Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 24.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема байк до 600лвнови  
Авторsadam (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 21:46



здравейте колеги.може да се повтарям с въпроса си,но и да има друга подобна тема предполагам че информацията в нея няма да е много актуална.та идеята ми е следната.търся си байк дори не един,а два.до 600 и малко лева.изискванията са ми предна и задна дискова спирачка (механична с жило разбира се за тези пари повече екстри няма,но и на мен не ми трябва повече) някакъв читав преден амортисьор от заден мисля че няма смисъл за моето каране,не се спускам през долини и чукари като гламав

това е предполагам че и едни прилични двойни капли ще влезнат в цената.за карането еми в града и по непретенциозни планински маршрути примерно Бистрица-Железница.няма да се кара по каманаци и чукари със сериозни спускания.предполагам че добре съм се ориентирал към това,което искам също и към цената,а и да искам повече пари няма така че...предложете нещо и къде може да се намери



Тема Re: байк до 600лв [re: sadam]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано17.10.06 08:38



Здравей, не си писал нищо за монтажа, но ако кажеш мейл ще ти пратя снимки на едно Bianchi за 350 лв. Дисковите спирачки не са нищо особено, но при тази цена можеш после да си ги смениш с едни шимано деоре хидравлика за по 150 лева от Веломания и ще ти излезе 650. Ще имаш и тези механичните за резерва. Имаче монтажа е скромен.
Ако проявяваш интерес пиши си мейла тук или на choko73@abv.bg.
Чао.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.