Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 25.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема К.р Тур!  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано30.06.06 19:43



Ще има ли Тур или не?
Без Улрих,Басо,Мансебо...само те ли грешниците?
Много ми мирише тази работа,ама мноооого....





Тема Re: К.р Тур!нови [re: wowbagger]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 20:47



Кво става да не съм изпуснал нещо.Кои защо няма да кара?



Тема Re: К.р Тур!нови [re: Mитko]  
Авторшoce (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 09:27



УЖАС - верно било !



Тема Пичове,предлагам да организираме алтернативен Т.р!нови [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 10:18



След като тия примадони не щат да си заработят кинтите, предалагам да се включим като индивидуални състезатели на тяхно място. Имам и друга идея, да организираме аматьорски отбор с примерно наименование "К.р Т.р" и да участваме с започващото скоро състезание във Франция. Тъй като състезанието почва утре, трябва да сме по-експедитивни, за да успеем да се свържем със спонсори (мисля, че "Куул кондомс" ще проявят интерес, както и "Белана", "Софарма", "Нестле", "Горна баня", "Амен мак" и т.н.), да подадем документи и да извършим цялата бюрократична процедура, както и да имаме време да се подготвим достойно за етапите по часовник (отборен, де). Откривам записването с моята кандидат.ра. Приятели, побързайте!





Тема Жалконови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 11:10



жалко наистина.... За Иван Басо ме е яд страшно много!!





Тема Ауууу, сега видях датата!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Evlogy (Gigofffffffffff)
Публикувано01.07.06 11:55



Ми, то, днес почва К.р Т.р, ебаси! Хич не ги знам тия летните месеци по колки дни имат, мислех си, че и тоя е 31 дни. Баси, сега осъзнавам, че съм проспал и Джулая морнинг! Нищо, ето една джун морнин от Рила:






Абе, май верно и за нас ше е К.р Т.р, а, пичове?

Гигов - вътре, Гигов - вън, Гигов - вътре - вън!!!

Тема Бате, имам некво приятно усещане, че ...нови [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 21:41



... тоя Т.р ше е много по-интересен, отколкото с Басо, Улрих и останалите фанати зобачи. Глей, кво става, Тор печели пролога на Т.р, етап по часовник!





Тема Чуха ни!нови [re: wowbagger]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано02.07.06 10:13



Организаторите на К.р Тур нещо се обидиха на темата и в знак на протест извадиха и ВиноК.Ров!


Разбира се всички пледират "невинен",ама се съмнявам да е точно така.Все пак остава въпроса за останалите "виновни"-те не взимат ли или го правят с "правилните" специалисти?



Тема Re: К.р Тур!нови [re: wowbagger]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано03.07.06 08:14



Правилно ти мирише.
Поне според моето скромно мнение.
Ако даваха за първо място комплект външни гуми, за второ - комплект вътрешни, а за трето комтлект за лепене на гуми, Биха се замислили господата лекари химици и най - вече самите състезатели за приемат ли по - голямо количество зоб отколкото храна и вода взети заедно.
И е крайно време да спрем да си обясняваме великите постижения с феноменални организми, а да си отворим очите и да повярваме на науката.
Не може с конвенционална храна да се възстанови един тотално изтощен организъм за няколко часа и да е боеспособен още на следващия ден, и така три седмици.
Въпроса е защо без съд и присъда гърмят едни а други се радват на анти допингов конфорт.
Щом имат нещо срещу някого да го накажат да не кара няколко години и толкова, да накажат и доктори и треньори. Но като имат само догатки нека свалят всички професионалисти и на Тура да идем да караме аматьорите. Или пак Улрих, Басо и компания са зобали а другите възстановяват и трупат мускули с кебапчета и бира. Между другото ако ставаше само с кебапчета бих ви казал къде има по 20 - 25 ст. бройката ( малееее кви шампиони щяхме да сме със жълти стотинки бюджет).
Е сега за така и така започналия тур - френците пак се осраха с организацията. Всяка година феновете им правят по някой гаф и тази не пропуснаха само че този път още в първия етап.
За сега чао.



