Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пребивания...нови [re: B@L@RK]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано18.11.03 20:57



Moito nai golqmo razmazvane beshe .. predi 2 meseca .. slizah ot ruski pametnik kam opal4enska i sam se zaslil na 18ta kolkoto moga da vartq .. i sam hvanal zelenata valna .. v 10 4asa ve4erta .. beshe tamni4ko .. i to4no sled mantinelata na noviq pat predi stamboliski sfarshva mantinelata ima peshehodna pateka i edno malko ostrof4e metar na metar .. koeto nese vijda gram i tova e to4no na na krastovishteto s stamboliski .. i az se naklanqm da zema zavoq s golqmata skorost koqto sam i to4no v nego se udrqm .. zna4i ne znam kvo stana .. ozovah se posredata na krastovistehto v krav .. prednata kapla beshe s4upena .. zadnata guma beshe explodirala .. 4 dupki imashe .. 2 edna do druga po 2 sm .. te sa bili to4no tam kadeto se e odarila kaplata i q e prerqzala .. i nai gadnoto beshe 4e zadnata kapla mi e REMERX .. i leko se e iskrivila osta .. i mnogo me e qd .. az li4no 2 sedmici nemojeh da leja .. garba lakatq kolqnoto i oshte kvo li ne me boleshe qko ..



Тема Re: Пребивания...нови [re: az]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано18.11.03 23:13



Не знам за другите - аз искам!!!:)))

човече, това е №1!!!:))

ИМАш ЛИ ОщЕ НЯКАКВИ ТАКИВА?!:)
ТАЯ Е МНООООГО ДОБРА!:))



Тема Re: Long time ago ....нови [re: francy]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано19.11.03 10:24



Pich ti qvno ne karsh mnogo mnogo kolelo .. shtoto .. nemoje taka da obarkash spira4kite to si e refleks .. vinegi parvo dqsnata i posle lqvata .. i to prednata q natiskash vzavisimost ot tova dali si s vilka s amortisior .. dali e golqm nakolona i takiva .. NIKOGA nemi se e slu4avalo da obarkam spira4kite .. nemoga da si obqsnq kak ti si sbarkal takova neshto .. se edno da karash kola i da natisnesh gasta vmesto spira4kata ..



Тема Газ/спирачканови [re: w1zz4rd]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано19.11.03 17:35



Абе и това се случва ако имаш 3 широки педала Sparco, разположени общо на 30 см, а освен това носиш 45-ти номер обувки...

От личен опит знам

--
17 Gen r


Тема Re: №1нови [re: B@L@RK]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано19.11.03 20:01



Аз съм от Пловдив и нмого не чаткам къде какво, но и сега се сетих за едно друго. Преди като бях с Балканец преди доооста време си карах с един приятел покрай едно кафене за бърза закуска и там насядали разни хора, ама аз се засилих и си мислех, че кормилото ми ще мине под бара, пък то не и аз така се натресох в бара, че даже на една жена и се разля кафето. Веднага се махнах естествено и скоро не съм минавал оттам



Тема Re: Газ/спирачканови [re: PtD]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано19.11.03 20:29



PtD .. v sabota shte ti zvana .. nadqvam se da hodime da po trenirame nqkade .. az se otkazah da hodq na vitosha .. ima samo edin entusiast koito e navit da doide s mene .. ama koleloto mu nqma da izdarji i mu kazah 4e nqma da hodime ..



Тема Re: циците и дупетанови [re: Windstream]  
Автор Дpeмeщ (M'Bwana)
Публикувано19.11.03 22:21



карам си вчера спокойно по пътя в младост, изпреварва ме една маршрутка и аз се засилих след нея. По едно време забелязвам две невероятни мадами и си отворих човката по тях та чак се обърнах, а в същото време маршрутката спряла да вземе някаква дърта чанта. Имах чувство че ще влезна в тоя микробус през задната врата отваряйки я навътре. Размина се без наранявания и техническите последствия. Само дето шофера изрекъл едно велико нещо:
- до сега само идиот с тъпото колело не ме беше шибал отзад.

-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи


Тема Re: Газ/спирачканови [re: PtD]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано19.11.03 23:33



Mдааа!!!

това с обувките ми е познато....

Аз нося 51 номер!:))

Малко по-тежък случай съм !:))



Тема Re: Газ/спирачканови [re: B@L@RK]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано20.11.03 18:41



Значи моята кола изобщо няма да ти е по мярка

--
17 Gen r


Тема Re: Газ/спирачканови [re: PtD]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано20.11.03 21:20



Kakto ne edin pat sam kazval .. tvoita kola e unikat .. takava druga kola nqma .. prosto unikalna e .. po dobre neq prodavai kazvam ti golqma greshka shte e ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.