Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:05 21.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Каране София-река Ерма  
Автор nuro (новак)
Публикувано16.09.06 14:44



Обявата се отнася предимно до тъпото копеле,с когото го обсъждахме този вариант,но който иска да дойде е добре дошъл.



Тема Тъпото копеле одобрява маршрута.нови [re: nuro]  
Авторпpeдимнo тъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 15:39



Има едно малко проблемче, шибаното есенно време. Както виждам нещата, тва е поход за два дни хубаво време. Тая седмица няма да стане, щото май ще вали нон-стоп. Как е твойто свободно време, само събота и неделя?





Тема Re: Тъпото копеле одобрява маршрута.нови [re: пpeдимнo тъпoтo koпe]  
Автор nuro (новак)
Публикувано19.09.06 18:58



еба ли му кравата,сега хващам неква работа и незнам със сигурност кога,но четвъртък и петък се очертават по-свободни.аз пък искам да си купя от ония гуми,дето дедака по пътя ги хвалеше,ама още не съм намерил къде има 28 цола.Не че съм се счупил да търся де





Тема Виж в магазина на Д. Петков (или Несторов)нови [re: nuro]  
Автор Пaнaйoт Aлekcaндpoв Kючyk (off)
Публикувано20.09.06 10:09



Не съм сигурен за името на улицата. Намира се на предпредпоследната спирка на 604, ама от другата страна.



Просто Генади.

Тема Re: Виж в магазина на Д. Петков (или Несторов)нови [re: Пaнaйoт Aлekcaндpoв ]  
Автор nuro (новак)
Публикувано20.09.06 16:46



тва пресича ли пиротска?вчера я търсихме сума време ако е петков.около женския пазар също имало некъв читав



Тема Re: Виж в магазина на Д. Петков (или Несторов)нови [re: Пaнaйoт Aлekcaндpoв ]  
Авторpepinosko (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 15:57



Улиата е Димитър Несторов - магазинът е срещу Центъра по хигиена



Тема Цялата следваща седмица ше е слънчева, батенови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 20:04



предлагам, в неделя - тренировка, в сряда - към Ерма





Тема Re: Цялата следваща седмица ше е слънчева, батенови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор nuro (новак)
Публикувано30.09.06 17:52



лайнаааааааааааа.неделя не съм тук,а в понеделник ще си разбера програмата за университета,но се си мисля,че поне първите седмици ще трябва да присъсвам.в сряда имам час при татуиста,което се случва веднъж на петимеска.ще пиша до два-три дена кво е положението и евентуално в кой ден от седмицата може да тръгнем.



Тема Заеби, и при мен нещата нещо се сдухаха.нови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 13:45



Прогнозата е: до четвъртък хубаво време, после пак дъжд. Ше чакаме следващата прогноза, явно.





Тема Дилема: Или тая събота-неделя, или догодина.нови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 10:46



Синоптиците обещават готино време, слънчево и температури над 20 градуса. Циганското (индийско, цесекарско) лято е към края си и най-вероятно тия дни се явяват най-добрата възможност да завършим сезона достойно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.