Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Аре, да е във вторник, че ми излезе неква работа.нови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 10:42



Вторник, 9,00ч. става ли?





Тема Опаааа, сега забелязах, че 9,00 вече съм го ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 10:47



... предлагал. За 8,00ч. ли става дума?





Тема Re: Опаааа, сега забелязах, че 9,00 вече съм го ..нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор nuro (новак)
Публикувано21.07.06 11:13



Вторник в 8 на познатото място ми изглежда прекрасно!Само дето не съм запознат с прогнозата,а никак не ми се ще да ме плюши дъжд през ноща примерно





Тема Бате, ама срещата за към Мальовица ли е или за ...нови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 22:38



... тренировъчно каране на 50-60 км? Щото, ако е тренировка, нема да го мислим дъжда, пък ако е за Мальовица ... абе, нема да вали, май.





Тема Re: Бате, ама срещата за към Мальовица ли е или занови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор nuro (новак)
Публикувано22.07.06 07:12



за мальовица

аз днес май ще направя сам едно пробно.имаш ли шалте или да ти взема от някои?и лепенки неква идея от къде мога да взема читави?1 курва от квартала има,ама на нея и нямам доверие,откак лепна няква гадост на 1 приятел



Тема Нямам шалте, вземи и за мен ако можеш.нови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 09:44



Не ни трябват лепенки, аз ше зема две резервни гуми (и помпа). Що се отнася до курвата, явно няма проблеми с лепенето, трябва да й имаш по-голямо доверие.





Тема Re: Нямам шалте, вземи и за мен ако можеш.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор nuro (новак)
Публикувано22.07.06 12:23



Шалтето на рамката и беж...Ми тея гуми дали влизат у сека дупка

Предполагам пак има разни размери,които требе да се спазват,а моите гуми са доста тънки,както видя.



Тема Споко!нови [re: nuro]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 19:44



Тия, резервните гуми се носат като чадъра, за страх. Нема да пукнем гума, гаранция. Ако пукнеш, все си мисла, че тия гуми ше свършат работа, те варират в границите на няколко размера. Споко.





Тема Re: Споко!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор nuro (новак)
Публикувано24.07.06 10:46



аре тогава окончателно утре в 8 там.Сега след час и половина ще гледам прогнозата и ако се задава смърт ще пиша.Съмнява ме де



Тема Re: Споко!нови [re: nuro]  
Автор nuro (новак)
Публикувано24.07.06 12:48



времето е само като за нас,слънце да си ебе майката....айде потвърди,че да хода за консерви






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.