Тема Здрасти, бате Чоко!нови [re: Чoko]  
АвторБoko (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 09:37



Абе, кво стана с тоя пич дето спечели етапа по часовник? Т.р, де, на финала яко се беше омазал с кръв. Някой от публиката ли го закачи, той ли се одра в огражденията, ебати мистерията! Що се отнася до зоба, знаеш, че сички професионални спортисти зобат (помня, че фащаха Деймън Хил, разни тенисисти, стрелци с лък и кви ли още не смехорани, та баш в най-катърския спорт ли нема да се "възстановяват" както си му е реда?) Енергоразходът в тоя спорт е огромен и ако разчитаха само на храненето, трябваше да ядат като сумисти (и да изглеждат, съответно, като сумисти). Лично моето мнение е, че щом некой е издрапал до големите кинти и иска да си печели така "хляба", си е негов проблем как ше се "възстановява". Знаеш, че тук има доста забавна страна - тая година един медикамент се открива, използва, а на другата вече е в "черния списък". Тия, дето го ползват първи, печелят, ония след тях, духат супата. Шоу мъст гоу он, бате, Чоко!





Тема Re: Здрасти, бате Чоко!нови [re: Бoko]  
АвторMoмчeтo koeтo бeшe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 14:07



Най-сетне справедливостта възтаржествува. От кога всички чакахме този момент. Ето ги и провинилите се. Ян Улрих, Оскар Севиля, Иван Басо, целия отбор на Astana – Wurth, начело с Винокуров, Белоки, Контадор, Якше, Алан Дейвис, Изидро Нозал. В списъка на лошите попада и Франциско Мансебо /онзи кривичкия, как не са го хванали от преди това, то момчето от далеч си му личеше, толкоз виновно изглеждаше като кара/. Пече се работата и на Денис Меншов – ама него са го оставили май за десерт, ще го пуснат малко да покара, пък ако видат че е във форма и него ще изгонят. Ами как иначе ще се сбъдне голямата френска мечта – поне един французин да попадне в челната десятка. Ама крива ще им излезе сметката. То да изгониш Топ 5 не е достатъчно, трябваше да се понапънат и да изритат поне топ 50 от елита. Ама той Леблан /*еб*ан/ си знае работата.
Благодарение на него в Тура останаха само най-достойните – тези които постигат всичко само с честен труд и тренировки /чисти като сълзици/.
Всичко започна и свърши във Франция. От там първо нападнаха Краля, ама не им стискаше докато се сътезаваше, ами така подмолно зад гърба му, като се отказа, току виж му отнели 2-3 победи и пак го направят простосмъртен човек. По време на Джирото елегантно от някъде изкочи “списъка” – целта беше да се потопи цялата испанската армада. Някак си изплуваха Майо и Валверде – за сега... После поканиха про тур отборите и изненада... 2 дни преди началото на Фарса не допуснаха до участие Astana – поради замесените там имена в скандала /не, че не бяха известни и преди това/, а на следващия ден Ян и Ванко бяха ритнати по меките места. Всичко това се случи под светлините на прожекторите, та унижението да е по-голямо. Какъв грандиозен спектакъл и шоу. С нетърпение очакваме какво ще се случи. Цабел може би ще се бори за фланелката за катерачи /то конкуренция може и да не остане/, по спринтовете ще хвърчи Майо, а часовниците ще бъдат спечелени на куц крак от Петаки /ако се престрашат да го поканят/.
Накрая може да обобщим - Тур де Франс умря, да живее Тур де Фарс



Тема Re: К.р Тур!нови [re: wowbagger]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:01



Дали помните какво писах за американците/че тяхната фармация е най-добрата и който се намеси там бият през пръстите/.Аз също бях за Басо но сори оказа се, че не го харесват големите фирми за "козметика".Както предполагах преди месец дали не гласят отново за звезда някои янки-виж временното класиране.



Тема Еми, във временното класиране ...нови [re: Mитko]  
Автор Evlogy (Gigofffffffffff)
Публикувано03.07.06 21:50



... води норвежец, втори е белгиец, а трети - астралиец. Ебаси!




Гигов - вътре-вън!

Тема Re: Еми, във временното класиране ...нови [re: Evlogy]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 08:33



Тези са откровени спринтьори.Виж кой от водачите може да кара баири и са лидери на отбори?



