Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:55 26.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Относно марки каски  
Автор brancaccio (непознат )
Публикувано30.01.07 13:04



Здравеите!
Искам да ви помоля в тази тема да се разгледа на далго и широко вапроса относно XC каските(марка/цена/качество).
Според мен Lazer правят сносни продукти на добри цени(около 100лв.)
Все пак това е една от най-важната част от екипировката!!!
Благодаря предварително!





Тема Re: Относно марки каскинови [re: brancaccio]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 13:01



Незная какви марки каски се продават в БГ изобщо- не съм се интересувал,но Lazar определено не е "върхът на сладоледа" Естествено,ако е за употреба в града,да идеш до работа и т.н си е абсолютно достатъчно,но от няколкото тестове на шлемове,които съм прочел,той даже не фигурира в тях!! 100 лв. са грубо казано 50 евро. За тази цена може да се вземе определено по-добър шлем,остава въпроса дали го има в БГ/то!!

"Алпина" е например един добър вариант - мисля,че в диапазон 100-120 лв. би трябало да се намери!!



Тема Re: Относно марки каскинови [re: HG93]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 13:55



Аз под шлем разбирам fullface каска , та не знам дали говорим за едно и също. Пролетта си търсих нова XC каска и за сумата от 70лв си взех един лазер , мързи ме сега да му търся модела, та тогава не намерих нещо по-добро за тези пари. Иначе по магазините имаше някакви модели на Bell и Met , но под 100лв нищо интересно , в БАС има и 661 но и те са по-скъпички.



Тема Re: Относно марки каскинови [re: c]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 13:13



"Аз под шлем разбирам fullface каска , та не знам дали говорим за едно и също. "

Не, неговоя за -фулфейс- ами за обикновенна каска!! Ок, да го наречем каска тогава! Аз не съм си и помислил,че е шлем за цялото лице.....и да ти кажа бих се учудил, ама МНОГО ако за 100 лв. изобщо може да се купи такова нещо

Мет и Бел са добри избори! Бел са малко скучнички от към дизайн (поне за мен),но МЕТ имат много готини модели,а и са качествени (ако приемем че идват такива партиди към БГ) !!

ANAXAGORE на Мет би трябвало да е в порядъка на 80/100 лв. Имат и сега един модел "VELENO" който нмирам за много як!!



Тема Re: Относно марки каскинови [re: brancaccio]  
Автор brancaccio (непознат )
Публикувано07.02.07 01:22



Току що разгледах сайта на GIRO и мога да кажа че сам доста впечатлен

.Само че не видях цена на продуктите.Иначе като изработка каските им са добри



Тема Re: Относно марки каскинови [re: HG93]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 17:38



Да,Жиро е класика,но по принцип са скъпи продуктите им! Убеден съм,че за по-малко пари може да се вземе шлем с абсолютно същото качество!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.