Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 28.09.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Тема Искам Байк !  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано14.04.04 10:52



Пичове, много искам да си купя байк, яко ми се кара!
.....но понеже отдавна не съм си имал вземане даване с колела си нямам идея какво искам и какво ми трябва.Надявам се да ми помогнете

Искам да е здраво, да става за екстрийм и да ми носи килограмите (96кг)
В парите нямам ограничения стига да не говориме за суми като за кола

но честно казано повече от 400-500лв не ми се дават.Стига да са достатъчни де!
Поразгледах някои други модели, но не мога да разбера на пръв поглед разликите в цените.

Имам и един друг въпрос: Може ли колелото да се купи на части, демек да си избера каквото ми трябва и да си го сглобя?
Има ли смисъл или?

Препоръчай те ми нещо моля?
Приемам и оферти втора употреба



Тема Re: Искам Байк !нови [re: verter]  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано14.04.04 19:50



по въпросте

За колелото на части - да, може да си поръчаш. Ако си от варна - пичовете от велос (

) могат да ти сглобят сносно на такава цена. Иначе препоръчвам ти RAM JT 1/2

Цени виж в интернет магазина на Scream bikes

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!

Тема Re: Искам Байк !нови [re: verter]  
Автор dimodi ()
Публикувано19.04.04 01:23



Хммм...

Ами кооооолко точно extreme имаш предвид? Защото както си тежък, ако купиш колело за 4-500 лева и го караш екстремно, мога да ти гарантирам, че предната вилка ще замине доста бързо, защото колелата за по 4-500 лева имат не особено претенциозни вилки...

По принцип трябва да решиш също дали искаш заден амортисьор или не. За екстремно каране си трябва заден амортисьор, но вече ОПРЕДЕЛЕНО не се вместваш в ориентировъчната ценова рамка, която си си поставил.

Ами да ти препоръчам...

RAM HT3 (1150 лв) и XC (повече лв) ще са ти скъпи нали?
Повече инфо - www.ram-bikes.com

DRAG Behemoth (със заден) или Expert (без заден амортисьор) - и двете са около 1000 лева.
Повече инфо - www.velomania-bg.com

---

шипков мармалад rulezzz



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.