Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 25.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Имайте предвиднови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано31.03.07 23:02



на Мальовица е валял сняг, та умната с маршрутите.
Иначе за понеделник го дават слънчево, или поне без валежи.

Bеer? Mоre?




Тема Слънчево беше, без валежи. За Мальовица не знам.нови [re: bira_more]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 21:18



Немаше бира, само мор. Сега чакаме плацебото.





Тема Абе, бацета, почнах да се притеснявам.нови [re: f.mozer]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:34



Що не пишете?





Тема Re: Абе, бацета, почнах да се притеснявам.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано03.04.07 12:36



Живи сме

Аз имам малко мускулна треска, което значи че имам още време да влезна в час.



Тема Абе, днеска ти е била малко, ама глей утре ...нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 20:03



... как ше се вцепениш. Поне, мен ме "удря" втория и третия ден след карането. Ама, нема лошо, така и така го дават дъждовно сряда и четвъртъка, ше правим възстановяване.





Тема Re: Абе, днеска ти е била малко, ама глей утре ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор grashoverride (need4speed)
Публикувано04.04.07 02:09



Така, в петък съм почивка и гледам няма да вали... Мисля да направя онази неизвестно колко трудна обиколка: София - Ихтиман - Самоков -София (150-160км.) Гледам, че го дават да не вали, но ще видим... ако има желаещи за тази лудост да пишат, ако няма пък ще ходя сам да се лутам...



Тема На мен ше ми дойде множко тая обиколка.нови [re: grashoverride]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 09:13



София-Ихтиман (по магистралата е като сбъднат сън на колоездача, цело платно за тебе), Самоков-София също е приятно (като изключим тесния път и тировете дето минават на метър от тебе), но Ихтиман-Самоков е неква забулена в мъгли мистерия (на пътната карта дето я имам е неква плетеница от малки пътища). Що не пробваш да тръгнеш към Нови хан (слизаш от магистралата на едно място с табелки и фащаш един тесен, но запазен път) и на около 5-6 км след него да свиеш надясно към Габра (не съм карал по тоя път, но ми изглежда приятно, обикаля язовир Искър от другата му страна), Ново село и след още един десен завой си в Самоков. Нататък знаеш.





Тема Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Авторf.mozer (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 13:16



Здравейте и от мен!
Аз не мога да кажа че ми се отрази тази обиколка. Имаше си достатъчно спирания, хубави гледки, както и морни байрчета (за някой) :-).
Не смятам да се включвам с тази обиколка - не заради километрите а заради движението. Безмислено е да се надишваш с толкова пушилка и изгорели газове. Смятам тия дни като ми остане време да купя един готин багажник за комбито ми - и да се правят маршрути с по чис въздух и липса или съвсем малко коли. Мисля за Юндола - но ще се дообмисли. Ако някой има идей за хубав маршрут да каже. Извън София. Също така понеже нямам много време - очаквам съвети за багажник за колело - за тавана на колата - нещо хубаво.
"тъпото копеле" - ако не отида на ски в събота ти предлагам да направим нещо което говорихме - около София .......... 50-60 км. дай някакви кординати да се свържем



Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: f.mozer]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано05.04.07 18:24



Здравей Ф.Мозер,
не че ти се меся, но защо държиш да е за таван този багажник. Тези за отзад на колата са достатъчно добри. Аз лично ги харесвам повече. Вярно е че събират само три велосипеда, но пък парво не вдитгат толкова разхода на гориво, и второ не те лашкат така въздушните течения от преминаващи камиони и т.н.
Да не те притеснява това, че си с комби, те се нагласят и стават.
Това е.
Чао.



Тема Re: Компания за Road Race - СОФИЯнови [re: Чoko]  
Авторf.moser (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 19:11



Напротив. Не става дума за "месене". Аз самия помолих за съвет. Съображенията ми за багажник на тавана са че: мисля си че просто седят по стабилно - (захващането), също така смятам че допира е никакъв и няма възможност да се издраскат. Не съм се консултирал досега с търговците, но мисля че хора с опит биха били по реални в коментарите си. Благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.