Тема Откровения спринтьор Т.р спечели пролога, обаче.нови [re: Mитko]  
АвторБoko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.06 09:34



За Флойд Ландис ли намекваш?





Тема Re: К.р Тур!нови [re: wowbagger]  
Автор Personal_Judas (!Champions!)
Публикувано04.07.06 16:14



иван басо наркоман наркоман:)

абе ясно е, че всичките зобат, тва не става с кебапчета дето се казва
интересното е, че тоя скандал става точно годината след като се отказа майкатидейбашибанаамериканска Армстронг. та сега хем неговата 'съвест остава чиста', хем няма кой да каже, че тея скандали са за да му преебат конкуренцията. чиста работа



Тема Re: Откровения спринтьор Т.р спечели пролога, обаче.нови [re: Бoko]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано04.07.06 22:30



Или за Хинкапи? Жена ми ме врънка да заложа 100 гроша за Жорката при коеф.8,ама нещо не ми се ще...не ми е приятен като спортист!



Тема Нещо любопитно!нови [re: wowbagger]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано04.07.06 22:34



Крайно класиране ТдФ 2005

1. Армстронг
2. Басо
3. Улрих
4. Мансебо
5. Винок.ров

Къде са те сега?





Тема Re: Нещо любопитно!нови [re: wowbagger]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 09:23



Отпаднаха Валверде и Ерик Декер. По мистериозни причини се отказа и Дилука - още 2-рия етап.
Другото любопитно - вижте къде е Огрейди, Бакстед, духчето Каспър - влачат се на последните места и изостават вече с по 15- 20 минути, а сме едва 3 етап. А това си е баш тяхна територия, още не сме навлезнали в планините. Имам чувството, че откак изхващаха испанската билка много хора не са си пили чая сутрин преди старт.
Що се отнася до крайния победител симпатизирам на Денис Меншов и Ярослав Попович.



Тема Еми, за ди Лука казаха, че имал проблеми ...нови [re: Moмчe млaдo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 09:41



... с простатата и те датирали отпреди Т.ра. Толкова млад, а вече с проблеми, горкото момче!





Тема До Момчетонови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 20:42



Абе Момче младо ти да нямаш нищо Руско, че се хвана за Руснаците.Нямат никакав шанс-те са просто грегари/водоносци/.То в този Тур е лудост да прогнозираш но да кажем, че залагам за HINCAPIE George от DSC.И на мен нещо не ми харесва/нещо е грозничак/ ама за кого да заложиш.



Тема Седим си, мислим си и се нервим.нови [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 09:32



Тоа Жак Рох, приятели, е един голем педерас, от мен да го знаете. Тръгнал, помияра, да "де бори с допинга". Абе, да ти ебъ майката проста, земи се гръмни, олигофрен сдухан! Нали си бил некъф спортис, че и състезател преди години? Не ти ли е ясно, че "професионален спортист", "високо спортно майсторство" и другите подобни тъпотии са синоними на "допинг"? Ако агитираш, прави го с масата спортуващи "за удоволствие", бе, селянин глупав! Кой ходи в зоопарка, за да гледа котки и кучета, тех си ги имаме и на пейките пред блока, ходим, за да гледаме лъвове и тигри, да ти еба майката проста, белгийски смотаняк! Ей, казвам ви, пичове, той цървул ше върне спорта поне с трийсе години назад, а фармацията ше я прати в бъдещето. Да го духаш, Жак, и ти Рох - също!





Тема Re: Седим си, мислим си и се нервим.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 21:07



Не се нерви приятелю.Най големите спонсори на антидопинговите комисии са именно най големите фирми производителки на тези медикаменти.Номера е като са забранени са много по скъпи.Като някоя друга фирма започне да ги прозвежда или започнат да ги използват много хора и те не са от нашите веднага им дават технология за хващане и се пуска на пазара нов медикамент.Защо промениха дефиницията за допинг от медикамент, който е вреден на такъв който подобрява постиженията.Защото вече това, че е вреден не плаши а има и такива, който не са и вредни толкова.



