиши в тоя диапазон къде ще ме чакаш?



Тема Аре, в 11:00 на горублянското ОМВ.нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:25



Тва, дето е веднага след светофарите на Околовръстното. Не мога да стигна по-рано, тамън се излюпих (снощи се сваляхме с една мамада по интернета докъм 2:00 часа), а чакам и инкасаторката за студената вода да мине. Става ли така?





Тема Re: Аре, в 11:00 на горублянското ОМВ.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:33



O.K. 11:00 на края на бензиностанцията - посока Панчарево. Ако има други желаещи да заповядат. Колелата са смесени (шосейни и мтб) каране за кеф. Маршрут - Панчарево-Бистрица-Симеоново-София (Може да се направи някое отклонение в този район) но в общи линии това е. Бъдете точни.
Тел за връзка: 0897743296



Тема Ще се старая!нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:38



Засега се движа в график, остава тая от веикато да не закъснее много.





Тема Re: Ще се старая!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано06.04.07 18:43



Можеше и аз да дойда с моето разпадащо се mtb, че нали шосето е в бокса

Обаче сега като излезнах и на 5-тия километър му се счупи болта на шейната на седалката Прескочих и си купих ново колче, но ако това беше станало нагоре към Бистрица... Айде напишете как е минало и т.н, че ми е интересно

Редактирано от grashoverride на 06.04.07 18:44.



Тема Старата картинка, бате.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 21:17



Мозер шпори напред, аз върта като хамстер зад него. Иначе, времето беше супер, приятно топло, попътен вятър (по баира), малко коли до Бистрица, малко повече към Железница, сух път, направо приказка! Там, на шушмата един дедка ни обясни как Пол Пт не бил убивал камбоджанци, ами това били виетнамци, убити от американските бомбандировки и ние ентусиазирани се върнахме назад. После минахме през бутика на колегата Мозер и той ме уреди с почти чистов нов бегач за скромната сума от 60 (словом: шестдесет) български лева. Утре ше си го получа, сега го подготвят за яко каране през лятото в моя бокс. Мисля, че съм един щастливец.





Тема Re: Старата картинка, бате.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано06.04.07 21:21



Eeee, супер. Айде като го вземеш и на мен ми върнат моето да покараме... Междувременно, като можеш пусни снимка





Тема Еми, надявам се, с Божия помощ и малко късмет ...нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 22:00



... утре по обяд да е вече мое. Ше пусна специално съобщение тук.





Тема Колело ше имам в сряда (най-рано).нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 15:00



Каква снимка искаш да пусна? Имам една много яка на Джена Джеймисън.





Тема Re: Колело ше имам в сряда (най-рано).нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано07.04.07 20:45



Еми пусни снимка на колелото като го вземеш

На Джена и аз мога да си намеря



Тема Мда, схванах намека ти.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 13:43



Това ме подсеща да допълня още неколко съвета към другата тема (относно снимките). За да направим снимка, требва да имаме фотоапарат, за предпочитане - цифров, заредени батерии за същия, кабел с юесби накрайник (или, нещо такова май се казваше онова нещо дето се ръчка в компютора) и разбира се, компютър с интернет връзка. При наличинето на тая инструментална база вече сме готови за работа. Следва аранжирането на колелото на подходящ фон, щото тия бегачи немат стойки за подпиране, а е трудно да снимаш с едната ръка, докато държиш колелото с другата (не, че е невъзможно, де). Приемаме, че некакси сме го подпрели на стената, нивелирали спрямо пода и тук започва истинското майсторство. То се заключава в тайнствота, наречено "работа с цифров фотоапарат". Състои се от следните неколко стъпки:
1. Пускане на апарата (привеждане в режим на готовност за работа) - копчето за пускане обикновено се намира от горната и по-тясна страна на апарата и обикновено има некакъв знак за затворена ел. верига на него. Ако не познаваме знаците, натискаме последователно всечки налични копчета, които виждаме, до момента в който апаратчето оживее (обикновено светве една зелена ламбичка некъде по него). Това е сигнал, че вече може да преминем към стъпка №2.

