Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 25.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: Cтeфaн]  
Автор telhai (Джиджи-биджи)
Публикувано14.02.07 16:49



Здрасти,по въпроса с какъв велосипед ще караме,според мен няма значение,важното е желанието.Аз лично не си падам по шосейките,шините са тънки и можеш да пропаднеш в някоя шахта.Аз карам Аполон и съм много доволен,все пак не съм някакъв професйоналист ,за да си копувам байк от 2000лв.





Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: telhai]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.02.07 22:34



И аз съм с байк - старичък, кърпен и почти всичко му е подменено (освен рамката кормилото и предната вилка).
И предпочитам широки гуми с добри грайфери. Макар че карам предимно по асфалт.

Bеer? Mоre?




Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: bira_more]  
Авторqvkata (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 22:58



Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото Bеer? Mоre?
Плацебото








престани да пуска6 тжа е ни6то няма там еееееееее



Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: bira_more]  
Автор telhai (Джиджи-биджи)
Публикувано16.02.07 11:55



Ако сте навити,когато се оправи времето,да покараме с байковете,ще решим за маршрута,и да си побъбрим за прехода до морето.





Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: telhai]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 16:04



Да така ще е добре. Само се притеснявам, че с моят тромав байк ще ми е тегаво малко... Да не споменавам, че е седем годишен Ultra Leopard на 13 000 километра зверско каране без смяна на верига и венци (даже и предното движение не е отваряно от 10 000км

, заварявана и прилично усукана рамка, намачкана предна вилка, след сблъсък в BMW с 30-40 км/ч(от там и усукването на рамката).... абе не ми се говори



Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: telhai]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 22:23



Мда лятото моите планове са с авера да натоварим колелата на пощенския вагон и с влака до Варна. Има услуга на БДЖ да си возиш колелото на преференциални цени ;-) от Варна към Балчик и обратно с колелата после надолу Бургас и под него и докъдето стигнем (идеалния вариант до турската граница )после обратно в Бургас и с влака тутуууууууууут в София на бач :-( . Това е по добър вариант отколкото 3-4 дена да маам с колелото за да видя морето.



Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: Ferdi]  
АвторFerdi (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 22:45



Билетът за БДЖ е 20тина лева за УБВ и 2 лева за да пътува колелото в пощенския вагон слизам си във Варна(Бургас) свалям си колелото от пощенския вагон и съм готов да обиколя цялото българко черноморие. Вижте сайта на БДЖ има и допълнителни намаления за групи с които ще излезе и под 20 лева пътя.



Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: Ferdi]  
Автор telhai (Джиджи-биджи)
Публикувано19.02.07 10:38



Здрасти,знам ,че има и такъв варянт,отдавна съм го проучил,но тръпката не е в това да качиш на влакчето байка и до морето,номера е да стигнеш с нсего до там.Вече друг е въпроса ,кой с колко време ще разполага като отпуска,ако нямаш достатъчно,значи направи си този номер с влака и това е.



Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: Ferdi]  
Автор grashoverride (непознат )
Публикувано19.02.07 11:09



Най-добре е човек ако има време да отиде до морето с колело и там, след като се възстанови да обиколи и самото черноморие. Иначе смисъла си е в самото пътуване до там. Даже не мисля и че е добра идея например да се отиде до там с колело, а на връщане да се ползва влак, защото се губи голяма част от предизвикателството

Представям си какво е чувството като дойде време да се прибираш в София и си припомниш 400-те километра, които те очакват :) За сега обмислям вариант за 2 дена до там, 1-ви ден София - Стара Загора 2-ри ден Стара Загора - Бургас, но нищо не се знае още... Знам че е забранено по магистралата да се кара, знам и че е опасно, но знам и че съм свикнал, така че...

П.П. Аз съм Стефан от по-горните постове.

Редактирано от grashoverride на 19.02.07 11:11.



Тема Re: През лятото до морето.....уаууунови [re: grashoverride]  
Автор telhai (Джиджи-биджи)
Публикувано19.02.07 12:11



Не мисля ,че ще стане за 2дни,максимум може да минаваме по 100км. иначе ще хванем мускулна треска и ще ни се разгони фамилията.Аз мисля ,че за около 4-5 дни можем да стигнем без много да си даваме зор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.