Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 29.06.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема trial през зимата?нови  
Авторananke (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 18:10



Дайте идея къде може да се практикува през зимата.



Тема Ima kolega ima.....нови [re: ananke]  
Автор Trials-rider ()
Публикувано13.10.03 20:51



mi brato ima kade da se kara stiga jelanie da imash naprimer az tuka v kanada bih karal na -40' nishto 4e shte zamruzna ,,, zavisi si ot samia tebe az naprimer kato beh v bulgaria karah prez zimata na vitosha ... estestveno ne e kato prez liatoto no pak e mnogo dobre

mi az mislia 4e prez zimata ako karash Trials nekade kam tzentura shte e mnogo dobre :))

good luck !!!
a btw dobur li si ? shoto imam nujda ot malko saveti

Life is a bike. Some people dont have bikes


Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: Trials-rider]  
АвторP6U (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 12:29



@Trials-Rider: pich leko se burkash. trial e suvsem razlichno neshto.

@ananke: ot kude si? nie karahme poslednata zima na NDK shtoto beshe izchistveno ot snega. a inache sega ima edno miasto kudeto moje da se spretne niakva mizerna sekcia ot paleti predi zimata. triabva da go obmislim.



Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: P6U]  
АвторLazy (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 17:00



Trials-Rider: Abe pich, razbrahme che si v Kanada, taka che mojesh da spresh da zapochvash vseki post s "Ami tuk v Kanada"
Mislia che ananake pita za zakrito miasto - izostaven sklad, trafopost, ....
kadeto moje da se kara TRAIL
A sashto kakto veche niakolko pati tuka se spomena, TRAIL e gradski stil i niama obshto s planini, pateki, darveta,mostcheta, i darveni patechki. Towa e nort shore - stil vazniklal v Kanada i jalko niakak che si v Kanada a ne znaesh pone kakvo e nort shore ( shtoto izglejda go barkash s trail bazirano na edin ot drugite ti postowe)

Ajde sas zdrave



Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: Lazy]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано15.10.03 18:14



Ако трябва да сме още по-точни стилът, зо който говориш е TRIAL, а не TRAIL.
За подробна справка- виж Българско-английски речник.



Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: Lazy]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано16.10.03 12:06



тц тц ... сега трябва и nicka да си смени



Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: Lazy]  
Автор PtD (Vector xyzw)
Публикувано16.10.03 13:10



Има, и още как. Trials стилът се разделя на две направления - Urban и Natural. В Urban се кара през изкуствени препятствия - парапети, стенички, стълби, пейки, маси и к'вото са сътворили другарите от общината. Natural най-добре може да тренираш на морените на Витоша.

--
Ash nazg durbatuluk / ash nazg gimbatul / ash nazg thrakatuluk / agh burzum-ishi krimpatul...


Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: PtD]  
АвторP6U (Нерегистриран)
Публикувано16.10.03 22:28



abe ne znam tva za Urban i Natural kude si go chel ama az izobshto ne sum chuval za takiva razpredelenia. trial si e trial. da ne govorim che nai dobre se kara na sekcia ot paleti. razbira se ima i po kamuni i turveta kakto i v grada - prosto trial moje da se kara navsiakude stiga usloviata da pozvoliavat.

ps. razni priomi ot street-a pri X-a kato grindove i t.n. ne spadat kum triala. kazvam go za nepoznatite :)



Тема Re: Ima kolega ima.....нови [re: P6U]  
Авторananke (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 11:13



от софия съм, ми супер, аз съм много за идеята, ще помогна с каквото мога.
обаче ако може да е на закрито ще е най-добре според мен.



Тема айде народе на трайъла, 3 лева килото :) [re: ananke]  
Авторananke (Нерегистриран)
Публикувано17.10.03 11:30



Стига само приказки ами дайте да направим нещо по въпроса. Сигурен съм, че има доста фенове, които ще се зарибят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.