Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 24.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ако има някои от сливен да пи6е  
Автор qvkata (непознат )
Публикувано31.05.06 11:59



аз сам на 15 от сливен и искам да разбера не6то пове4е за 6колата по 6осеино колоездене.интересува ме дали се дават колела за тренировка,пла6та ли се и т.н.



Тема Re: ако има някои от сливен да пи6енови [re: qvkata]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 13:18



Виж колоездачен клуб "Сините камъни"Сливен



Тема Re: ако има някои от сливен да пи6енови [re: Mитko]  
Автор qvkata (непознат )
Публикувано31.05.06 16:14



аз тоя клуб го знам ама няма6е свободни места



Тема Re: ако има някои от сливен да пи6енови [re: qvkata]  
Автор DRAG_BG (road_racer)
Публикувано31.05.06 18:55



Аз до колкото знам в Сливен няма кой знае какъв наплив от момчета на твоята възраст да тренират.
По принцип там всеки кара със собствен велосипед.
Ако сериозно си решил да тренираш,пиши в темата,на лични или на drag_bg@abv.bg ще те уредя при когото трябва,въпреки че ми се струваш вече малко големичък сега да започваш!



Тема Re: ако има някои от сливен да пи6енови [re: DRAG_BG]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 22:57



Напротив точно си му е времето. Аз на неговите години почнах.
Но едно трябва да знае- много е тежко. Ако е готов на лишения, режим и всекидневни тренировки, тогава може да стане бегач. Иначе да не се хваща.
Сливен имаха много силна школа. Помня го Наско Стойчев, много интелегентен, а и беше национален състезател.



Тема Re: ако има някои от сливен да пи6енови [re: Cтapшиятa]  
Автор qvkata (непознат )
Публикувано01.06.06 14:02



ами готов сам да се ли6а от много не6та.ама има един проблем и тои е 4е нямам бега4 и просто няма кинти да си купа.ина4е няма никакви проблеми.аз м/у другото си карам доста минавам и по 60 километра.миналата седмица карах 39 км само катерене и кам 20 спускане ама все пак имам едва 3200км на колело.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.