Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 30.04.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Читави наколенки и налакътници си търся...нови  
Автор feb (заплес)
Публикувано30.04.05 21:12



Търся си наколенки и налакътници за каране. По спортните магазини има цял билюк, но не знам тези за колоездене не са ли специални. Трябва ли да са отворени отзад, за да мога да си сгъвам съвсем крака и да са само с каиши за пристягане, а не като чорам за обуване или ... !? Повечето се водят за ролери!? Те обаче ми се виждат доста затворени и запарващи, a като знам как припушвам, докато драпам нагоре по Витоша, никак не ми се иска да ми запарват така ...
По какво се познават наколенките за колело и къде мога да намеря някакви свястни комплекти, заедно с налакътниците на читава цена.
Марка, също ще ми е от полза. Днес гледах някакви Саломон, ама цените са леко солени.
Руканор имат на прилична цена и във фирмените си магазини и в Метро, но не знам стават ли за моя случай, защото пак са ролерски.

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."

Редактирано от feb на 01.05.05 00:15.



Тема Re: Читави наколенки и налакътници си търся...нови [re: feb]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано03.05.05 11:39



Здрасти!
Иди в магазините на Веломания и си купи наколенки и налакътници Драгомир, които са най-добрия вариант като съотношение цена/качество. За колоездене са, не за ролери!
Магазините са на http://www.velomania-bg.com/contacts.html



Тема Re: Читави наколенки и налакътници си търся... [re: тyчo чyчo]  
АвторFasttrack (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 13:14



Da ama shte se ozybish kato vidish cenata zatova pravish slednoto:
kopuvash si rucanorski naprimer za 30 kinti ot Metro i te sa i nalakytnici i nakolenki i daze ima neshto za kitkite - i si gi slagash samo kogata spuskash ili karash po leko za katerene na bairite ne ti triabvat dori i kaskata niakoi ia slagat v ranicata dokat se izkachvat.



Тема Re: Читави наколенки и налакътници си търся...нови [re: Fasttrack]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано03.05.05 14:18



И каква е озъбващата цена според теб?
Човекът пита за продукти за колоездене, а не за направи-си-сам-поредният-компромис....
Аз не правя така!



Тема Re: Читави наколенки и налакътници си търся...нови [re: тyчo чyчo]  
Автор feb (заплес)
Публикувано03.05.05 14:50



Абе гледах ги тия в страничката на Веломания и в магазина в Търговския дом в София, ама нещо не ме кефят. Прекалено затворени са и никак не ми се виждат гъвкави на ставите. Пък и ми се струват за екстремисти. Аз не смятам да си взимам рицарска броня, та чак протектори за пищяла и предмишницата. Не съм върл спускач. По-скоро става въпрос за ХС. Нещо от сорта на Княжево - Кумата и обратно, но без излишен екстремизъм. Все пак карам по пътеката, а там има и хора! Иначе комплекта наколенки и налакътници от Веломанията, излизаше май около 50 и няколко лева.

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."


Тема Re: Читави наколенки и налакътници си търся...нови [re: feb]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано03.05.05 15:05



Напротив, достатъчно гъвкави са, че да карам с такива от септември.04, без значение в коя посока, и без значение колко десетки километра минавам. Повярвай, това са доста удобни протектори в сравнение с това, което искаш да си причиниш с такива за ролери. А за пищяла и предмишницата - ако не дай Боже паднеш някога, ще разбереш колко са необходими точно тези протектори.
Изборът е твой!



Тема Re: Читави наколенки и налакътници си търся...нови [re: тyчo чyчo]  
Автор feb (заплес)
Публикувано03.05.05 15:19



Ще мина пак да ги видя.
И без това трябва да ходя до Димитър Несторов, за да видя мога ли да си оборудвам с амортисьорна вилка Онтарио-то.
Благодарско!

"Hищo нe e в cъcтoяниe дa пaднe от пoдa."



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.