Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:56 30.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема капли  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 07:45



паднаха ми едни капли...стари , ама не изглеждат зле. Мавик CXP 30 . 32 радиални спици на предната и 32 радиални и кръстосани на задната. шимано 6000 главини. да ги пазя ли или не ?



Тема Re: каплинови [re: шoce]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 19:32



Ако питаш мен - не.



Тема Re: каплинови [re: шoce]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 21:11



Аз бих казал обратното. Ако са ти изпаднали и не трябва да плащаш за тях си ги остави за каране през зимата - когато времето е лошо или ще караш по лоши пътища. Никаога не е зле да имаш резервни колела. Shimano 600 е старата Ultegra и не е никак лошо качество. Само че виж дали е с боди за 8 скорости. Повечето са 6 или 7 скорости и няма да ти пасне на 10-ката , а и оста е по-къса - 126мм. Аз съм с 600 и СХР21 и немога да се оплача. Вярно тежички ,но са неразбиваеми. Скачал съм с тях в дупка та ми се разпиляха помпа , бидони и какво ли не , мислех си че са на 8-ца - но не бяха мръднали. с две думи ако не трябва да се изцакваш остави си ги и си пази карбонките за парадни






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.