Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 19.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Митконови  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано19.03.07 22:52



Здравей Митко,
явно ще имаш това онова за продаване след тази придобивка. Дай описание и цени на choko73@abv.bg, или в Сливен ако не вали.
Чао за сега.



Тема Re: За Митконови [re: Чoko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 07:49



Митко, преди да си хукнал да продаваш помисли дали не е по-добре да си направиш старото колело специално за часовник - със съответното кормило, превключватели. Ти винаги си казвал че часовника те влече най-много , така че в твоя случай може би си заслужава да имаш и един специален бицикъл.



Тема Re: За Митконови [re: Ивaн]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 17:13



Мислил съм по този въпрос да имам колело за часовника.Обмислям следните варианти:
1.От националния отбор ми обещаха да ми дадът за държавното първенство или диск или цяло колело-те карат с бианчи.
2.Имаме един Кенандеил аиро-мисля,че ви писах за него.
3.Имаме две рамки стелт може би се сещаш едни такива смешни без пера.Ще ги нагласим с капли и поставки за рацете/нали в превод така се казва/.
4.Сериозно вървят нещата в нашия град за фабрика за колела.Утре собственика/този дето ми даде вуелтата/ заминава за Таиван да спазари рамки за различни модели.Тук ще правят колелетата и ще зглобяват с рамки от Тайван и монтаж кампа.Човека ни е приятел и ще го ангажираме с клуба да покарва а най-важното да помага.
Като казвам ние имам предвид клуб за колоездене Мастърс/не харесвам ветерани/, който си организирахме.



Тема Re: За Митконови [re: Чoko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 17:30



Иване забравих да попитам.Знаеш ли за рамки алуминиеви от вътре и карбон от вън.Правели ги от скоро в Таиван по някакъв нов начин.Ще ги вземат от там и ще им слагат лепенките и ето каквито си изкаш марки.А фабричните цени са добри стига да стават рамките.По 1000-1100гр.



Тема Re: За Митко [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:09



Че ти за много неща не си се похвалил - за клуба, за рамките. Аз ти предложих вариант за стария велосипед защото на една снимка видях че имаш около 30мм спейсъри под кормилото - т.е. имаш мегдан да госвалиш надолу и с един аеро бар да постигнеш много по-еародинамична стойка - като за часовник. Но ако имаш възможност за цяло колело или друга по-подходяща (разбирай твърда) рамка тогава е друг въпрос.
За алуминиеви рамки с карбонова обвивка не съм чувал - но не е невъзможно. След като има колчета и кормила по този начин направени защо не и цяла рамка. Честно казано не виждам смисъла освен за външен вид. Пък и ако поогледаш какво предлагат за колчета и кормила ще видиш че карбоновата опаковка дава вид и тегло - не много в грамове и 2-3 пъти в €. Например PRO Plt алуминий струва около €39. За същото колче , но опаковано в карбон ще трябва да се бръкнеш €90. За теглото също не ми се вярва поради същата причина. Тези тегла или са за някакъв микро размер или ако отговарят , то рамката няма да става за нищо - ще е много слаба особено за състезателно каране. Ако пък е истина - то поне за мен ще са неплатими - нищо че ще са от Тайван. Иначе тук също е много разпространено по-големите магазини за колела да внасят рамки с контейнери от Изтока и да ги боядисват и лепят техни собствени марки.



Тема Re: За Митконови [re: Ивaн]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 07:32



Че се купуват рамки и се лепят лепенки мисля,че е широка практика не само за магазини но и за марки.Надявам се тези рамки да излязат добри. Вероятно са се постарали китайците нали пробиват пазар.Доброто е че ще могат да се пробват.Аз лично първата ми работа е да претегля една на везна. А има човек дето ще почне да я кара.Не съм аз.Още не съм се нарадвал на Дакорди.Цената напротив е отлична.Можеби защото собственика ни е приятел.Ако стават и има добри предложения може да караме с такива.Ще ти пратя снимки ако имаш интерес.



Тема Re: За Митконови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 09:03



Непременно прати. На мен също ми е интересно. Снощи се сетих че преди време виждах в магазина едни унгарски Olimpia Arrow. Имаше ги във вариант с изглед като карбон , немога обаче със сигурност да кажа дали беше истинка карбонова опаковка или само боя имитация на карбон. Във всеки случай бяха далеч от теглата които ти пишеш. Във всеки случай дръж ме в течение




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.