Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 09.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Откраднаха ми колелото !!!нови  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано31.03.04 14:02



Ебаси държавата. Оставям си колелото, казвам на пазача на завод Електроника да го наглежда за 2 минути и точно след толкова слизам и него вече го няма. Взели го пред погледа и пред погледите на още стотина човека, които се намират покрай административните сгради и кафето на бензиностанцията на Екопетролиум. Вече ми иде да хвана и да бия наред цигани, наркомани и скапани недорасли умствено прости крадльовци със скапана клептоманска жилка.

Ако някой види малко нисък за стандарта и леко издължен тъмно син байк. Италиански е и на пръв поглед е леко старичък и на места вече е поиздраскан, но все пак частите са му много добри. И движенията са му страхотни. Все пак е правен малко по-назапад от Турция и Китай.

Ако някой попадне на него. ще го помоля МНОГО да пише или тук , или на balark@abv.bg , a може и да звънне на 098 461532.
Ако тръгна да го продавам надали ще му взема и 150лв. , но за мен има много емоционални моменти и спомени. Наистина ще дам голямо възнаграждение на този, който ми даде информация и по някакъв начин е попаднал на същото колело.
Този, който го е откраднал е бил м/у 25-30 год. с някакво черно яке. Само това знам, но скоро така или иначе няма да е при него.

На самото колело има една верига с катинар (немного голяма - сребриста и с големина то4но като за колело) и още едно навиващо се на кръгове черно с гумена обвивка катинарче, от тези, които са предназначени за колела с трицифрен шифър, но него може да са го махнали.

Колелото има висока седалка и точно тръбата на рамката е заварявана и боядисана в черно преди 1 седмица, понеже се беше счупила, точно там, където се вкарва тръбата на седалката.

Колкото и да е малка вероятността - аз да си пусна обявата.

________________________________
Това, което не ни убива ни прави по-силни...

Редактирано от B@L@RK на 31.03.04 14:03.



Тема П.С.нови [re: B@L@RK]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано31.03.04 14:05



По разбираеми причини долната моя тема може да се счита за отекла. Вече не си търся седалка... :(

________________________________
Това, което не ни убива ни прави по-силни...


Тема Re: Откраднаха ми колелото !!!нови [re: B@L@RK]  
Автор MAN6Модератор (Бай Хуй)
Публикувано31.03.04 20:20



ebasi opisanieto...
sys sigurnost im apone oshte 1000 kolela s podobno opisanie...
sorry...
idi go potyrsi na jenskiq pazar...

От колела не отбирам грам!


Тема Re: Откраднаха ми колелото !!!нови [re: B@L@RK]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано31.03.04 21:49



Правило 1: Незаключено колело, оставено "замалко някой непознат да го пази" е с шанс 99% да бъде откраднато.

Правило 2: Колело заключено в мазе е с шанс 99% да бъде откраднато.



Тема Re: Откраднаха ми колелото !!! [re: MAN6]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано01.04.04 02:32



С това черно около тръбата на седалката е доста конкретно описано. Само че какво ли бих могъл да направя, ако го срещна по улиците... Да питам "ти ли го открадна". Мого идиотска ситуация, мамка им на крадците!!!!

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: Откраднаха ми колелото !!!нови [re: pyrx]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано01.04.04 12:12



Хайде да вземем да не си говорим за проценти и да даваме акъл как може и как не може да се открадне едно колело.

Много смешно...

Аз моля да вземем да направим нещо и да си помагаме помежду си, както бих направил и аз при всички положения, ако някой ме помоли, а някой се намира да ми дава акъл и да се прави на умен.

А иначе,МАN6, след като написах темата се сетих че се снимах с новия ми дигитален апарат миналата седмица (който също се прееба - де*а и каръка съм), и само да си оправя USB-то (което също се прецака ), ще публикувам снимка, ако има все някой, който е готов да направи нещо - каквото и да било.

Downhill аз лично бих най-малкото написал тук къде точно съм видял колелото, дори и да ме хване страх да направя нещо на място, което никога няма да се случи.

Във форума на www.data.bg бяха малко по-отзивчиви....

________________________________
Това, което не ни убива ни прави по-силни...<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от B@L@RK на 01.04.04 12:13.</EM></FONT></P>

Редактирано от B@L@RK на 01.04.04 12:15.



Тема Така е,нови [re: B@L@RK]  
Автор pyrx (-: свежъ ;-)
Публикувано01.04.04 13:16



извини ме.

Станалото, станало, ама ми омръзна да чувам или чета неща от сорта "Само замалко си го оставих пред портиера" или "Мазето беше заключено с яка метална врата, а и външната обща врата беше яка"...

А пък на един приятел преди година му го дигнаха за няма и 30 секунди. Оставя си колелото (незаключено) пред магазина, влиза вътре само да остави торба с празни бирени бутилки и излиза веднага - колелото вече го няма!



Тема Re: Така е,нови [re: pyrx]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано01.04.04 15:14



Извинен си , ама все пак като го оставиш на човек нормално е да очакваш, че е много по-добре, отколкото да го вържеш за някоя ограда, нали?
А сега ходи му дръж сметка защо е изчезнало.

На мен пък ми писна от всякакви непокисти българи, дето като еврейте още малко и майка си ще продадат. А като нещо става с някой друг не си мърдат пръстта, ако случайно няма нещо тяхно замесено, като има си го придърпват и пак си затварят очите.
Направо полудявам от равнодушието на "народа" ни.

________________________________
Това, което не ни убива ни прави по-силни...


Тема Момчета кажете какво мислите!!!нови [re: B@L@RK]  
Автор bilder4o (оборотен)
Публикувано03.04.04 18:07



Погледнете това и ми кажете бихте ли си взели колело под наем или бихте си взели своето.Аз съм от въпросния град в който все още няма байкове под наем:http://rozhen.com/bg/sports/baik.php?PHPSESSID=9c7f642ebb3f7b90756dec8415a38686

Orion 1.8D *89


Тема Re: Момчета кажете какво мислите!!! [re: bilder4o]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано03.04.04 23:35



Според мен не може да се яхнеш на непознато колело и да се юрнеш по чукарите, дори и да се предлага такава услуга. Без да си го тествал много пъти, и то поне в града, вероятността да се очистиш е много голяма. Качвал съм се на по-добро колело от моето, и съм се чувствал много несигурен и нестабилен. За последен път днес, например :)

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.