Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 27.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Koi velosiped e optimalen za BG usloviq  
АвторPrestor (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 14:38



Чудя се дали има смисъл да се купува скъпо колело в България. Много добре зная че за да е добро едно колело трябва да струва над 1000-1500 лв. Но дали това си струва парите??? Аз лично практикувам колоезденето като хоби. Все пак гледам да карам по 40- 50 км на ден. Живея в град Пловдив но карам и по черни пътища. За планина съм все още новак . За момента карам cross nomad (засега съм доволен от него). Та се чудя дали някой по-опитен колоездач би ми препоръчал модел колело за моя случай като има в предвид съотношението на цена и качество и дали колелото което карам в момента е що годе свястно. Мерси предварително.



Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviq [re: Prestor]  
АвторPrestor (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 22:37



Zabravih da spomena i 4e sym 193 sm visok i naistina malko Nomad4eto mi idva myni4ko ta ako mojete da mi prepory4ate nqkoq druga ramka. Predvaritelno kazvam 4e nqmam mnogo pari ( vse o6te sym u4enik) ta nqma da moga da si vzema ne6to koi znae kolko hubavo



Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviq [re: Prestor]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано25.05.04 14:10



Започва се с твърда рамка oversize с подходяща геометрия - от там нататък надграждаш по малко...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviq [re: Downhill]  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано29.05.04 23:17



Vzemi si Bachini i mu smeni shinite s dvustenni. Izliza okolo 200 leva

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!


Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviqнови [re: Prestor]  
АвторMajnata (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 13:17



Niama smisyl da davash tolkova pari kato imash v predvid che se troshi i povrezhda a i ako karash XC ili gradsko i za 100 leva shte minesh.
Ima smusyl za bg sledntoto
Alumineva splav za ramka 7005 - shtoto e leka i zdrava
Dvustenni kapli - osobeno za ludi karachi i tezhki pri tova - 100kg napraimer ;-))
a i zaradi dupkite i otvorenite shahti .
Zaden resor ne e ot goliama nuzhda - dori i preden ne e nuzhez za gradsko - za off road mozhe preden no zadnia tezhi no koj izbira konfort koj izka poveche da se vozi bez da pochiva.
Znachi za gradsko v Billa 100 leva tova e - 18 skorostti napylno dostatychni za grada.
Za off road 21-27 skorostti kato po skoro zavisi ot disciplinata - za katerene 24 sa si dobre osobeno s Megarange zybchatka.



Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviqнови [re: Majnata]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано08.06.04 13:53



Скоростите с мегареиндж са нискокачествени - не заблуждавай човека.

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviq [re: Downhill]  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано10.06.04 22:29



MegaRange sux...А и не мога да ти опиша колко качествени са колелета за 100 лева. Като се почне от лостчетата и се стигне до спирачките и обтегача. Спринт Аполон май е най-подходящ за евтник клас колелета.

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!


Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviqнови [re: BurnOu7]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 06:37



а какви са другте зъбчатки? има ли за 8 скорости (отзад) с голяма 1-ва като мегата но да е "качествено" по вашите думи?

Иначе Номада за града става ама тежи към 15кг... :( а свястно колело за град ще ти излезе 8-11кг



Тема Re: Koi velosiped e optimalen za BG usloviqнови [re: new]  
АвторPrestor (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 17:36



Мом4ета много мерси за съвета. В момента събирам пари за по добро колело засега съм се спрял на 3 модела- Sprint Excell, Drag ZX5 i Drag Expert. Kajete kakvo vi e mnenieto za tqh ako nqkoi kara da spodeli... А също и някой знае ли къде мога да ги намеря из Пловдив. Което и от тях да купувам ще го взема с V-brakes отпред поради финансови съображения.



Тема Бачини не ставанови [re: BurnOu7]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 21:33



Малко ще му бъде. Аз го имам същото, но съм висок само 182 см. и седалката е дигната докрай. А той е висок 193 см. Мисля,, че Drag Escape ще му става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.