Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: CRZнови [re: CRZ]  
Автор C_MoМодератор (smooth)
Публикувано01.11.03 08:55



nice!

получаваш бира! :)

I only ride hardtail for the sole purpose of passing people who ride full suspension bikes...


Тема :))нови [re: Дpeмeщ]  
Авторananke (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 13:00



mi brato nai-dobre spri da pie6 kogato kara6 :)



Тема Re: Пребивания...нови [re: B@L@RK]  
Авторananke (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 13:04



pytekata za simeonovo s mnogoto kamynaci, sled aleko, naprawih edno krasiwo otb /overthebar/ i si prasnah bedroto w nqkakyw kamyn. kyrwaw sport gledali li ste. e taka mi se be6e podul kraka. kryvoizliv qk, i posle obratno i s avtobusa nadolu. 2 sedmici ne mojeh da hodq i se naloju da mi prawt punkciq da vadqt kryw



Тема Re: :))нови [re: ananke]  
Автор Дpeмeщ (M'Bwana)
Публикувано02.11.03 11:33



не мога,

представи си, идвам при едни в 10 сутринта и наблюдавам следната картина, двама идиоти седят над каса бира и се чудят какво да й правят.

или в 6 сутринта в понеделник ми звънят на врата, отварям - гледам един приятел от другия край на града къркан като мотика стои и вика : "абе кополо виж ква ракия сварих"!!!



-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи


Тема Re: CRZ - lele bateнови [re: CRZ]  
Автор Pro_un (непознат )
Публикувано03.11.03 04:00



HAHA

Абе мом4ета, аз си мисла че тоя CRZ си праи некав майтап... или е под 10 години
"и се вдигна 20 см на земята...това как става" - леле бате ко е т'ва как може да се вдигне 20 СМ "НА" ЗЕМЯТА ??? btw това се казва Bunny hop
а и още нещо ! Брато ако колелото ти е тежко значи ще пукаш гуми???
Искам да те питам от къде си ???? да не е некаде около Чернобил ?
.......немам думи........
а некои беше казал от отговорите че за да се пребиеш добре трябва да си PRO- и това е бисер !!!

Айде и аз да се вкюча с едно падане:
Карам си аз , точно след като е валяло, и гледам некакав каменен парапед и викам я да напраим един дроп, скачам там и дигам предната, с малки скок4ета до ръба и накраиа когато трябва да направа един pedal kick, гумата се хлъзва и аз се приземих на предна гума, и се забих напреде .... закачих си краката за кормилото и после колелото падна върху мене.... беше ме яд че не си носих chin pad-овете, и си одрах дълбоко краката ( м/у колианото и глезена )




Тема Re: CRZ - lele bateнови [re: Pro_un]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано03.11.03 20:52



благодаря ти....аз съм чувал и оли май да му викат но не съм много сигурен.....а ти какво колело имаш...за даунхил ли е...аз мойто сам съм си го строил..даже си направих предница като BOXXER....ного е ГЪЗарска


Make Dust Or Eat It


Тема Re: CRZ - lele bateнови [re: Pro_un]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано03.11.03 23:36



Карай си по каменния парапеД и си свиркай!



Тема ..нови [re: CRZ]  
АвторPro_un (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 02:18



ami az karam gotino kolelo....
( vseki pat sled kato karam trebe da si izpravam kaplata(zadnata) po 10 minuti !!_)
nekoi den i a she si zema hubava zadna .......




Тема Re: Пребивания...нови [re: B@L@RK]  
Авторpro_un (Нерегистриран)
Публикувано05.11.03 02:24



aide i oshte edno padane :-)

na4i edin moi priatel se zasilva da ska4a ! iska6e da presko4i edno durvo .... i kato sko4i mnogo izdurpa zadnitzata nagore .... i napravi salto prizemi se po grub i po4na da se turkalia.... ne se narani mnogo .... ama i az postradah , koleloto me udari ( toi kato go izturva... i az nali stoeh tam i gledah ......)

aide TANUCO ia i ti pishi neshto !!!!! trebe da padash !!..... ina4e ne moje !!



Тема Re: CRZ - lele bateнови [re: CRZ]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано05.11.03 10:10



Зарежи... Няма смисъл

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.