Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 15.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Законите на мърфи...  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано09.07.04 22:48



днес за сефте си купих лепенки, и след 3 часа за сефте си спуках гума, ама лепенките бяха на 15 км радстояние.... и от физкултурника до софия се прибирах със спукана предна гума и само на задна спирачка.

Що би ги купих тия лепенки да им се не види !!!!

-----------------------



Тема Re: Законите на мърфи...нови [re: Bълk]  
Автор dimodi ( bike rider)
Публикувано09.07.04 23:59



Май по-добре другия път да си купиш вътрешна гума и да си я носиш в раничката... ама ти пък не караш с раница....

---

It's nice to be important, but it's more important to be nice.


Тема Re: Законите на мърфи...нови [re: dimodi]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано10.07.04 00:04



карам, но само ако има да взимам сандвичи или мръвка за пикник :)

-----------------------



Тема Re: Законите на мърфи...нови [re: Bълk]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано10.07.04 01:14



А е по-добре без сандвичи, но със комплектче инструменти, помпа и 2 вътрешни гуми... Защото да не ядеш 8-9 часа все пак не е кой знае какъв дискомфорт, ама ако трябва 50-100 км да тикаш колелото... или да го носиш на рамо...

--
17 Gen r


Тема Re: Законите на мърфи...нови [re: PtD]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано10.07.04 01:50



В отговор на:

Защото да не ядеш 8-9 часа все пак не е кой знае какъв дискомфорт




моля ??? пък ако кажеш и без бира - ще взема да се гръмна с куршума за глиган.

В отговор на:

да тикаш колелото... или да го носиш на рамо




днес от щастливеца до физкултурника правих нещо подобно, даже по едно време за малко да проплувам след като предното колело ми потъна до средата в една кал. Ама се чуда за кво е целия зор ... да стигна чак до там и да ми се спука гумата точно в началото на спускане.... баси ... явно не ми е ден днес.

-----------------------


Тема Re: Законите на мърфи...нови [re: PtD]  
Автор MAN6Модератор (Бай Хуй)
Публикувано10.07.04 14:30



особено когато наклонът обикновенно е нагоре, а вятърът- насрещен (говоря за ХиксЦе)

От колела не отбирам грам!


Тема Re: Законите на мърфи...нови [re: Bълk]  
Авторlechuga (Нерегистриран)
Публикувано12.07.04 10:21



Аз доста отдавна не бях пукал гума(може би година има) и миналата седмица решаваме да направим един велопреход до Мальовица за 4 дни и ... още на първият ден ми се спука гума. Добре че носех резервни гуми и лепенки, та се оправих. Ама просто ми се вижда нечестно...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.