Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 09.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За бривети и Явката  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 08:24



Явка на 23-ти този месец сигурно знаеш,че ще има бривети.Аз не съм по тези маратони но мисля да покарам.Пък като гледам конкуренцията се е записала и ще трябва да напрамим малка проверка.Ако се пуснеш ще караме в двойка и ще ти разкажа някои нища.Аз ще съм в ранния слетобед в Сливен.Ще има и хора дето ще ни посрещат в по късия маршрут.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: Mитko]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 08:51



Да ама аз незнам нищо в смисал какво ми трябва за да участвам, как да се запиша, по колко км. са и т.н.Ако може ми ги обясни сащо и в колко часа ще е.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: Mитko]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 13:23



Митко съжалявам много но преди няколко часа разбрах че ще имам састезания в казанлак събота и неделя така че няма да мога да дойда с теб.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: qvkata]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 08:49



Явка пак си се объркал.На 24.-25.03.2007г. има купа Несебър за юноши младша възраст и момчета.Радвам се за тебе,че ще те вземат на състезание.Интересно кои ще ви води като твоя треньор се е записъл за участието на този маратон 200 км.Сливен един от най-големите центрове по коломаратони.Лазар Владиславов е главния организатор.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: Mитko]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 14:37



Ей ся таман карах с Лазар кам 100 км.А треньора каза че щяло да има някво састезание та да ти кажа аз незнам абсолютно нищо защото естествено Неделчо нищо неказва както винаги.За миналата седмица в казанлак дето бяха састезанията пак никой неми каза че и аз съм щял да карам там.Извинението на Неделчо беше че не ме бил видял цяла седмица а той ми има телефона мобилния а и знае че тренирам с Желязко 2та през седмицата щото сме от 1 клас и имаме по много часове и няма как да стане.Та кк Сините Камани това представлява.Нищо неможеш да разбереш.Неска например сабрахме се и вече ще трагваме и видях че задната гума ми е спукана и беше почти издахнала.Всички трагнаха естествено никой не ме изчака добре че беше Лазар с още един човек та да ми помогне бързо да я оправя.Обадих се на неделчо по ГСМ-а и му казах да ме изчакат,но той вика че нишо нечувал.И се някви такива неща стават ама кво да се прай тва е България.

Просто треаше да го кажа щото съм нервен ся и трабваше да си го излея някаде.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: qvkata]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 23:05



Кво да кажа.Нямам коментар.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: Mитko]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 20:00



Разбрах че имам време в петък и ако искаш ще караме двойка.Само обясни по подробно каква е дистанцията от каде ще минаваме кога е началния час и как мога да се запиша.Искам само да ти кажа че несам карал повече от 100км

така че неочаквай някво класиране :)



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: qvkata]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 07:22



Остави.Това са 200км..И както дават прогнозите за времето навярно ще се отложи.А за организацията питаи вашата старша възраст те с Неделчо ще участват.



Тема Re: За бривети и Явкатанови [re: Mитko]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 07:35



Аз знам че ще участват.Сега като гледам времето наван е едно мъгливо и сякаш всеки момент ще росне.Май този пък синоптиците ще познаят за съжаление.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.