Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 23.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не съвсем...нови [re: Mитko]  
АвторHG93 (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 13:26



"А и самия Улрих винаги е казвал,че Армстронг е най-големия колоездач,така че едва ли е психически разстроен,че е губил от най-добрия" - един цитат от "wowbangger"!
Това му изказване изобщо недоказва,че не е психически подтиснат от Армстронг! Този американец направо идва от друго измерение... за много хора си остава необяснимо,как е възможно да се достигне такава форма?? Въпросът е,че той доминираше на с малко,ами изключително драстично над останалите! На моменти, както гледах миналата година Т.д Ф, имах чувството,че се "подиграва" с останалите! Но е и донякъде коректен!! (в най-тежкия етап на Перинеите,подари на Басо етапа) С една дума - ФЕНОМЕН!!

За годините на Улрих: "Да се намеся за годините на Улрих.Не е важно точно на колко си а колко точно си вземал през годините."

- Разбира се ,че е важно на колко си!! То си има биологическа зависимост.

Доказано е,че генерално след 30-тата годишнина при всеки един човешки индивид,било то СУПЕР СПОРТИСТ или льохман,който неизлиза от Мк. Доналдс,сърцето започва лека-полека да губи от своя потенциал - или казано друго яче,процецът на стареене влиза в сила!! А това явление се забелязва ОЩЕ ПОВЕЧЕ при спортистите,където натоварванет на сърцето е до последния процент!! Дори сум чувал,че един Т.д.Ф "струва" на клоездачите 1 година от живота им!! Толкова е жестоко това изпитание!!! Ненапразно атлетите имат и успешна кариера до 30-33 год.

Но ще видим живот и здраве тази година!! Аз съм във всеки случай за Басо!




Тема Re: извън тематанови [re: Moмчe млaдo]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 20:27



Е щом и харесва червено - ето и едно от "мойта"марка





Тема Re: Е сега почва Джирото....нови [re: Mитko]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано30.05.06 21:15



Ландис е сериозна фигура.Поданството го прави още "по-сериозна" наистина.А и като отбор Фонак не изглеждат зле,ама никак!
Имам някакви смътни съмнения,че Дискавъри ще въртят за Хинкапи,вместо за Саволдели.А Джордж е също доста отдавна в играта с "белия хляб"



Тема хвала!нови [re: Ивaн]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано31.05.06 22:14



А дано всички велики колоездачи се пенсионират с подобни идеи.Ще има повече конкуренция=по-добро качество и цени!
Велосипедите на Улрих ме притесняват само в едно-вероятно отзад ще е 11-16 редови



Тема Погледни първо цените...нови [re: wowbagger]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 22:48



Влез на страницата, избери Конфигуратор и цъкай после на воля...долу вдясно ще ти покаже крайната цена... После въздигай хвалебствия
Парите, които се разиграват в професионалния спорт, а и начина по който се разпределят не го приемам. Един посредствен професионалист е на заплата около 30-40 000 годишно. Не случайно миналата година Алдиг открито нападна Улрих, че не можело при 250 000 евра, но на месец, да се държи толкова непрофесионално.
Но това е друга тема... Аз съм продукт на системата.



Тема Re: Погледни първо цените...нови [re: Cтapшиятa]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 15:24



Ами човека явно се цели в горния сегмент и гони ексклузивитет. По реакциите тук обаче трябва да му се признае че е на прав път. Явно много хора предпочитат да се изръсят но да имат нещо по-друго. По всичко личи че част от парите на тези маниаци ще отидат на неговата сметка. Между другото научих че Улрих колелата не са от вчера , а ги има доста дълго , но в бюджетния сектор. Дори са печелили тест на немския TOUR в този сегмент с мнението - чудесна рамка , перфектни колела , Ultegra монтаж и то за по-малко от €1000. Дали обаче още ще ги има - не се знае.
Ако някой иска може да види малко снимки от презентацията



Това което ме впечатли най-много е това колело


И понеже някой ще каже какво му е толкова на колелото - отговора е групата - Shimano Linder 11sp. Доколкото разбрах Linder е някаква малка немска фирма която е направила "тунинга" но нищо повече не намерих. Единствено като нещо повече този линк:



Ако някой може нещо още да изрови или знае - да се обади.



Тема Re: Погледни първо цените...нови [re: Ивaн]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 22:27



Иване, досега не е имало колела на Улрих, това му е севтето. Не намерих информация. И това за по-малко от 1000, та цената само на рамката+ вилка на показанато е 3000. В форума от линка са намерили, че рамката е на Деда.
И не вярвам да има толкова много отнесени да изсипват по торба пари.
Линдер не намерих, интересно е 11-та касета.
Дори и да не му тръгне бизнеса на Улето , тойсе е подсигурил вече.



Тема Re: Погледни първо цените...нови [re: Cтapшиятa]  
АвторMoмчe млaдo (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 09:43



Старши, прав е Иван. Преди около 2-3 години съм срещнах в някакъв немски сайт велосипеди с алуминиеви рамки с точно този надпис. Доколкото си спомням действително не бяха скъпи, с монтаж Mirage и Veloce и тежаха по 10 кг. Тогава и аз доста се озадачих.



Тема Re: Погледни първо цените...нови [re: Moмчe млaдo]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:28



Да си призная и аз се уемблияех дали е истина , но в момента стои едно за продан в немския е-бей:



Във всеки случай далече съм от мисълта че ще станат масови на тези цени. Но от друга страна като гледам тук как си купуват Еди Меркс (и те са с доста дебела цена) - кой зане? Едно е сигурно - аз няма да съм от спонсорите на неговия портофейл.

Жалко че нищо не се знае за Linder. Аз се опитах малко да ровя из нета , но излизат само ножове. Надявах се старшията да знае нещо повече на местна почва.



Тема Re: Погледни първо цените...нови [re: Ивaн]  
АвторCтapшиятa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 23:17



Това на линка са някакви измислени фелосипеди на Чибо и нямат нищо общо с новите рамки на Улрих. Просто съвпадение. Как се е стигнало не знам. Ама и качеството е зле, масова алу-рамка 7005.
А за Линдер и аз търсих, но нищо, явно е малка работилница. Рових се и по немските форуми-нищо. Но не можах да разбера правят собствени компоненти или ползват готови. Скоростите имат надпис,ама може да са Шимано.
Меркс е нещо друго, има изградена традиция и вече е на пазара от години.
Но и аз не вярвам рамките на Улрих да имат голямо търсене, още повече, че веднага откриха откъде идват рамките.
На никой не му са излишни парите...
Имам нова придобивка-седло Velo Pronto SL.TC ot моя магазин

за 25 кинта, още не съм го пробвал, но е копие на Selle Royal SLR. Същите материали и качество, но не плащам за името.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.