Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 22.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема каква е максималната.............  
Авторвeлoв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.04 01:42



скорост , която сте регистрирали на километражите си ? мойта около 64 км/час по едно стръмно , но кратко нанадолнище .



Тема Re: каква е максималната.............нови [re: вeлoв]  
Автор ~DPAKOHA~ (перко)
Публикувано10.12.04 14:05



82 km/h



Тема RIPнови [re: вeлoв]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано11.12.04 17:47





|
---
|


"В живота той постигна максимална скорост 99 км/ч,
но по-важното е, че скъпото му колело остана здраво!"





Тема Re: каква е максималната.............нови [re: вeлoв]  
Автор naka76 (катерач)
Публикувано11.12.04 18:59



75.5

Изпушената цигара съкращава живота с 2ч,изпитата бутилка ракия с 3ч.Работният ден съкращава с 8ч


Тема Re: каква е максималната.............нови [re: вeлoв]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано20.12.04 18:06



61,9 ама след това паднах лошо. Просто се бях загледал в километража...и не видях следващия завой. Нищо, ребрата ми бяха синьо-черни в продължение на 2 месеца, байка здрав, мантинелата крива



Тема Re: каква е максималната.............нови [re: Martu]  
Автор exotique (team EVOLUTION)
Публикувано20.12.04 22:16



mi taka si eheheheeeee,az za tva veche ne karam,shtoto previshavah maximalno dopustimata ot krakata mi skorost



Тема Re: каква е максималната.............нови [re: Martu]  
Автор evilzet (член)
Публикувано21.12.04 16:36



ами то с 62 не знам някой да може да падне добре

моята е 71 с шосето и 69 с байка



Тема Re: каква е максималната.............нови [re: evilzet]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано22.12.04 15:36



Ами всъщност мисля, че при тази скорост/62/ паднах възможно най-добре. Всъщност при 62 км/ч си вдигнах главата и разбрах, че няма да мога да взема левия завой пред мен. Лошото е че в дясно от пътя няма нищо. Т.е. има - пропаст. Демек аз си стискам спирачките и си мисля - ако не взема завоя, вече никога нищо няма да мога да взема. И затуй лекичко залегнах налявои се сурнах по пътя. Край пътя имаше вкопани гуми в асфалта - вместо мантинела/случката става по трасето на рали Стари столици, но в обратната посока/ Както бях полегнал плъзгайки се с 40-50 км по асфалта се фраснах във въпросните гуми, прескочих байка и със сетни сили гушнах гумите. Ако това беше метална мантинела мисля че нямаше да имам нито едно здраво ребро.
Цялата история се разигра пред група кротко разхождащи се туристи, но никой от тях дори и не ме попита дали съм добре.



Тема Re: каква е максималната.............нови [re: вeлoв]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 16:37



Emi moiata masimalna skorost be6e w Frankfurd na nadolno i tobe6e dalgo i wdignah 78km. be6e neweroiatno pogelawam na wsi4ki tasi godina uspeh i sas glawata da mislite a ne sas krakata xa xa xa xa xa xa:))) pozdrawi ot Germania



Тема Re: каква е максималната.............нови [re: вeлoв]  
Авторoxлювa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 20:31



55 - по нанадолнището от старата ТВ кула към радиото. Веселото е, че при старата подстанция има ограничение 40 и бях в нарушение:)))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.