Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 27.07.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Добри ли са гумите на Debicaнови  
Автор FiLaRn (дивак)
Публикувано19.08.04 00:23



Здравейте! Питам точно за Дебика попринцип като качество как са, защото живея във Враца, а тук има "огромен" избор на части за велосипеди /гумите са само китайски и случайно открих Дебика/ и затова въпросът ми беше специално за тях, а не можах да изкопча никаква информация от продавача, защото е някакъв олигофрен, които само гледа как да ти вземе парите. И затова бих ви помолил, ако можете да ми препоръчате няколко по-подходящи модела предимно за градско и малко планинско каране /26*1,95 или 2,00, че по-широки няма да се хванат/. Мерси предварително

Как да държиш идиот в напрежение? Ще ти кажа утре


Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: FiLaRn]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано19.08.04 09:11



Боклук. Нацепиха се като стара гума на втория месец. Кендата ми се държи по-добре.



Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: Martu]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано19.08.04 13:38



... Но много се пързаля, разправят... За кендата става дума.


1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: Downhill]  
Автор timmyyy (fre33r1d3r)
Публикувано19.08.04 15:08



Подкрепям от опит, за щастие много отдавнашен :-)

8 hobits = 1 hobyte


Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: timmyyy]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано19.08.04 17:09



Абе не знам. Аз и жена ми в момента сме с Дебика/моментна загуба на разума/, в Събота заминаваме към Родопите и съхна и вехна дъл ша ни стигнат гумите.
Пък преди отпуск не ми се бърка за нови гуми.
Кендата са много дървени, т.е. пластмасови, но 200 км черенпът и не съм пукал гума

Редактирано от Martu на 19.08.04 17:11.



Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: Martu]  
Автор FiLaRn (дивак)
Публикувано20.08.04 00:01



На мен задната ми е Кенда, обаче мислех, че Дебика са по-добри (защото все пак си е по-сериозна марка.. На комшията гумите на Вартбурга са Дебика :)). И затова питах добри ли са им велосипедните гуми, защото нямам лични впечатления от тях. Преди две години в Бяла Слатина попаднах на гуми Барум, вярно, че се пързаляха на по-пресечен терен, обаче на сух асфалт бяха перфекти и изкараха доста дълго.. предната още я търкаля майка ми на старото колело, а задната изкара близо година сериозна служба (при мен гумите отиват за по два месеца, защото правя много маймунджалъци с колелото).. Та значи кое да избера.. Кенда или Дебика?

Как да държиш идиот в напрежение? Ще ти кажа утре


Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: FiLaRn]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано20.08.04 16:19



Що не идеш на мтб-бг.ком Там имаше некви тестове на гуми и може да поразгледаш. А Кенда и Дебика ги забрави. Те и за колите са същото дърво.



Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: FiLaRn]  
Автор Martu (спори за всичко)
Публикувано30.08.04 09:56



Сега вече мога да ти кажа. Минах стотина километра из Родопите по черни пътища, каменисти. И аз и жена ми бяхме с Дебика. Моите по принцип и не бяха за планински терен, в смисъл че нямат грайфери, но издържаха. За добро спиране по камънака не може и дума да става, но като се има предвид, че са 1.95 то си е ясно. Абе за гората 1.95 според мен не става. Най-.малкия камък те спъва. Особено и като имаш дисаги на багажника и не можеш да отскочиш.



Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: Martu]  
Автор white_shark (москвиЧИСТ)
Публикувано01.09.04 01:35



какво мислите за гумите Rubena...според мен е една не лоша гума...ама искам да чуя и вас


412 power


Тема Re: Добри ли са гумите на Debicaнови [re: white_shark]  
Автор Windstream (e-sheriff)
Публикувано01.09.04 10:04



Ми зависи все пак за кой модел на Rubena става дума... аз съм пробвал едни полугладки 1.75" и едни тракторни 2.1" като и от двата вида имам само добри впечатления.

[offtopic]
Интересна картинка имаш за подпис... много се кефя на добре подържани стари коли, даже уж събирам за Malibu '71 или Mustang '73 (щото тук руските хубавици ги няма, а да си внеса една ще ми излезе доооста солено).
[/offtopic]

Move over, or get run over!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.