Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 28.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Tour de France 2004нови  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано06.07.04 12:54



абе тва състезание е много странно, аз от малък не съм гледал колоездене... ама едно нещо не разбирам, тоя Армстронг се води некав добър, ама що в първия етап си даваше яко зор, а във втория и третия изобщо не му дреме, казал че просто ще гледа да не се пребие?!?



Тема Re: Tour de France 2004нови [re: Чoвek бeз винa]  
АвторLence KOKO (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:52



Hi emi prawsi pic taka e w sportat i nai we4e golemite fawori kato Amstong i Jan Ullrich ok pritno gledane na Tor de Frnce 2004 :)))))))))



Тема Re: Tour de France 2004нови [re: Lence KOKO]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано07.07.04 12:33



Нещо не те разбрах, що да е така в спорта
В Баскета що някой не каже "абе аз че гледам да не се пребием щото съм от село"
Да не би тоя Армстронг да е добър примерно в планината и да знае че не може да бие разни спринтьори в някои етапи.... може така да е. Ба ли го. Ще разбера като изгледам цялото състезание.



Тема Re: Tour de France 2004нови [re: Чoвek бeз винa]  
Авторlechuga (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 14:17



Ами работата е там, че Армстронг се бори за жълтата фанелка(т.е. за генералното класиране) и тъй като първият етап е индивидуално по часовник за него има значение защото директно трупа преднина пред конкурентите. При равните етапи обикновено цялата група финишира заедно и всички са с времето на първият финиширал от групата, т.е. всички в групата имат едно и също време на финиширане и не се печели преднина(мисля че само първите трима печелят бонус секунди, но става дума за секунди от порядъка на 2-10). Тези които се борят за етапна победа в равнинните етапи се борят за зелената фанелка(за спринтьори) а Армстронг не е от тях. Мисля че това би трябвало да ти помогне като информация.



Тема Re: Tour de France 2004нови [re: lechuga]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано09.07.04 14:13



Мерси, но вече гледах 5 етапа и разбрах защо кой къде си дава зор
Обаче още нещо не мога да разбера, пада някой и си ужулва лакътя... след това докато докторът го преглежда от колата, колелиста се държи за нея и се движи (без да върти педалите) със скоростта на всички други. Това как е регламентирано в правилника? Той може 60км да се държи за разни коли около него и да си почива.



Тема Той наистина е добър! ;)нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано09.07.04 14:25



Ланс Армстронг не само се води добър, а действително е много добър! Доказал го е през последните години и турове....



Заралия

Женската красота кара мисълта да прави чудеса... ;)


Тема Re: Той наистина е добър! ;)нови [re: 3apaлия]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано10.07.04 03:06



Да бе, ясно, написах "води се" защото не го бях гледал за да кажа, да! добър е. Последните два етапа бяха супер интересни, особено вчерашния когато се откъсна група от 5 човека и така и не ги стигнаха.. .естествено най-добрия спринтьор от тях успя да спечели с лекота. Всеки ден по Евроспорт от 15ч пряко :)



Тема Re: Той наистина е добър! ;)нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано10.07.04 20:22



И аз им се възхищавам! И им подражавам с мойта двуколка "Sprint Leopard".



Заралия

Женската красота кара мисълта да прави чудеса... ;)


Тема Re: Той наистина е добър! ;)нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано10.07.04 20:35



Само още нещичко - Ланс Армстронг е печелил 5 пъти "Tour de France".



Заралия

Женската красота кара мисълта да прави чудеса... ;)


Тема Re: Tour de France 2004нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано11.07.04 00:20



Аз точно това съм чувал, че Ланс е много добър в планинските етапи и там дърпа, затова сега не се юрка толкова

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.