Тема Re: Седим си, мислим си и се нервим.нови [re: Mитko]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:25



Абе хора не мога да ви разбера.Абсолютно сум съгласен че борбата с допинга в спорта трябва да е безмилостна но не по този начин.Не могат да вадят никой когато неговите проби са чисти.Има разлика от зоб и това да взимаш протеин и други препарати за възстановяване.Не може испанските псевдо полицаи да дават така доклади на колоездачния съюз и те да изваждат без доказателства лидерите.Басо спечели Джирото и е давал всеки път проби както и Улрих спечелвайки обиколката на Швейцария.Не е това начина по който трябва да се борят с допинга.Тура е тур защото е направен от великите имена в колоезденето.А колкото до Вино(голям нещастник е тоя за жалост) премести се в Астана а те взеха че останаха без колоездачи за тура а той човека е чист.Ако беше останал в Т мобайл сега щеше да се бори за победата



Тема Re: Седим си, мислим си и се нервим.нови [re: ниk]  
Авторdick (Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 21:42



Ти си още по-голям нещастник щом имаш подобно мнение за Вино.Какво да прави в мобайл след като няма да е лидер? Има си качества да е лидер на отбор и затова се махна,въпреки намелението на заплатата.



Тема Re: Седим си, мислим си и се нервим.нови [re: dick]  
Авторниk (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 13:03



хаха :) май не си ме разбрал.имах в предвид нещастно стеклите се обстоятелства за него.човека просто попадна там където не трябва иначе без БАсо и Улрих щеше да спечели тура



Тема Re: До Момчетонови [re: Mитko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 14:13



Абе сигурно имам. С Дениската може да излезем и братовчеди - то не се знае. За водоносец не бих казал че е, все пак Вуелтата е печелил - то вярно че като се събуди една сутрин разбра, че е спечелил, ама все пак неговото име стои там като победител. Вчера на най-трудния до сега етап се справи чудесно. Продължавам "болеть" за него /т.е. да му стискам палци/.
А що се отнася до големия George - той май си има големи проблеми. Французите вече топнаха в помията и Сергей Гончар, очакваме сега да топнат и Меншов. Жалко за Майо. Кунего и Симони и те спят за сега, а то време на остана.



Тема Еми, то се е видело, че Ландис ше ...нови [re: Бoko]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 11:12



... си кара жълтото колело до Париж.





Тема Re: Еми, то се е видело, че Ландис ше ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано15.07.06 18:02



И то със загниващата?!? кост!Иска ми се да се издъни в Алпите,ще викам за Денис



Тема Бате, Ландис заслужава да спечели дори само ...нови [re: wowbagger]  
Автор Evlogy (Gigofffffffffff)
Публикувано19.07.06 09:19



... заради въпросната кост. На Меншов вчера му се еба мамата, общо взето, ше се бори за място в тройката, по-точно за местата в тройката след Ландис. Ландис е единствения от т.нар. "фаворити", който няма подкрепата на отбора си, бате, и като спечели ще е победа и за философията на колоезденето.




Гигов - вътре-вън!

Тема Нервим се, бате.нови [re: Mитko]  
Автор Evlogy (Gigofffffffffff)
Публикувано19.07.06 09:25



Тук има огромна неправда, забранените медикаменти са скъпи, а новоизмислените (все още незабранени) - още по-скъпи. Допингът требва да се разреши, бате, щото състезанието требва да е сравнително честно поне по тоя показател, пък ако некой олигофрен е решил да се трови, ше го направи и с аспирин или дамски превръзки. Тренировките също подобряват постиженията, що не забранят и тях, да им ебъ майката проста!




Гигов - вътре-вън!

Тема Re: Бате, Ландис заслужава да спечели дори само ...нови [re: Evlogy]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано19.07.06 21:33



не заслужава да спечели-вчера цял ден се кри зад Кльоден,но днес просто му натежаха краката и всичко свърши.Заболяването е доста сериозно,едва ли "15-те минути" си струват възможните усложнения.
А и Фонак не са това,което показаха на Джирото.
Моят фаворит е Кльоден-абе харесва ми маджентата и т'ва си е.Андреас на първия часовник би Састре със 28 и Перейро с 58 секунди,но се ми се иска да е в жълто още преди събота.
Менчов падна жертва на непостоянните си съотборници-един ден са на върха,а на другия доста мижаво.



