Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 10.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема PROBLEMнови  
Автор 9x19MM (новак)
Публикувано19.05.04 20:33



Abe kajete kvo moje da mi skarca po zadnicata? Neshto shte se chupi ama kvo bali mamamu
Kato karam ne se chuva v smisal kato vartya pedalite a kato se puskam po inercia pochva da puka kvo e a?
A sashtto izgubih dve sachmi ot veneca MNGO LI E FATALNO a?



Тема Re: PROBLEMнови [re: 9x19MM]  
Автор starchaser (състезател)
Публикувано19.05.04 21:48



Според мен не е зле да си видиш лагерите на главината. Особено щом си изгубил сачми направо отивай да го оправят колелото. Или пък сам го оправи, но не го карай така.



Тема Re: PROBLEMнови [re: starchaser]  
Автор Martu (непознат )
Публикувано20.05.04 09:28



Глупости. Немаш грижи бе човек. Пукало. Много важно. Лошото идва чак като си изпукаш главата някъде. Нямало ги сачмите. За кво са ти сачми? Малко по-силно ше натискаш на педалите и ще е по-шумно, ама на кой му пука? То това е колело, да не ти е лагерна количка та да искаш сачми?



Тема Re: PROBLEM [re: Martu]  
Автор 9x19MM (новак)
Публикувано22.05.04 09:03



Eee ti me razbi be chovek, hodih na mastora s golemia chuk i kaza che nyama problemi venec bilo. Ta si haresau nov venec 7 zapchatki a za sachmite toya mi kaza che tryabvalo da ima 2 sachmi rastoyanie, takache goredolo sa nared neshtata.

PAK I NE E LAGERNA KOLICHKA



Тема Re: PROBLEMнови [re: starchaser]  
Автор 9x19MM (новак)
Публикувано22.05.04 09:07



Nyama problemi venec e a tryabalo da imama po dve sachmi raztoyanie
A be varvi ta se kasa
HORA DAITE MALKO GRES BE
vchera hodih da si tarsya te prodavat samo v promishleni kolichestva za kvo mi e 1kilogram gres



Тема Re: PROBLEMнови [re: 9x19MM]  
Автор MAN6Модератор (Бай Хуй)
Публикувано22.05.04 11:05



za da ima

От колела не отбирам грам!


Тема Re: PROBLEMнови [re: MAN6]  
Автор 9x19MM (новак)
Публикувано22.05.04 12:23



kakvo da ima gres li?



Тема Re: PROBLEMнови [re: 9x19MM]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано22.05.04 14:36



Малко грес могат да ти дадат и даром, стига да пообиколиш разни автосервизи. И да си я поискаш учтиво, де...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.