Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 18.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Пребивания...нови  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано24.10.03 23:41



Предлагам тук всеки да каже за лично собствено или чуждо пребиване...

:+)

Понеже това се чудя - само аз ли кататрофирам като куче и се размазвам по улиците... ?! :)

Последния път счупих ръка, крак, китка и какво ли още не ... 60 км/ч

Най-кофти размазването ми беше 1 месец преди бала ми. Отивах да купувам обувки и на спускането при хотел "Хемус" по бул. "Св. Наум" на един гаден светофар не успях да спря навреме, а и една кола още повече ме подлъга - и пак с около 60-65 км/ч в предницата - точно по предни зъби и изцяло на глава. Е какво ми беше като се вдигнах имах чувството че цялото ми лице ще изпадне на паважа. Така и Супермен не може да лети с главта напред!

Също както ще стане за малко хумор и житейски несполуки, така може и поне малко да стане за поука за всички, понеже на мен никой не ми спря и не му пукаше, че части от колелото ми и мои вещи се бяха разпиляли навсякъде.

Ако някой има история - нека я сподели!:))



Тема Long time ago ....нови [re: B@L@RK]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано26.10.03 20:14



На една улица май съм лашнал рейс.
Щот не помня нищо.
Само червена боя по кормилото.
Как дигаш 60 км?
Аз ги докарвам максимум до 40 - 45.
То верно и байка ми е древен ама ...



Тема Re: Пребивания...нови [re: B@L@RK]  
Автор ГЛУTHИЦA (Not Identified)
Публикувано27.10.03 16:48



...Оби4ам интимните срещи с изправени вДЪРВЕНИ личности, отдале4ени от пистата за кацане...след някой полу-разложил се дроп...но не достата4но за да избегнат физи4еския контакт с мен. Отхвърляйки моята стряскаща близост, те конфискуват МОЕТО превозно средство, *4упят ми ребрата, одират "подо4ието"..и ме просват по гръб след зрелищно предно салто с разхвърлени крайници...до осъзнаване на текущата ситуация и отпращането на поредната благословия...
Намирайте по-4есто общ език с дърветата и при4ина за отлагане на срещата

P.S...*възможното поражение в/у ребрата все още не е идентифицирано

I Say What I Mean, But I Don't Mean What I Say

Редактирано от ГЛУTHИЦA на 27.10.03 16:53.



Тема Re: Long time ago ....нови [re: bira_more]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано27.10.03 21:38



Човече, пробвай някой път да се спуснеш по надолнището от Младост към Дружба, там където се отделя пътя от моста за летището - ще видиш как се вдигат 70 км/ч. с най-голямата трошка... а там как щх да се утепам един път, не е истина- направо неми се спираше и щях да се врежа в Една Шкода!!!

Аз съм най-якия карък на света!!!



Тема Re: Пребивания...нови [re: ГЛУTHИЦA]  
Автор HellRaider (WANTED)
Публикувано27.10.03 23:02



mda zabravi spomene6 kak za poreden pyt izkrivi kaplata
a i za6to si odra podochite/ skulata
mi to toq shlem se zakopchava ve ama koi da se seti
a i padaneto be6e naistina dobro izhvyrcha kato struna
az se si milq che horata se svuvat kato padat ama ne i ti heheh e

Ako nqma kade da otidesh ela na sebe si!!!

Редактирано от HellRaider на 27.10.03 23:05.



Тема Re: Long time ago ....нови [re: B@L@RK]  
Авторfrancy (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 10:15



Досега съм падал някопко пъти,от които само един път сериозно и то с 25 км/ч.Накратко за този път:

Действието се развива по поречието на р.Русенски лом.Вече се досетихте, че съм от гр.Русе.3.10.2002г. се проведе по споменатото поречие на р.Русенски лом състезание с джипове по пресечена месност.На път засъстезанието караме колелата си с един приятел рамо до рамо.В интересен разговор изведнъж моят приятел ми извика да внимавам.Скороста да е била около 25 км/ч.Не по-вече. Пътят беше със слаб наклон надолу.Момента в който погледнах напред видях група полицаи завардили пътя заради състезанието.
Вместо да стисна първо задната,а след това предната спирачки направиш тъкмо обратното.Дори не ми остана време да стисна задната.С рядко красив плонж през кормилото бях на път да си ударя главата.За да я предпазя си опънах напред дясната ръка,която в последствие пострада.По-добре ръка отколкото глава.Така де с плонж аз тупнах в краката на полицаите.Вместо да ме попитат дали съм добре блюстителите на реда дори и не ми обърнаха внимание.Само единия констатира контузията промърморвайки:КАТО НЕ МОЖЕТЕ ДА КАРАТЕ КОЛЕЛЕТА КЪДЕ СТЕ ТРЪГНАЛИ. Изгледах го с изкривено от болка лице.Това е то .Полицаят си е полица.На някои господ е дал едно на други друго.Когато Господ е раздавал акъл полицаите са били на занятия.Това в кръга на майтапа.Междувременно дясната ми ръка веднага след падането се наду от раз и стана като патладжан.Трябваше веднага да се връщам.Но аз нали съм си инат.Останах да догледам състезанието с надута ръка.Тя все по-вече посиняваше.Инцидента стана в 13ч ,а отидох на спешен кабинет в 19ч.Освен това бяхме си взели


хапване и пийване.Такова нещо трудно се оттърва.Досещах се ,че и без това ще ме приберат в болницата.Оказа се ръката нито е счупена нито спукана.Била е само разместена.Вечерта ме прибраха в болницата.В23ч ми правиха операция.Фиксираха ми кокалите с един медицински пирон.Преди това доктора ми се накара яко в продължение на 15мин.



Тема Re: Long time ago ....нови [re: francy]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано28.10.03 14:28



Като чета за падането ти виждам че май и ти си бил на занятия, когато Господ е раздавал акъл, това естествено в кръга на майтапа.



Тема Re: Пребивания...нови [re: B@L@RK]  
Авторuha-repata (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 22:42



si4ki pro-ta padat taka



Тема Re: Пребивания...нови [re: B@L@RK]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано29.10.03 11:51



е аз падам много често защото сега се уча да карам колело освен това като падам падам с до 4-5 до към 6.5 км и са грозни паданията и не се удрям......като се науча и стана професионалист като вас може и аз да почна да правя такива невероятни падания.....


Make Dust Or Eat It


Тема Re: Пребивания...нови [re: CRZ]  
Авторuha-repata (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 12:22



Ima oshte mnoo grozni padaniq da praish moitu mom4e dokat stanesh edin ot nas :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.