Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 26.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За каплите и телефоните... ;)  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано30.07.04 15:28



Имам два въпроса - не са свързани, но ми се ще да ги задам...

Как преценяте кога каплата е доста изкривена и трябва да се носи на ремонт за изправяне? Че моите и двете нещо леко се вият като змии - според някои това не е фатално.... Но дали е така? Гледам да пазя колелото, но с тия пътища, кръпки-недокръпки и тем подобни чисто български реалности е много трудно...

И другият е - позволявате ли си лукса да карате и да говорите по мобилния телефон?



Заралия

Няма нищо по-красиво от пламъчето на радостта в очите на една жена...


Тема Re: За каплите и телефоните... ;)нови [re: 3apaлия]  
Автор ~DPAKOHA~ (перко)
Публикувано30.07.04 15:55



Mi za kaplite ne sam kompetenten.Za telefona govora samo kogato karam na ravno ili na nagorni6te.Ako se spuskam si e gadni4ko da durji6 kormiloto s edna raka i moje6 da se otrepe6!



Тема Re: За каплите и телефоните... ;)нови [re: ~DPAKOHA~]  
Автор Max Extreme (състезател)
Публикувано30.07.04 18:54



Ха сега кой кара без handsfree! Ще се глобяваме ли гражданино водач или ще почерпиш?



Тема Re: За каплите и телефоните... ;)нови [re: Max Extreme]  
Автор TOO COMPLEX FOR HUMAN (полу-глот)
Публикувано30.07.04 20:23



а ти със тоя ник би трябвало да се спискаш по стръмна планинска пътечка, пишейки смс-и

но аз по телефон говоря само бавно карайко, да не се пребия някъде

а каплите - не ги нося никога, или се оправям сам когато почнат да опират в спирачките или са на осмица и ги нося на кофата за обклук



Usted habla espanol?
Vous parlez francais?
Sprechen Sie Deutsches?
Parlate italiano?

Тема Re: За каплите и телефоните... ;)нови [re: 3apaлия]  
Автор Windstream (e-sheriff)
Публикувано01.08.04 03:21



За каплите: обръщаш байка наопаки и завърташ колелата, ако борда на каплата (там където стържат накладките на спирачките) мърда в която и да е посока повече от 1мм значи има нужда от центроване/изправяне.

За телефона: никога не разговарям докато съм в движение, ако звънне GSM-а отбивам отстрани, спирам и чак тогава - още си ми е мил живота, макар че и в града карам все едно идвам от DH или DJ състезание

Луд умoра няма! Detroit Honky-Tonk Riders



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.