Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 22.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ланс!  
Автор langolier (Темплиер)
Публикувано24.07.05 20:58



Днес той влезе окончателно в историята като един от най-великите спортисти на всички времена, да не кажа, че е най-великият. Такова смазващо превъзходство, толкова години наред никой друг не е имал, не само в колоезденето, а във всеки друг спорт. При това след като се е преборил със смъртта, излекувайки се от рак на тестисите, който дори е имал разсейки в белите дробове и дори в мозъка, за щастие доброкачествени.
След оздравяването си, Ланс основава през 1997г.

за борба с рака.

Респект към най-добрият от най-добрите.



Тема Re: Ланс!нови [re: langolier]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 20:53



znaesh li dali e prevedena knigata mu na bg-ski?az ja 4etoh na holandski.
nai-velikija za vsi4ki vremena.



Тема Re: Ланс!нови [re: 1]  
Авторbasso (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 21:36



naistina!!!!



Тема Re: Ланс!нови [re: langolier]  
АвторArco (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 15:32



E priznawam go kato sportist, ama negowoto ne e choweshko. Wapreki uspeha mu, ne moja da stane ljubimec na publikata, shte ostane w statistikite i shte bade
zabrawen. Chetoh mu knigata. Strashna wolja w borbata mu sreshtu raka - priznawam, no na 16 god. da karash za pari i towa da ti e stimula, ne go razbiram.
Ami wij mu otbora- njama indiwidualisti, diktatura i wsichki rabotjat za wojda.
Poluchi se edin fal, kogato Lance ostana sam( etap w Alpite) i ne mi se misli kak sa hwarcheli glawi sled towa...



Тема Re: Ланс!нови [re: Arco]  
Авторbasso (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 12:07



"Poluchi se edin fal, kogato Lance ostana sam( etap w Alpite) i ne mi se misli kak sa hwarcheli glawi sled towa..."

Gluposti,otborat pak njamashe nikakva vina,nevjarvam da sa xvarcheli glavi!!

Ta koi moje da darji s nego mi kaji????





Тема Re: Ланс!нови [re: Arco]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 12:28



i az taka misleh predi da me otvorijat v tozi sport.
viz ...vsi4ki znajat kak e taktikata na tozi sport,zashto ne protivodeistvat togava drugite.otgovora na voda4a na rabobank be,zashtoto lens e nai-dobrija.suglasi se,4e e za razlika ot drugite,koito sa hora toi e mashina i osven tiva strahotno inteligenten



Тема Re: Ланс!нови [re: basso]  
АвторArco (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 16:08



E moje da si po-dobre zapoznat.... ne sporja



Тема Re: Ланс!нови [re: 1]  
Авторarco (Нерегистриран)
Публикувано01.08.05 16:14



bjah w tozi sport predi mnogo godini. A tam kadeto igrajat golemi pari taktikata e edna. A kolko e inteligenten, ne znam..... ot edno intevieu ne moje da se naprawi izwod.
Knigata mu e awtobiografichna i edwa li e pisana ot nego...
Apropo
Lance ima ambicii da se probwa w marathona(42,2 km) i da dostigne wreme pod 2:30h. Daje pod 2:15....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.