Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 27.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Шосеен велосипеднови [re: NoLabel]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 11:29



Здравейте! Отдавна не бях влизал във форума и се зарадвах много , е има интерес към шосейните велосипедчета. Аз също съм в процес на търсене на ново колело и доста се порових в нета. Разгледах и сайта на Драг и нека да кажа и аз какво мисля - за рамките нямам мнение щото е невъзможно да го добия от картинка. За модела им Xenon няма какво да говорим - пълно дърво е с тази окомплектовка. Модела Master - мойто менение е забрави за Sora - монго е дървена и е с касета 8 скорости. Незнам какви пари струва но най си заслужава да обърнеш внимание на групата 105. Това е прилична група и е взаимозаменяема с Ultegra и Dura Ace - в бъдеще като износиш касета , верига можеш да поставиш и по-скъпи. Tiagra също е добра но ако не караш много - например няколко кръгчета в Южния парк. Модела Master Team - доста интересен поне на картинка ( незнам каква цена е и приемам , че front derailleur Sora е печатна грешка ). Предимствата да купиш Драг ще са че ще имаш гаранция и ако избереш модела с Master 105 или Master Team ще имаш колело с модерна група и със сигурност ще си доволен. Не по-малковажно е чеще можеш да си купиш рамка по размер който е точно за теб. За качеството на рамките пак немога да кажа нищо но можеш на место да ги разгледаш и прецениш.
За колело втора ръка също е вярно че е по-евтино но с едно голямо НО. Трябва монго да гледаш какво взимаш. Имай в предвид , че особено ако е от по-новото поколение е скъсано от каране и не е също никак евтино или е доста старо 15-20годишно. Имай в предвид също така че касети със 6 и 7 скорости вече е почти невъзможно да намериш - говоря за Campa Record например. Така че ако решиш да отидеш на вариант втора ръка монго гледай какво взимаш - това дето ще ти го кажат почти не е карано си го пусни през ушите. Аз лично до сега не видях хубаво евтино втора ръка и затова съм на вариант ново. След това да си намериш втора ръка твоя размер също предполагам ще е под въпрос. Като вариант бих ти предложил още да потърсиш и през интернет. Можеш да си го изпишеш без проблем и да си спестиш няколко стотин €. Единствения пробелм е с гаранцията - ако нещо се случи трябва да го изпратиш обратно за рекламация. И за да завърша - незнам какви пари си приготвил , но разгледай двата модела на Драг дето ти писах по-горе. Пробвай и да ги покараш. Може и да не са чак такива дървета каквито ти ги описват. Предполагам че едва ли ти дадох ясен отговор , но на този въпрос такъв не съществува - за всеки си е различно.
Пожелавам ти успех! Ако искаш да питаш нещо ще се радвам да ти помогна колкото мога.



Тема OFERTA shoseyka vtora rakaнови [re: NoLabel]  
АвторBorko (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 01:04



Ако си търсиш колело- имам един приятел който приключи с колоезденето и си продава колелото доста тънко. Телефона му е 0887166604, казва се Владимир Владимиров (Владо). Колелото е:
рамка- Simoncini
вилка- Simoncini carbon
челни лагери- campagnolo chorus
ръкохватки- dura-ace
обтегач- 105 tunning (като ти казвам тунинг това означава наистина тунинг- ако не е надписа по нищо не можеш да разбереш че е 105, а не ultegra или dura- ace)
декланшор- 105
среден пакет- ultegra
курбели- 600 (600 е старота име на ултегра)
капли- miche
кол за седалка- miche (върховия модел)
седалка- san marco racing
кормило- ITM
За цената, до колкото знам го продава за 1300лв. Ама най добре му се обади ако се интересуваш. Към колелото дава и бонуси, които нови излизат около 300лв.



Тема Продавам втора ръка De Rosaнови [re: NoLabel]  
АвторPoceн (Нерегистриран)
Публикувано04.08.04 12:36



Курбелите с плочите, задната спирачка, задният депласьор, задната главина, командите и колчето за седалката са Campagnolo. Предната главина е Gipiemme, предната спирачка е Promax, седалката е San Marco, предният депласьор е Shimano, каплите са двустенни чешки Tornado. Колелото е в доста добро състояние и е на цена 450 лв.
Ако те интересува:
roswork@abv.bg или GSM:0899878726




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.