2. Фокусиране на обекта (в конкретния случай - колело) - повечето апарати имат едно прозорче от страната, от която е главата на снимащия (противоположната на тоя, насочена към обекта) в което при вкл. апарат се виждат нещата, към които е насочен фотоапарат в реално време. Това ни улеснява с центрирането на обекта на снимката и просто требва да насочим апарата по такъв начин, че колелото да се вижда на прозорчето по начин, който ни се вижда естетичен.

3. Как да намери копчето за снимане? Вариант №1 - аналогичен на т.1 (пускане на апарата) - по метода на пробите и грешките (натискаме секо едно копче, без това, с което включихме апарата, щото то има и втора функция - освен да го пуска, то го и гаси) Вариант №2 - питаме некого. Вариант №3 (в случай, че ни е срам или нема кого да питаме) - натискаме най-големото копче по апарата, то обикновено е кръгло и леснодостъпно за дясната ръка. На по-модерните апарати има и други копчета, за светкавица и прочее глезотии (светкавицата е добър индикатор, че сме снимали, щото светка при натискане на правилното копче)

Както и да е, приемаме, че сме снимали колелото. Хубаво е да проверим резултата (тук требва да търсим копчето, което показва какво сме снимали, намира се по метода проба-грешка, като внимаваме да не изтрием вече направените снимки). Важно!!! Четете надписите, които излизат на екранчето!!! Те обикновено са на английски, така че познанията по този език са предимство за фотографите (някои апарати имат и ръководство за работа на български, но не разчитайте прекалено на това и си купете българо-английски разговорник. За всеки случай, един ден децата ви може да го ползват и в даскалото, така че се ше има некаква полза от него.
Значи, приемаме, че вече сме подбрали подходящите снимки, които да "качим" в Интеренета. Това означава, че сме стигнали до стъпка №4. За нея, както и следващите неколкостотин стъпки, обаче, ще пиша след като похапна (врътнах до Бистрица и нещо почнах да огладнявам). Христос Воскресе, приятели! Само ЛЕВСКИ, оле!
Ту би континюед ...





Тема Re: Новото колело?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 20:08



ей голям шегаджия си "тъпо копеле" ............ развесели ме :-). Аз днес се прибрах от ски. Ходих да покарам на последния сняг който е останал на Банско.
Какво става с колелото - ще го бъде ли? Кажи като му врътнеш тестово няколко километра и си готов. И се пази.



Тема Не знам дали ше го бъде, бате, ама ше го зема.нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 16:52



Разбрахме се с пича, утре по некое време да мина и да си го получа. Тва ше рече, че до края на седмицата е напълно възможно да съм горд собственик на бегач с руско качество и здравина. Решил съм както го взема, да отпраша към Нови хан, та поне да му спукам калпавите гуми (в мазето имам две съвсем новички). А, да знаеш колко злоба съм ти набрал от оня ден, дето така унизително ме скъса към Железница, сърбат ме краката да правим каране. Апропо, вчера ходих до Копитото, ама пътя е в най-отвратителното си състояние от опследните 5-6 години (откакто съм го качвам с колелото сефте). Намеквам, че съм в супер-форма, шашкай се!!!





Тема Re: Не знам дали ше го бъде, бате, ама ше го зема.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:13



Добре, добре! Само така. ................ Ще покараме тия дни живот и здраве. Но да ти кажа по магистралата мене не ме брой.



Тема Снимка на колело.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 19:37






Не е мойто, обаче.



Тема Re: Не знам дали ше го бъде, бате, ама ше го зема.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано10.04.07 21:11



Батка, нали не ме отписахте мене, след като видяхте колко съм зле на баирите? Живот и здраве като си вземеш колелото и моето излезе от бокса може да покараме

Прати ми моля те gsm на pm, че да имам връзка с тебе. Между другото утре съм свободен цял ден и ще се разкарвам по София с трактора(старото колело) и ако искаш може да се засечеме някаде, тамън ако си го взел да го видя.



Тема Нема таково нещо, бате!!!нови [re: grashoverride]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано10.04.07 22:24



Ако искаш, утре може да направим едно качване по бул. България до Драгалевци некъде. Примерно. Тъй като съм параноик, бате, като се видим ше ти дам телефона си (страх ме е да не ми го свие некой от тия крадливи копелета от дира). Мойто предложение за среща - 11,00ч. на бул. България (спирката на 64 при Билла, посока Витоша).





