Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 12.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Велоклуб "Верижна реакция" - Варна...нови  
Автор TheEgoist (vartipedal4ik)
Публикувано05.03.04 03:09



Иначе казано вече си имаме и собствено име... , а по въпроса за емблема тепърва ще мислим. Ако някой даде идея ще му бъдем много благодарни, а ако се приеме ще получи безплатно членство в клуба.

Сбирката се състоя на 2.03.2004 г. Взе се решение минималния членски внос да бъде по 1,25 лв на месец --> 15 лв на година. Право на членство ще имат всички които са участвали на поне 3 мероприятия на клуба или такива включени в "Календара на велопроявите в България - 2004", както и тези които ни подпомагат. Членовете получават следните привилегии:
- застраховка злополука за минимум 6 месеца и минимум 1000 лв.;
- отстъпка в Магазин "ВЕЛОС" от 5 до 10%, в момента преговаряме по въпроса за отстъпки в другите магазини и ателиета;
- безплатно участие в платените мероприятия на клуба;
- други преференции и отстъпки, които тепърва ще се договарят.

Кампанията за записване започва на следващата сбирка. Нужни са молба(на място, по образец), снимка и минимум 10 лв.

Следващата сбирка ще се състои на 10.03.2004 г., СРЯДА от 19.30 ч. в ТД"Родни Балкани" на ул."Преслав" No.30. Насрочени са следните точки:

1. Привилегии за членовете на клуба - още по-конкретна плюс нова информация
2. Записване в клуба
3. Други

Естествено...
ПОКАНЕНИ СА ВСИЧКИ !!!

p.s. Събота - бревет --> Варна-Аксаково-Суворово-Ветрино-Суворово-Аксаково-Варна --> 100 км., максимално време 6.40 ч., Сборен пункт 10.15 на "Червения площад", тръгване 10.30 ч.

"Календар на велопроявите в България - 2004"



Kara po vsiako vreme i navsiakade


Тема Re: Велоклуб "Верижна реакция" - Варна...нови [re: TheEgoist]  
Автор Danhill (DH->XC да видим)
Публикувано06.03.04 04:53



Много яко!!!
-да събереш от лешперите по 10 (десет)лв.......
то е по 1.25 лв ама вие си носете минимум 10
Това да не е новата варненска пирамида?!-"Верижна реакция"

Дали и аз да не организирам някой клАб

I сърце Rock & Roll


Тема Re: Велоклуб "Верижна реакция" - Варна...нови [re: Danhill]  
Автор TheEgoist (vartipedal4ik)
Публикувано06.03.04 14:07



Виж к'во ве, пич...
Трябва да ти кажа няколко неща:

- Първо - Нашият клуб част от ТД "Родни Балкани" - Варна, което има 75 годишна история. Иначе казано нещата са си абсолютно законни и официални.

- Второ - Почти всички карачи във Варна ме познават и много добре знаят за какво става въпрос.

- Трето - Много ти благодаря за подкрепата... ама аз поне правя нещо за разлика от тебе, не само да си чеша езика за чужда сметка.

Айде чао...

Kara po vsiako vreme i navsiakade



Тема Идеянови [re: TheEgoist]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано06.03.04 18:25



Ще гледам да дойда на сбирката в сряда, ама за сега не съм сигурен...
Аз няколко пъти съм минавал сам маршрута Варна-Шкорпиловци-Варна (разстоянието е около 110 км, най-доброто ми постижение беше към седем часа и половина) - мисля, че няма да е зле някой път да обсъдите тоя маршрут.
В момента малко съм се позапуснал и съм пуснал коремче, абе кво коремче, баш шкембе си е, ама като прочетох, че има такъв клуб във Варна, ще взема да се постегна...

"Е, стават грешки понякога!!!" - казал таралежа и слязъл от телената четка.


Тема Re: Идеянови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор TheEgoist (vartipedal4ik)
Публикувано07.03.04 02:33



Ела бе...
Нали знаеш...
Колкото повече - толкова по-весело!

Пък за шкембето не се притеснявай и аз съм пуснал - ще има да отслабваме.
...ще те научим и да караш по повечко.

Kara po vsiako vreme i navsiakade



Тема Re: Велоклуб "Верижна реакция" - Варна...нови [re: Danhill]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано07.03.04 18:47



Това е една извънредно тъпа забележка... Ти какво искаш, някой да се бъхти и да организира всичко, а ти наготово да получаваш? Няма такъв филм.

Щом получаваш, трябва и да даваш, в случая не мисля че таксата е кой знае каква, даже направо е смешно малка.

Евала, че някой се занимава да пропагандира спорта и да организира нещата.

От мен - thumbs up.

--
17 Gen r


Тема Re: Велоклуб "Верижна реакция" - Варна... [re: TheEgoist]  
Автор Danhill (DH->XC да видим)
Публикувано09.03.04 22:45



Хехе изказването ми имаше хумористичен характер нещо което би трябвало да те радва нали не очакваш, че всички ще ти правят "евала"
А като е видно от забележката на PtD съм бил прав ,че от записалите се за членове едно поне 70% са лешпери!!!

I сърце Rock & Roll


Тема Re: Велоклуб "Верижна реакция" - Варна...нови [re: Danhill]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано09.03.04 23:43



Ако считаш че като обиждаш някого когото не познаваш е чувство за хумор , то тогава си смени ника на Dumbhill - повече ще ти отива. А доколкото за лешперите на тях великани като теб могат само да им завиждат



Тема ???нови [re: Danhill]  
Автор TheEgoist (vartipedal4ik)
Публикувано10.03.04 00:04



Абе май нещо си се пообъркал... от каде го измисли туй че "поне 70% са лешпери" ???
Иначе това което беше писал предния път ми се стори по-скоро заядливо. Може би вземам прекалено насериозно нещата , но да има велоклуб във Варна ми е стара мечта.

Kara po vsiako vreme i navsiakade




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.