Тема Жалко, жалко за Ландис!нови [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 13:11



За съжаление, шансовете му за победа са вече само теоретични. Дано днес се справи по-добре от вчера и навакса нещо! С такава отборна подкрепа - толкова, колкото и да е индивидуален спорт колоезденето, вчера се видя, че и отборът може да помогне по баира. Абе, още като пуснаха тоя Перейро да бие с половин час, ми стана много чудно, щото той е доста добър катерач, приличен е в етапите по часовник и просто си е много добър състезател. Ако днес не го прецакат, както вчера успяха да направят с Ландис, нема кой да го бие до края. Жълтата тениска дава криле, почти като "Ред бул" и в часовника нищо чудно и да бие останалите т.нар. "фаворити". Абе, квото и да си говорим, без Басо и Улрих, Тура стана доста по-интересен.





Тема Ландис възкръсна!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 18:48



Шапки долу!





Тема Re: Ландис възкръсна!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторwowb. (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 21:42



Коментарите в Пловдив са за "медицинско" недоразумение

в предния етап;вчера Ландис беше полумъртъв по пътя,а днес наистина летеше...леле що вода изпи,а и с колко се поливаше този човек-сигурно за целия Тур до тук не е използвал толкова...но явно Флойдовия "редбул" има такива странични ефекти
Не можах да разбера защо смени велосипедите,ако някой има идея- да напише.



Тема Re: К.р Тур!нови [re: wowbagger]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 17:41



Приятели незнам дали не се хваля много но помните ли какво писах по рано тук за американскити производители на медикаменти и желанието им да са на върха.Имам чуството че са години напред и имат скрити разработки на химия с фантастични възможности.Справка 17 етап на Ландис.Съжалявам за пристрастието на Момче младо към Руснаците ама -сори. Не дават химия на всеки.



Тема Лендис с положителна пробанови [re: wowbagger]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 21:12



Егати кво става бе





Тема Re: Лендис с положителна пробанови [re: Cтapшиятa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 21:31



Това е новина за мен но бях сигурен.Но съм изненадан, че го хващат



Тема Re: Лендис с положителна пробанови [re: Mитko]  
Авторwowb. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 18:57



Интересно е да отбележите след кой етап е взета пробата...?


След 17,разбира се...някой да не си е мислил друго



Тема Глупостинови [re: wowb.]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 00:25



Не гледа ли пресконференцията... Той по рождение си имал увеличен тестостерон и отрече да е взимал категорически. А Ерик Цабел при друго интервю сподели, че явно болкоуспокояващото за тазовата става е имало странични явления. Абе става голям майтап


Е така е при тези суми дето се раздават. Улрих е с 1 мил. от Т-мобайл и още 2 от спонсори годишно. Как се остава горе ...



Тема Re: Глупостинови [re: Cтapшиятa]  
Авторwowb. (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 10:27



Човекът изпил предната вечер 4 уискита,затова нивото на тестостерона е увеличено.Иначе по принцип не пиел по време на състезания....
Е как пък точно преди 17 етап реши да "цапне" Джак Даниълс...





Тема Шок и ужас, уискито дига тестостерона?!?!нови [re: wowb.]  
Автор двa cмъpдящи kpaka (и космати)
Публикувано29.07.06 11:13



Ебаси, чак сега разбирам що не можах да стана културист, деба, не пия уиски. Сетих се за Денис Мичъл (една печка, спринтьор на 100м от средата на 90-те), който даде обяснение за високия си тестостерон от сорта на: "Ми, снощи ебах 11 пъти и затва така". Нещо подобно беше, не настоявам за прецизна точност.





Тема Re: Шок и ужас, уискито дига тестостерона?!?!нови [re: двa cмъpдящи kpaka]  
Автор Чoko (Голямата сянка)
Публикувано29.07.06 21:32



Не забравяйте че са във Франция. Може и повече пъти да го е направил. Стига да плати повечко пари та да се направят че му вярвят. Все пак не е българин, Амеликанец е, а на тях често им се разминава.



Тема Re: Шок и ужас, уискито дига тестостерона?!?!нови [re: Чoko]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано01.08.06 09:04



Браво, браво хващайте ги. Моя любимец Меншов уверено върви към първото място в Тура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.