Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема DRAG Hacker  
Авторpesedi (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 21:19



Колеги, има ли такъв модел? Предлагат ми го в един магазин във Варна, та се чудя.....



Тема Re: DRAG Hackerнови [re: pesedi]  
Авторpesedi (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 22:18



И още нещо докато не съм забравил - кои магазини за велосипеди можете да препоръчате във Варна. Искам да като отида в някой от тях и да мога да сравня поне няколко различни модела.



Тема Еми щом ти го предлагатнови [re: pesedi]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано04.08.05 23:15



Еми щом ти го предлагат - значи явно има



За магазините във Варна не знам.

You and me baby ain't nothing but mammals...

Тема Re: Еми щом ти го предлагатнови [re: B2]  
Авторpesedi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 08:43



Ок, видях го сега в страницата, но това което ми показаха въобще не изглеждаше така - поне ги нямаше нито калниците, нито багажника - изобщо едно голо колело. Колко би трябвало да струва в този му вид? Изобщо читав ли е този модел?



Тема Re: Еми щом ти го предлагатнови [re: pesedi]  
Авторboyan (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:39



Това колело в магазините на драг в София струваше 165 лв.
без калници и без багажник, но с аерокапли, аз също много се чудя дали да си го купя и още не съм решил
за 275 лв. в склада на Спринт в илиенци има Спринт Тера, което е доста по яко особено за човек около 190 см. и 100 кила



Тема Re: Еми щом ти го предлагатнови [re: boyan]  
Авторpesedi (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 12:55



Аз съм 180 см и около 80кг засега с тенденция да нарастват.... Така че и на мен май ще ми трябва нещо по здравичко. Обаче защо в каталога им е оборудвано, а тука в магазина не е ?



Тема ами колелото е като колатанови [re: pesedi]  
Автор B2 (Deathcar)
Публикувано05.08.05 18:59



има си екстри дето уж ги има ама всъщност си плащаш допълнително за тях
Така че е възможно на места да го дават без калници, багажник и други джунжурии.
Иначе модела е приличен според мен (като за парите, които не са много).
Ако можете да съберете около 200 - потърсете Бачини Сторм (вариант на Спринт Аполон) в Сф го има на Практикер, ама за Вн не знам от къде може да се намери.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.