Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 18.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема препоръчаите ми байк от 320 до 420лв.нови  
Авторslai (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 00:38



кои е най добрия байк според вас за тези пари



Тема Re: препоръчаите ми байк от 320 до 420лв.нови [re: slai]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано27.04.05 17:06



Drag Ontario, а с късмет и Drag Ontario Team.

--
17 Gen r


Тема Re: препоръчаите ми байк от 320 до 420лв.нови [re: PtD]  
Автор TheEgoist (vartipedal4ik)
Публикувано02.05.05 15:04



Абе може и Sprint EXEL или EXCEL беше.

Kara po vsiako vreme i navsiakade



Тема Re: препоръчаите ми байк от 320 до 420лв. [re: TheEgoist]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано03.05.05 10:07



Я кажете до 400 лева какъв байк да взема за жената? Ще го кара в планината, без екстрийм, не е тежка и не скача от високо.
Интересува ме и от кой магазин в София да го купя?



Тема Re: препоръчаите ми байк от 320 до 420лв.нови [re: Martu]  
АвторFasttrack (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 13:22



Naj dobri bike e praveniat ili prepraveniat. Taka che kupi edin Sprint Apolon i gi nakaraj da smeniat oshte tam predi da go kara zenata a i ti - da zanemiat zadnata glavina s Shimano Deore napriner i zybchatki na shlici (kaseta im kazvat oshte) i da slozat hubavi nakladki (kalodki) na spirachkite primerno nekakvi gemanski kalodki ili Avid il iza spuskane ne simetrichni za da rabotiat i kato se namokriat.
Drugia po dobyr variant e da si vzemesh edin Sprint Apolon ama s vilka RST koiato e 100mm hod i e po dobre ot tazi s 60mm koiato e standartno no samo maj v Mladost smy vizdal tazi kompinacia, i moze syshto da napravish onezi po gore podobrenia che da e po zdrava zadnicata.
A naj prostia variant e da kupish Sprint Apolon za 250 leva i da go karate dokate se schupi neshto i kato se schupi go smeniash s naj dobroto za po sigurno.
Tozi apolon se prodaval kato toplia hlab i kato olioto prez komunistko ;-)) poznaj zashto.
Za bike s dvojno okachvane za 400 leva ne stava niama nachin pone 600 700 leva.



Тема PREDLAGAM TIнови [re: Fasttrack]  
АвторSteev (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 17:54



Pich,Dai da ti prodam moj-njma da sajaljvash!
Ramata e TREK 'Carbonium' T.E. E ot karbon.
Vilkata e RST GAMMA XE 105 mm. Kormilce TRANZ-X , Obtegach Shimano ASERA, Oborot "Vidalas Aluminium" . Spirachki V-Break ' Tegona C ' + Komandi Shimano ASERA.
Davam go na tunka stotinka- 400lv.

Davam i bonus-Glavina za disk Rotor6 /s 6 dupki/.I ako iskash i edin aparat mehanichen i nego shte ti dam.

A ako njkoi sa chudi shto za promocij e tva-na koleloto mu njma nishto! Prosto go prodavam i kat si dobavj kinti i zemam po-goljma mashina!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.