Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 03.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Крос или Лидер?нови  
АвторEnurion (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 19:04



Здравейте,
Имам желание тази събота да си взема колело. Разполагам с бюджет от 160 лева. В новия каталог на Метро има един Крос Демон за 120 лв. с ДДС и един друг Крос Апекс със алуминиева рама за 160 лв. с ДДС. На външен вид и двете горе-долу ми харесват.
Нямам никакъв опит с велосипедите.
Един приятел имаш един стар Крос, който откраднаха, след това си взе Лидер Доберман, от който е много по-доволен. Лидера се карал по-леко. На външен вид ми харесва много, карал съм го и исках същия, но модела е две годишен и едва ли ще го има.
Няма да карам екстремно и се чудя дали тези кросове ще свършат работа.
В Бургас съм. Моля за съвет какво да правя с тези пари.



Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: Enurion]  
Автор911 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 19:13



Лидер продават Доберман тук на причлина цена:





Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: Enurion]  
Авторzac (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 21:41



Az sam za alexa.



Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: zac]  
АвторEлмo (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 12:24



Ми да ама на апекса каплите му са обикновени



Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: Eлмo]  
Авторzac (Нерегистриран)
Публикувано13.07.05 12:32



kofti,trebe si dvustenni



Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: Enurion]  
Автор3Moнa (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 09:39



Аз имам много лошо ЛИЧНО мнение за Добермана. Взехме го за сина преди 2 години:
1. тежко
2. кофти скорости - Shimano Sis. Практически ненастройваеми., т.е 1-2 седмици след като настроиш трябва отново да ги "барнеш".

Имай пред вид, че всеки ден въртя на гребната по 4-5 обиколки (така се получи, че откраднаха моят скромен бегач (полу), т.н. "сръбски", от който бях МНОГО по-доволен!), та имам опит. Аз наскоро даже питах тук как се настройват тия скорости, защото и сервиза им е мани, мани, бегай...

Тук, в Пловдив, където ги асемблират Лидер, с по-добро име се ползват Спринт, другият местен асемблатор. Не съм имал такова, но като гледам и фабриката им е сериозна.

Апропо, за обективност - има по-нов "Доберман", с по-добри скорости, и по-лек.



Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: 3Moнa]  
АвторShaggy (Нерегистриран)
Публикувано16.07.05 11:11



taka ako iska6 da si nqma6 problemi s koleloto
1 subira6 o6te kinti i si wzima6 kolelo -sprint apolon s gadniq monaj za 280 lv
2po dobre e kato e ewtino koleloto d nqma zaden amortisior toest da e samo s preden za6toto zadnicata na evtinite kolela se dyrji na ftylki i sled 3-4 meseca tova kolelo e za izhvurlqne
3 vajno e koleloto da e s 4elo oversaiz ne normalsaiz -na 4elnata truba da ima ne kol4e za kormiloto a lapa
moq suvet e ne si izhvurlqi parite a suberi o6te i si vzemi qko kolelo
za pove4e info
http://www.mtb-bg.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3606
kusmet!



Тема Re: Крос или Лидер? [re: Enurion]  
Авторb2 (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 16:31



Prejalvash oshte 22 leva. Otivash na ul Kliment Ohridski 60 malko sled krasnodar.
Tam ima edin magazin Dogo ili neshto takova.
Razgledai koleloto Bachini Storm za 182.
Kolelceto si struva.



Тема Re: Крос или Лидер?нови [re: b2]  
Авторpe6o (Нерегистриран)
Публикувано27.04.06 08:52



Da mom4eto e prava nameri Bachini edin moi priatel ima i e stra6no dovolen!Ako ne moje6 da nameri6 si vzemi CROSS!Na tvoq priatel taka mu se struva,za6toto predi kato e karal star CROOSS i da se ka4i na 4istak Balkan4e pak 6e mu se stori 4e varvi po-leko!



Тема Re: Крос или Лидер? [re: pe6o]  
Автор krosa (baikar)
Публикувано27.04.06 12:41



zarezi gi tiq marki cross i lesder-golemi boklyci pravqt nai dobre si vzemi noviq sprint apolon 240 lv.az 6te si vzemam takuv v skoro vreme taka 4e ne my misli a vzemai apolona




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.