Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 20.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема шосетата  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 08:22



кво става с вас шосетата , бе ? отдавна не пишете тука , защо ? иван, момчето и кой беше другия ?

аз от април досега твърдо си карам 300 км на седмица средно, трека го подобрих с една вилка easton ЕС 90 SL и пердаши добре.

туземеца здраво го натъртвам по баирите като само 2-3 туземеца ми се опъват още ама и тех ще ги разбия като потренирам по яко и взема нови капли

карбонови 1200 гр и двете. требва да се кара яко, обаче, нема как.

дайте е-майл и ще пратя снимки



Тема Re: шосетатанови [re: шoce]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано06.10.06 09:01



choko73@abv.bg
Ами той наистина доста умря форума през лятото.
А на 14 и 15 октомври правим едно състезание по ХС с велоклуба и усилията са насочени на там, но като мине почваме да дискутираме по групите за 2007г.



Тема Re: шосетатанови [re: шoce]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано06.10.06 09:03



Пък и нали ни знаеш българите, все чакаме някой друг да подхване темата.



Тема Re: шосетатанови [re: Чoko]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 09:17



explorer_mit@abv.bg
Нали ходихме по състезания и сега малко си почиваме от колоезденето. Аз лично съм подлудял за ново по добро колело и проучвам въпроса.Нещата при нас се променят според мене към добро.Вече повече хора карат шосета.



Тема Емииии, кво да ти кажа, батееее ...нови [re: шoce]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 10:03



... и аз права по 300 км. седмично, ама грацко и с балканче. Нема с кво да се пофала, общо зето.





Тема Re: шосетатанови [re: шoce]  
АвторMoчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 10:42



Здравей и от мене. Сериозно си се хванал с туземците. Така и трябва като имаш стимул. Прати снимки на тез чудесии на vassili@abv.bg
Тук има състезания на шосе само за ветерани. Много са се затворили тези хора и не искат да приемат млади момчета. С Митко се мъчим да лобираме, но за сега май само на часовниците се съгласяват да пускат и то извън класирането и без претенции за медали и т.н. Не щат да направят група под 40 години, а ако продължава да върви така докато ги навърша май ще останат шепа ветерани които все още ще карат

. Уж са големи хора а разсъждават като деца от детската градина - сакън някой външен да не дойде да не развали рахата и да обере скъпоценните медали.
Иначе за тренировките километража е добър, но може и още. По колко пъти на седмица тренираш? Спомням си, че четох преди време че е препоръчително да се правят тренировки поне 5 дена в седмицата. Нашите "профита" тук тренират по 6 дена на 7-мия почиват - също като дядо БОЖЕ.



Тема Re: шосетатанови [re: Moчe млaдo]  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 07:05



300 км на седмица е около 9-10 часа само и ми се вижда малко като часове за по сериозни резултати . мисля , че 15-20 часа каране на седмица ще има по съществени резултати . сега като се стъмва по рано го намалих километража ама ще опитам да поддържам нещо през зимата.

тука победител на елитната им серия аматъори стана един на 45 години бивш професионалист, разби много млади момчета

има много хубави колела на пазара на поносими цени.само пари да имаш



Тема Re: шосетатанови [re: шoce]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 17:04



Зимата е много трудно да тренираш заради тъмнината.Тренажори-само е много скучно.



Тема Re: шосетатанови [re: шoce]  
АвторДъ БЪГ (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 15:41



800 км на седмица.



Тема Re: шосетатанови [re: шoce]  
Авторявkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.06 16:11



на мен пък ми подариха наскоро тренажор и ся ще мога сабота и неделя да си гледам спокоино формулата (макар и да остава още едно састезание) и пак ще си варта.ся м/у другото тая зима смятам да карам много и да трупам километри щото за сега имам много малко.наи-гадното е че на тренажорите не може да симолираш напално изкачвания щото просто няма как да се изправи на педали щото е адски неодобно :):)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.