Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 12.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Novite bg zakoni - uf uzhas ot kofti tapotiiнови [re: Fasttrack]  
Автор пeтльo (птица)
Публикувано28.07.04 01:06



глупак, ти все още ли смяташ че падане от колело означава челен удар с ТИР?
ако смяташ така значи няма да говоря повече с такъв ИДИОТ

ако някога си се качвал на велосипед и си карал поне 1 месец ще знаеш, че най-честите падания са примерно през нощта или от невнимание да ти падне предната гума в дупка за шахта без капак, скачане от тротоар с недобро "кацане", внезапно спиарне било то с предна или задна спирачка(предната е по-опасна:) ), блъскане в друг обект, примерно друг колоездач или спряла кола отпред. При всичките тези падания едно по-лошо стечнение на обстоятелствата(по-висока скорост, главата ти се плъзга по земята или се удря в тротоар) моеш спокойно да станеш за мозък-чорба. Ако имаш каска ще забравиш за случката на другият ден. От 13 лева.
А ти ако ще се блъскаш челно с Рейс #15 - по-добре си купи ковчег, не каска

п.п. естествено тея всичките не ти ги пожелавам


Football's coming home - ЮАР 2010

Тема Re: Novite bg zakoni - uf uzhas ot kofti tapotiiнови [re: Fasttrack]  
Автор пeтльo (птица)
Публикувано28.07.04 01:13



малоумник нещастен, все повече ме дразниш, ше ти чупя главата, става ли
ако искаш аз те удрям веднъж със опакото на сатъра по кухата тиква, ти ме удряш веднъж и така който умре пръв, обаче аз ще съм с каска, ако искаш да сме в сауна, както щеш

1. Стириопор не е само онова, което го виждаш като отвориш кашона с новия касетофон/клавиатура/телевизор и т.н. Има различни видове стириопор и този на каските предполагам не е направен да се чупи с леко изкривяване или да се рони ей така с пръстчета... Има разлика, не всичко е бяло, макар че на теб така ти изглежда(************* е бяла, знам виждал съм по телевизията, ти гледаш май всеки път преди да седнеш пред тв-то) и в тоя стириопор няма оцветител.
2. Носил ли си каска някога, за да кажеш дали спарва или не? Или си тъп по рождение

Ще ти предложа да се качиш на Витоша, Родопите или която планина там ти е наблизо, някъде където има много дървета и да се хвърлиш да се търкаляш, ти ми кажи дали искаш каска или не После може да се блъскаш със самолет челно ако искаш


Football's coming home - ЮАР 2010


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.