Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 01.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За кучетата?нови  
Автор Vanka.ta (минаващ)
Публикувано18.03.06 22:54



Как се справяте с кучетата край пътищата? За 50 км. ме нападнаха четри пъти! Не ме притеснява това че лаят и тичат край мен, но някои се опитват да хапят или крачола или гумата!

спорът ражда истината а нуждата - изобретението


Тема Ето как. [re: Vanka.ta]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано19.03.06 10:20



Омотаваш си веригата за заключване около кормилото да ти е подръка. Караш с подходяща скорост няколко км, така че кучетата а-хааа да те настигнат и ги изтощаваш добре. Хем си правиш и тренировка. После спираш рязко и пребиваш едно от тях с веригата. След това бъди сигурен, че тази глутница като чуе шум от колело и моментално ще се изпокрият. Условен рефлекс, разбираш ли.



Тема Re: Ето как.нови [re: pyrx]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 00:02



Абе пиркс аз да те видя как пребиваш куче с верига, че да те пипна за гушката, лайно такова... Нещастник смотан!



Тема Re: За кучетата?нови [re: Vanka.ta]  
Автор Vanka.ta (минаващ)
Публикувано21.03.06 08:49



Нямах в предвид чак такива мерки щото първо и аз гледам не едно а три кучетано в двора си! Но и самият метод ми се струва малко неприложим защото тази седмица съм в посока Благоевград, следващата да речем към Пловдив, а по-следващата знае ли човек! Надявам се да има някакво разумно решение и който има опит моля да сподели!

спорът ражда истината а нуждата - изобретението


Тема Re: За кучетата?нови [re: Vanka.ta]  
АвторA7 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 11:33



Биеш яко спирачка и те веднага спират да те гонят. Ако завиеш към тях и ги подгониш с колелото е още по-ефектно и забавно, побягват от страх.



Тема Re: За кучетата?нови [re: Vanka.ta]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано25.03.06 01:55



бухалка върши работа, за ядосани стопани също + пищов дребен калибър насочен в топките.
Ама кото биеш кучето с бехалка по глава, гледай да му чупиш човката а не главата, така и на него ще му е урок ако оцелее и на стопанина той да си пази кучето.

Редактирано от Bълk на 25.03.06 01:57.



Тема Батенце, ти с бухалка ли караш?нови [re: Bълk]  
Автор нa мaйka ти (в устата)
Публикувано26.03.06 11:39



Би ли бил така любезен, да ми обясниш, къде точно си я държиш докато караш?



Тема Re: Батенце, ти с бухалка ли караш?нови [re: нa мaйka ти]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано26.03.06 14:29



в раница има място за всичко



Тема Re: За кучетата?нови [re: Vanka.ta]  
Автор L.M. ()
Публикувано27.03.06 05:37



има едно устроиство ...ку4егон, продават го в метро , струва ок 15 лв , на батериики е и уж издавал високо4естотен ззвук ...нещо като 4алга за ку4ета ..и те бягали

ама нещо не ми се даваха 15 лв за тест, някои ако си го купи да сподели после дали деиства



Тема Re: За кучетата?нови [re: L.M.]  
Авторklmn (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 10:08



Ааахахааа,"чалга за кучета",утрепа ме...
Мисля че темата я имаше някъде в зората на форума и е бая дълга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.