Тема Re: Нема таково нещо, бате!!!нови [re: тъпoтo]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано10.04.07 22:29



Навит съм 11 часа да си там





Тема Re: Снимка на колело.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 22:29



......................чак ме подразни с тая снимка ............. приятно каране от мен .......... аз съм страшно зает и нямам възможност да се включа.
grashoverride - какво стана с твойта шосейка ? много дълго седи в бокса?



Тема Там ше съм, бате.нови [re: grashoverride]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано10.04.07 22:40



Ти карай кротко, да не потрошиш некоя кола. Пак.





Тема Re: Снимка на колело.нови [re: f.moser]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано10.04.07 22:43



еми не е много време да ти кажа, днеска беше първия работен ден откакто го дадох, нали се сещаш - събота, неделя, понеделник -не беше работен ден... надявам се утре или вдругиден да я взема, но знае ли човек на бележката пише получаване до 1 месец

, макар че ме увериха, че няма да чакам много...



Тема Мерси!нови [re: f.moser]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано10.04.07 22:47



Като ти се отвори свободно време, знаеш.





Тема Дъжд вали, бате, отбой!!!нови [re: тъпoтo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 08:57



Не знам как е при тебе времето, ама в Дружба си ръми тихо и напоително, като по Йовков, и не дава изгледи, че ше спре скоро. Предлагам, да отложим карането, бате, и да се съсредоточим в/у интелектуални занимания на закрито. Ето, аз ще рецитирам нещо класическо: "Дъжд вали, дъжд вали, ЛЕВСКИ пак ще победи!"





Тема Едно кръгче на 12-ти ???нови [re: f.mozer]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 23:25



За утре едно кръгче? ...........как сте?



Тема Re: Едно кръгче на 12-ти ???нови [re: f.moser]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано11.04.07 23:33



За съжаление още не са ми върнали колелото, така че няма да мога. С трактора повече от 20 км не искам да правя, защото хем не ме кефи как върви по принцип, хем всеки момент ще се разпадне. Аз най-вероятно утре ще излеза малко по работа с него, но за повече каране не става





Тема Аз съм зает до около 14:30-15:00ч. днес.нови [re: f.moser]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 08:48



След тва време съм на разположение. Кво мислиш?





Тема Re: Аз съм зает до около 14:30-15:00ч. днес.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 09:13



Пратих ти смс. Не съм много сигурен че сега ми звъннаха и може и да съм зает. Взе ли колелото - как е?



Тема Re: Аз съм зает до около 14:30-15:00ч. днес.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано12.04.07 11:16



Аз след малко излизам, ако искаш за някое по-близко каране може да се чакаме някаде. Но сега както ти нямам телефона е много неудобно. Напиши ми къде и кога ще ти е удобно и ще дойда направо. Звънни ми на gsm: 0887961057.

Редактирано от grashoverride на 12.04.07 11:38.



Тема И аз се освободих.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:16



Тъй като имам съвсем малък запас импусли на джиесема, само ше ви цъкна утвърдително. Иначе, предлагам среща некъде по средата на отсечката Овча купел-Дружба (Младост), което по скромните ми сметки се явява некъде около Орлов мост. Конкретно предложение - касите на националния стадион (дето са на светофара преди десния завой на 84 към Спортната палата) и час 15,30 (примерно).





Тема Бацета, кво ше кажете за едно неделно каране?нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 19:11



По самоковския път, до Пасарел, Окол или още по-натам. Кво мислите?





Тема Re: Бацета, кво ше кажете за едно неделно каране?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано13.04.07 22:42



За съжаление в неделя съм зает. Иначе утре сутринта на път за работа ще мина да си взема колелото и се връщам към шосето със страшна сила

По принцип сега мисля освен голямата обиколка през Ихтиман за още някаква точно в този район, ще ми се през Ковачевци да мина и т.н. абе ще го измислим... В сряда ще съм почивка и още се чудя къде да скитам, вие как сте в сряда, може заедно някаде?

Редактирано от grashoverride на 14.04.07 01:37.



