Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 07.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 100 км. около Витоша  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано19.05.05 11:11



Здравейте драги колоездачи и пешеходци , любители и професионалисти , Имаме удоволствието да Ви поканим на традиционната

Обиколка на Витоша – 100 км. за 24 часа

Състезанието се състои в пълната обиколка на планината Витоша – 100 км за 24 часа , по изцяло планински маршрут. В него взимат участие колоездачи и пешеходци от цялата страна. Това е мероприятие с история , тази година ще се проведе за 35ти пореден път. Организира се от ТУРИСТИЧЕСКО ДРУЖЕСТВО “ВИТОША”.

СТАРТ: гр. София , бул. България , последната спирка на трамваи № 7, срещу магазин Била
На 18.06.2005 г.
от 00:00 часа за пешеходци
06:00 часа за колоездачи
Стартова такса - 5 лв + Планинска застраховка
Финал – пак там
Срок за записване до14.06.2005 г..Записването може да стане на адрес: гр. София , ул. Дойран № 18 , магазин “АЛПИ” или на тел.: 8554059 ; 0887263703; 0888772236; 0887061680
За допълнителна информация може да пишете на email: tdvitosha@abv.bg



Тема Re: 100 км. около Витоша [re: Aни]  
Автор SAMOTNlQT_VOlN (Roker)
Публикувано21.05.05 23:41



I interesno, ako nqkoi reshi da doide prosto da si obikoli sam, pak li 6te mu iskat taksi razni? 6tot az ko sym v bg nqma da dam takova ne6to, o6te pove4e, 4e ne mislq 4e mogat da me sprat da si karam po sy6tiqt marshrut, ako si resha.

I sam voin e voin!


Тема Готино си беше миналата година! [re: SAMOTNlQT_VOlN]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано22.05.05 10:19



Имаше много и богати спонсори (и сега ще има!). В началото на всички участници подариха фланелки, шапки, каски, наколенки, ръкавици за каране. През 10-на км имаше "контролни постове" със скари с кебапчета, наденици, както и пресни плодове и зеленчуци, тортички и баклавички. Безалкохолни и енергийни напитки, а и няколко вида бира. Всичко това безплатно!

След приключването бяха раздадени много подаръци като: няколко титанови и CrMo рамки, нови гуми, джанти, хидравлични вилки, седалки с гел, дискови спирачки, комплекти инструменти и др. Почти за всеки имаше поне по две неща. Накрая завърши с голям купон с много музика и шведска маса. Таз година дано да е още по-добре!



Тема Хъм? [re: pyrx]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано22.05.05 12:54



А по йедну пичку за клецанйе нямаше ли?
Май е нямало - щот ако на всеки 10 км трябва да оправиш и по една мадама, аз поне на 30 км ще съм 100% гроги :)

Bеer? Mоre?




Тема Имаше [re: bira_more]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано22.05.05 18:05



ама само за гледанйе!






Тема Re: 100 км. около Витоша [re: Aни]  
Авторmarto (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 18:20



Towa oshte li go ima....
Parwoto i edinstweno u4astie mi beshe '83 , na 18 godini i go wzeh pesha sa 20 h.
Imashe maratonzi- njakade okolo 8-9 h. Togawa imashe okolo 60-70 u4astnika, dobrowolno, traseto beshe dobre obosna4eno, imashe sandwi4i, sokowe i kafe.
E taksa njamashe, njamashe i nagradi, ama beshe hubawo, kato na 18 godini.
Sled finala 24 h ne mojeh da se mradna. dalgo wreme si paih gramotata sa u4astie, no posle is4esna...



Тема Re: 100 км. около Витоша [re: Aни]  
Авторвeлo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 10:08



От къде минава маршрута? Тази проява има ли си официален или неофициален сайт за повече информация? Ако може, публикувайте по някакъв начин карта на трасето.



Тема Re: Готино си беше миналата година!нови [re: pyrx]  
Автор Bълk (много лош)
Публикувано24.05.05 12:25



В отговор на:

През 10-на км имаше "контролни постове" със скари с кебапчета, наденици, както и пресни плодове и зеленчуци, тортички и баклавички. Безалкохолни и енергийни напитки, а и няколко вида бира. Всичко това безплатно!




па ние да идваме направо на поста ... и да се състезаваме в литърбол, па нека другите да карат, благородно няма да им правиме конкуренция



Тема Re: 100 км. около Витоша [re: Aни]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:59



Относно отправената от нас покана-100 км/24 часа Обиколка на Витоша...
Каним всичи,които биха се изкефили на едно вълшебно пътешествие през този ден-пеша или с колела!Не е лесно-все пак това са 100 км.,но ако се чувствате физически добре подготвени-ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Това за бирите,кебапчетата...-са глупости и звучат направо смешнно!Не смятаме да го обсъждаме повече във форома.....ИЗВИНЕТЕ!

ВСЕКИ ЖЕЛАЕЩ ДА ПОЛУЧИ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИНФОРМАЦИЧ ЗА ОБИКОЛКАТА,МОЖЕ ДА НИ НИ НАМЕРИ НА: GSM: 0887061680; 0887263703; 0888772236; тел 8554059
адрес: гр. София , ул. Дойран № 18 , магазин “АЛПИ”; email: tdvitosha@abv.bg



Тема Re: 100 км. около Витошанови [re: Aни]  
Автор SAMOTNlQT_VOlN (Roker)
Публикувано27.05.05 13:44



Mi na men vseko pyteshestvie s koleloto mi e vylshebno, nezavisimo dali sam si go pravq ili go e organizirala nqkakva organizaciq.

I sam voin e voin!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.