Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 19.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Един кретен ме засеченови  
АвторBobby (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 23:17



Днес каква хубава история ми се случи...
Карам си аз по бул. Тодор Александров и след светофара на бул. Христо Ботев ми се налага да заобиколя една кола, която е спряла, като същевременно подавам сигнал че ще се изнасям в лявата част на платното. След като заобиколих спрялата кола се прибрах отново най-вдясно и тогава един кретен като минаваше покрай мен започна да ми свирка, но не свирна когато се бях изнесъл, а след като се доближи до мен. Беше на около 22-23 години, с някво момиче в колата. Явно беше решил че ще се прави на мъж пред нея. Тогава адски много ме издразни и му показах с ръка да си гледа работата. Той очевидно е видял в огледалото, че ръкомахам нещо и отби веднага вдясно и спря. Тогава аз си продължих най-спокойно напред и когато тръгнах да го заобикалям, той в този момент даде пълна газ наляво, като ме засече и ако не бях заковал спирачките щеше да ме прегази. Видях че е абсолютен малоумник, напсувах го, посочих му среден пръст и той слезе от колата, за да се разправяме. Пълен кретен. Както и да е. Аз отбих колелото надясно и завих по първата пряка, за да избегна конфликта, но този беше наистина малоумен и се чудя какви са тези хора дето управляват МПС.



Тема Re: Един кретен ме засеченови [re: Bobby]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано27.06.05 01:07



има един уред, нарича се пийсмейкър, преставлява една бухалка. Действа доста отрезвяващо. Ако караш в планина и сам то срещу агрессивните туристи има друг уред - въздушен пищов, има едни руски с газов балон и 30 4мм съчми в пълнител с малко удължаване на цевта става моного ефективно оръжие щот ефекта от попадане в чело е като удар с чук.



Тема Re: Един кретен ме засече [re: Bobby]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано28.06.05 18:23



Уроди колкото искаш...

Особено като са на (както те си мислят) защитено място. Отвън много бързо им стихва ентусиазмът, ако изобщо излязат де.

--
17 Gen r


Тема Re: Един кретен ме засеченови [re: Bobby]  
Авторвeлo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 20:38



Аз мисля да си взема телескопична палка. За кучета и тъпанари.



Тема Re: Един кретен ме засеченови [re: вeлo]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано29.06.05 19:39



Ако е електрическа - още по-добре!

--
17 Gen r


Тема Re: Един кретен ме засеченови [re: Bobby]  
Автор SAMOTNlQT_VOlN (Roker)
Публикувано29.06.05 23:36



Eh...Az nqkoga polzvah sprei, mnogo dobra rabota vyrsheshe.

I sam voin e voin!


Тема Re: Един кретен ме засеченови [re: SAMOTNlQT_VOlN]  
Авторzac (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 08:58



Skivai,sa batka-slaga6 edno XC kormilo s roga gore-dolu na viso4inata na avto-ogledalata i nebrejno gi zaka4a6 (Osobeno selqcite parkirali po trotoara taka 4e da ne moje da se mine)



Тема Трябваше да му вземеш номеранови [re: Bobby]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано11.07.05 11:37



След това отиваш до КАТ и пишеш една жалба. По възможност намираш един приятел, който да е "видял" произшествието и така. Само с ядосване нищо няма да направиш.

Стига простотии бе, тате!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.