Тема Бате, в сряда нема ли да вали?нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 14:57



Епа, ако е сухо и приятно топло, немам нищо против да врътнем през Ихтиман. Нема да носим кинти и документи, да не ни състават акт куките, че караме по магистралата. После може да се върнем през Самоков.





Тема Re: Бате, в сряда нема ли да вали?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано14.04.07 21:53



Е те куките на базата на какво ще ти съставят акт? Могат само да се заяждат, идеята е да не се заяждаме ами ще им обясним, че тренираме и че подходящ път няма друг и т.н. Аз поне имам опит в това





Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 20:08



Аз закрих сезона на ските. Сега можем да уточним някой интересен маршрут.



Тема При мен срядата се преебава.Нема да мога да карам.нови [re: f.moser]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано15.04.07 20:44



Некви предложения?





Тема Re: При мен срядата се преебава.Нема да мога да канови [re: тъпoтo]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано15.04.07 23:57



Еми аз в сряда само съм свободен

След това другата седмица почивам понеделник и петък, но е още рано за планове.



Тема Покарах малко...нови [re: grashoverride]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано18.04.07 23:18



Е изиграх го днеска. Направих голямата обиколка, за която мислех. София - Ихтиман - Самоков - София. Излезе ми 170км заедно с карането в София, с което си подобрих досегашния личен рекорд от 160км

Много яка и интензивна обиколка, до Ихтиман се взима супер бързо, това е общо взето най-бързият участък от обиколката. Ихтиман - Самоков пътя преди и след яз. Искър е стръмен, на места даже доста Самоков - София е много леко за каране, но като имаш 100км зад гърба си е трудно да караш с подобаващата на наклона скорост... 25 км/ч средна скорост докарах - това с туткането в София... Подобрих си и личният рекорд за скорост с шосейката: 70 км/ч на магистралата след Вакарел. Препоръчвам я тази обиколка и сигурно ще я правя пак някой път...
Ето какво представлява:

П.П. За понеделник как сте? Почивка съм и може да покараме някъде, може и по-кратко

Редактирано от grashoverride на 18.04.07 23:29.



Тема Къде се изгубихте?нови [re: grashoverride]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано22.04.07 22:40



Започнах да се притеснявам вече

В петък съм почивка, ако сте свободни дайте да покараме малко. Ако не друго напишете какво става с вас Росене, батка дай си ако имаш ICQ или ме потърси на моето: 326 445 133



Тема Аз съм си тука, бате.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 23:31



Записвам се за петък. Имам и кю вече, ама не съм пробвал дали бачка. Е, тва требва да му е номера: 407 635 296. Аз малко разколачих самолета, но се надявам до петък да го събера, иначе ше карам байка.





Тема Продължение на тематанови [re: f.mozer]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 15:21



В www.mtb-bg.com -> в други видове велосипедизъм

http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=22356&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=



Тема Re: Абе, днеска ти е била малко, ама глей утре ...нови [re: grashoverride]  
Авторlusi1974 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 14:23



po moia kilometraj izliza147km s na4alna i kraina to4ka zona b-5.ako e houbavo vremeto moje i az da tragna.



Тема Re: lusi1947нови [re: lusi1974]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано04.06.07 20:52



Да ти кажа тази обиколка се оказа супер. 170 км с начална и крайна точка ж.к. Овча купел, но на връщане минах и през Веломания. Обиколката е доста живописна и приятна, препоръчвам я на всички. Като трудност не е нищо особенно, има доста сериозно, но кратко катерене преди Самоков.

Редактирано от grashoverride на 04.06.07 20:54.



Тема Покана за четвъртък (02.08.07г.)нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 15:29



1. Тръгване - 10,00ч. от бензиностанция ОМВ след пресечката на околовръстното и самоковско шосе.
2. Маршрут - Панчарево-Бистрица-Железница-Ярема (за връщането ше се пазариме допълнително).
Тва е положението, може да се записвате тука, може направо да дойдете на явката (събираме се до 10,10 и кой дошъл-дошъл, който закъснее, да ни гони по маршрута)





Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Авторpano (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 01:59



4ovek s sadovolstive bix se puskal s teb za trenirovki i podgotovka za noiq sezon ama sym ot pld i




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.