Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 19.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Daccordiнови  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 09:19



Вече мога да кажа точно какъв ми е новия велосипед.Daccordi Fibra леката версия http://www.daccordi-cicli.com/daccordi_eg/prodotti.htm.С Рекорд и капли Кампи Нуклеон.Добре зле това е положението.



Тема Re: Daccordiнови [re: Mитko]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 11:09



страницата неможе да се отвори



Тема Re: Daccordiнови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 13:58



Да кажа че е колело мечта малко ще е. С него без проблем можеш и на Тура да се пуснеш. Само че нещо немога да вържа. Ако си имал такъв огромен бюджет как не си могъл да се вместиш с карбонова рамка след като ти е било толкова мерак. Аз лично мисля че избора не е изобщо погрешен , но това е мойто мнение.



Тема Re: Daccordiнови [re: Mитko]  
АвторStar6i (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 15:24



Bravo



Ama i az ne moga da razbera gimnastikite.
Slagash record ama now ili karan. Nucleon e karan, poneje ne se prozwejda we4e.
Ili ?
Zashto ne naprawi kompromis s DA, daje i Ultegra i razlikata da q wkarash w ramkata. Ako iskash tolkowa pak Campa i Chorus e na towa kachestwo , no cenata e po-tanka.



Тема Re: Daccordiнови [re: Mитko]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 19:04



Митко, Радостин е заваршил днес на 3то място.Направо ги е смазал.Дано и утре да се представи добре.Това му е май най-доброто класиране досега.Кога ще пристигне новото ти колело?



Тема Re: Daccordiнови [re: Ивaн]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 19:44



Това колело е карано една година в профи отбор.Мисля че беше " керамика" но нещо не беше " и панария", за които съм чувал.Колелото беше така събрано.Не съм платил толкова много като за карбоново.Имах възможност да взема колело карано в отбор, посъветваха ме, че ги правят по специално от колкото за масовия потребител.Дават ги по евтино но не можеш да изкаш да ти ги събират както изкаш.Бях предложил да ми дадът карбонка с кампи чорус и примерно без колелетата но не се съгласиха.Имаше карбон с шимано дура но аз като съм фен на кампи кво да правя.Имам още да го доизпипам но ще видим по-нататък.



Тема Re: Daccordi [re: Mитko]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 20:44



Кой те излъга за специалното?
Спонсорът предлага серийно производство.
Аз не бих взел такова. Ресурсът им е един сезон. После ново.
Никой не пипа. Поне има мин. 40 000 км.
Едва ли си се закачил за резервно колело. Дано не са те набутали много с кинтите.



Тема Re: Daccordiнови [re: Mитko]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 21:21



Ако е така значи си имал късмет дето не са ти дали карбонката. Аз лично никога не бих взел карбонова рамка втора ръка карана по състезания , камо ли от проф. отбор. Това за специалната изработка си е пълен мит. Групата си е група , колелата са си колела. Тук по принцип всеки който купува наточено колело пита дали е карано на състезания и бягат от такива. Разбира се ти може и да имаш късмет и да не налетиш на таралясник. Но в крайна сметка - колело е , не совалка и да му има нещо ще го оправиш. Моя съвет е за сигурност му свали обвивката на кормилото и го огледай за пукнатини. Все пак главата ти е по-скъпа от една обвивка за кормило.
Ти сега да не се вкиснеш? Аз си купих боклук за €40 и му се радвах като дете , пък камо ли такова. Ако ще да е в кошница събрано ще си ударя задника в тавана


Като го вземеш прати фото и подробности



Тема Re: Daccordiнови [re: Ивaн]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 21:29



Май аз се изпуснах и много нетактично го казах директно.


Абе основно разхвърляне и после събиране. Да прегледа рамката и вилката под лупа за пукнатини. Едно време се караше до разпадане и не само един сезон.



Тема Re: Daccordiнови [re: явkaтa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 09:34



За по специалната изработка са ми го казвали професионални състезатели.И понеже аз не съм бил такъв им вярвам.По износването на групата съдя,че не е много карано пък едвали ще сменят някои части за да го продадът.За карбона втора ръка съм съгласен и затова реших да взема това.Пък по горе нали коментирахме за новите рамки от карбон по 600 дол. не стават.Ново колело също е невъзможно да си купиш.Пък и аз съм касметлия нищо няма да ми се счупи освен някои да не падне около мен и да ме удари.Мисля да си купя нова карбонова лапа ама за сега не знам колко да е дълга, че трябва да покарам с този размер колело.Иване на тебе разчитам да ми намериш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.