Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 11.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Правил съм го аманови [re: B@L@RK]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.10.03 16:43



беше адски мокро.
И аз със здраво стиснати спирачки си пердаших надолу със около 30 - 40.
Ако знаеш какъв кеф е като стигнеш кръстовището, пък там има коли ....
А спирачките вече са направили направо обратна захапка .....
Оцелях :))))
И даже не успях да отнеса един трабант :)))



Тема Искаш ли уроци та данови [re: CRZ]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.10.03 16:52



знаеш как да се пребиеш най-добре :)))
Мога да ти дам една две идеи.
Пребиването е почти сигурно ако спазиш съветите ми :)))



Тема Re: CRZнови [re: CRZ]  
Автор ГЛУTHИЦA (Not Identified)
Публикувано29.10.03 17:30



...ne se prai, trudno e

I Say What I Mean, But I Don't Mean What I Say


Тема ТИРнови [re: bira_more]  
Автор B@L@RK (Прерасъл)
Публикувано29.10.03 23:28



А, между другото - щях да забравя!

Може би най-съдбоносния момент в живота ми щеше да бъде когато бях малък - край Казанлък!!!

Бяхме с нашите на гости на едни роднини и седяхме 2 дни там!
С едни братовчеди играехме и купонясвахме нагоре-надолу. По едно време се появиха едни малко по-големи батковци. Бяха с колела. Джиткаха с тях и по едно време един ми даде своето да покарам с останалите. Беше с Балкан-чеъта. Супер готини бяха тогава и големи :)) . Излезохме на пътя и карахме яко. В един момент бяхме на магистралата. Един ТИР както си перкаше зави към една бензиностанция. Не знам за каква скорост ставаше дума, но в един момент се оказах почти под ТИР-а. Най-странното беше това, което направих - кривнах надясно и направо се наклоних така че да падна. На 9 годинки щях да се помажа под гомите на ТИР-а нямаше да ме съберат никак. Целия бах изподран. Е от тогава не ми върви с колелата:))) Но все повече ме кефят!:))

Ако има карък като мен - трябва да е извънземен!:)))


Хора, купонясвайте яко, но карайте внимателно!!! :+)



Тема баси...нови [re: B@L@RK]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано30.10.03 12:08



...тва стана сбор на велосипедистите-мазохисти

Do, or do not - there's no "try"...


Тема Re: ТИРнови [re: B@L@RK]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано30.10.03 18:53



Всичко това е прекрасно, но край Казанлък няма магистрала, а само първокласен път:)
освен ако под "край" нямаш предвид на десетки км от Казанлък.



Тема Re: CRZнови [re: ГЛУTHИЦA]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано30.10.03 19:59



е ще се науча и а з да карам колело...ааа..а вие качвали ли сте се на Витоша бе...аз съм карал 3 пъти там и е супер....но ми е много трудно и на повечето места бутам колелото.....вие много ли сте добри...хайде да покараме заедно някой път и да ми покажете...искам да се науча...видях веднъж един пич който дръпна корлелото и се вдигна на 20 см на земята...това как става...лесно ли се учи...ще ми обясните ли...аз днеска се пуснах в южния парк по една пъгека и вдигнах 28 километра и беше много интересно......а вие даунхилери ли сте...а кроскитаристи от вас има ли.......как се казма онази част на която се закача предното колело и тя се захваща за предницата на рамката.......веднъж видях една такава която нямаше пружини и се чудя как работи....като я натискаше един се чуваше пссст пссст..тя сигурно е била газова...те на какъв принцип работят..с какъв механизъм са...много ли пари струват...аз имам вече към 423.123123 лв и ще ми стигнат ли за добро колело...искам да си купя колело скот ...АМА ДА НЕ Е ЖЕЛЯЗНООО...че като тежи много ще му се пукат гумите по често...и ще трябва да инвестирам по често във вътрешни гуми....ЗАТОВА ЗА ТЕЗИ ПАРИ МОГА ЛИ ДА СИ КУПА КОЛЕЛО ОТ АЛУМИНИЕВА ДОГРАМА......чувал съм че правят и карбонови колела.....карбона точно какви съставки съдържа в себе си...но пък ми казаха че има едно ГОЛЯМО предимство пред алуминия и желязото..и винкела....може да се заварява по лесно....например можело със запалка защото бил като пластмаса...дали са ме излъгали..вие как мислите.....също така искам да си сложа живачни спирачки..казвали са ми че са по добри дори и от хидравличните.....чувал съм за едни спирачки..как беше....татееее.....как се казваха....ааа да...ХАЙЕС...те били много добри....а вие къде се събирате...ходите ли на НДК да скачате стълбите...сигурно сте много добри щом правите такива брутални падания....аз веднъж паднах в едно лайно и беше много гадно и после повърнах......вие учавствували ли ли сте във сътезания от световната купа.....
като ми отговорите ще ви попитам и други неща


Make Dust Or Eat It


Тема Re: баси...нови [re: bikerider]  
АвторBalark (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 21:22



Абсолютно... :)))



Тема Re: ТИРнови [re: Tanuco]  
АвторБaлapk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 21:29



Абсолютно!!!

Lapsus linue

Наистина не е магистрала... тогава дори не сме имали смелостза магистрали. Спомнем си само че беше извънградски път, а и беше доста отдавна!

И край някакво село. - Крън.
Дотам бяхме отишли с нашите .

Спомням си само че беше широк и високоскоростен път, но това не е важно. Казвам за да не излезе че лъжа!:)

Поне за селото се сещам, понеже и там имах роднини!



Тема Re: CRZнови [re: CRZ]  
АвторБ@л@pk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 21:39



Споко, бе пич, don't се нерви!

И don't скпва темата!:))))

п.с. като каза за НДК какви мисли ме навяха... но за щастие там не съм се размазвал... все още !:))

Един път без малко да стане!:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.