Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 18.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Vuelta Carbonнови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 09:56



Ами да са ти честити! Според мен са универсални колела. За часовника ще са ти по-подходящи carbon Pro wr - амо за тях трябва да акаш да отворят завода за да ти ги подарят

. Добре е ча са с алуминиев кант и ще можеш с нормални блокчета за спирачки да ги ръчкаш. Колкото до главината - на индустриални лагери е. Ако искаш да я видиш какво представлява ето ти линк:


ако нещо не сработи


и от там spareparts

Пусни снимка да видиме новото бицикле с новите капли
Похвали се де



Тема Re: Vuelta Carbonнови [re: Mитko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 18:11



За Campagnolo Bora бих се съблазнил да покарам за Вашия отбор. Такъв подарък съвсем не бих отказал. Що се касае за показване - 200 - та наближават и там ще може да покараме с челото - да видиш как се върти с 32 средна 200 км

Плюс това Митко не само с капли може да ме съблазниш - и хубава дъщеря имаш също...
Вчера покарахме към 120 км. ходихме да катерим Бузлуджа. Времето беше страхотно. За съжаление го дават да се развали тази седмица и май бревета ще го пропусна ако вали. Нали има насрочена втора дата за края на месеца. По прогнози до дават да е добро времето. Що не поговориш с Лазар, да не вземат да се пуснат на 24 -ти в дъжда, че като ги знам какви са мазохисти като нищо ще са радостни че ще е студено и ще вали, ако можи и повечко кал да има.



Тема Re: Vuelta Carbonнови [re: Moмчe млaдo]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 18:18



Ех Митко, забравих да те поправя. Каплите ти не са нито Протонки, нито Притонки ами едни най-обикновени Нуклеонки





Тема Re: Vuelta Carbonнови [re: Mитko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 16:33



Хеи Момче младо за последната си оферта освен,че трябва да можеш да караш и трябва да ми покажеш и един класьор с нотариални актове.



Тема Re: Vuelta Carbonнови [re: Чoko]  
Авторmar4o (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 21:52



Дълга сянка!Отдавна не си се появявал в Сливен.Не знам дали Цецо ти предаде това,което му поръчах.На 24.03 ще се появиш ли?



Тема Re: Vuelta Carbonнови [re: mar4o]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано19.03.07 22:30



Не се сещам да ми е предавал нещо, но за събота ако не вали имам намерение да съм на бревета. Тоест имаме желание, ама не ни се кара в дъжд и калотия. Все пак ние го караме за кеф, а ако ще се правим на мароци да е качествено може да се метнем на байковете и да покараме из гората.
Така че от дъжда зависи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.