Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 25.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Нервим се, бате.нови [re: Mитko]  
Автор Evlogy (Gigofffffffffff)
Публикувано19.07.06 09:25



Тук има огромна неправда, забранените медикаменти са скъпи, а новоизмислените (все още незабранени) - още по-скъпи. Допингът требва да се разреши, бате, щото състезанието требва да е сравнително честно поне по тоя показател, пък ако некой олигофрен е решил да се трови, ше го направи и с аспирин или дамски превръзки. Тренировките също подобряват постиженията, що не забранят и тях, да им ебъ майката проста!




Гигов - вътре-вън!

Тема Re: Бате, Ландис заслужава да спечели дори само ...нови [re: Evlogy]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано19.07.06 21:33



не заслужава да спечели-вчера цял ден се кри зад Кльоден,но днес просто му натежаха краката и всичко свърши.Заболяването е доста сериозно,едва ли "15-те минути" си струват възможните усложнения.
А и Фонак не са това,което показаха на Джирото.
Моят фаворит е Кльоден-абе харесва ми маджентата и т'ва си е.Андреас на първия часовник би Састре със 28 и Перейро с 58 секунди,но се ми се иска да е в жълто още преди събота.
Менчов падна жертва на непостоянните си съотборници-един ден са на върха,а на другия доста мижаво.



Тема Жалко, жалко за Ландис!нови [re: wowbagger]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 13:11



За съжаление, шансовете му за победа са вече само теоретични. Дано днес се справи по-добре от вчера и навакса нещо! С такава отборна подкрепа - толкова, колкото и да е индивидуален спорт колоезденето, вчера се видя, че и отборът може да помогне по баира. Абе, още като пуснаха тоя Перейро да бие с половин час, ми стана много чудно, щото той е доста добър катерач, приличен е в етапите по часовник и просто си е много добър състезател. Ако днес не го прецакат, както вчера успяха да направят с Ландис, нема кой да го бие до края. Жълтата тениска дава криле, почти като "Ред бул" и в часовника нищо чудно и да бие останалите т.нар. "фаворити". Абе, квото и да си говорим, без Басо и Улрих, Тура стана доста по-интересен.





Тема Ландис възкръсна!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 18:48



Шапки долу!





Тема Re: Ландис възкръсна!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторwowb. (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 21:42



Коментарите в Пловдив са за "медицинско" недоразумение

в предния етап;вчера Ландис беше полумъртъв по пътя,а днес наистина летеше...леле що вода изпи,а и с колко се поливаше този човек-сигурно за целия Тур до тук не е използвал толкова...но явно Флойдовия "редбул" има такива странични ефекти
Не можах да разбера защо смени велосипедите,ако някой има идея- да напише.



Тема Re: К.р Тур!нови [re: wowbagger]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 17:41



Приятели незнам дали не се хваля много но помните ли какво писах по рано тук за американскити производители на медикаменти и желанието им да са на върха.Имам чуството че са години напред и имат скрити разработки на химия с фантастични възможности.Справка 17 етап на Ландис.Съжалявам за пристрастието на Момче младо към Руснаците ама -сори. Не дават химия на всеки.



Тема Лендис с положителна пробанови [re: wowbagger]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 21:12



Егати кво става бе





Тема Re: Лендис с положителна пробанови [re: Cтapшиятa]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 21:31



Това е новина за мен но бях сигурен.Но съм изненадан, че го хващат



Тема Re: Лендис с положителна пробанови [re: Mитko]  
Авторwowb. (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 18:57



Интересно е да отбележите след кой етап е взета пробата...?


След 17,разбира се...някой да не си е мислил друго



Тема Глупостинови [re: wowb.]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 00:25



Не гледа ли пресконференцията... Той по рождение си имал увеличен тестостерон и отрече да е взимал категорически. А Ерик Цабел при друго интервю сподели, че явно болкоуспокояващото за тазовата става е имало странични явления. Абе става голям майтап


Е така е при тези суми дето се раздават. Улрих е с 1 мил. от Т-мобайл и още 2 от спонсори годишно. Как се остава горе ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.