Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 29.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови  
Авторvelin (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 11:24



Преди 4 години ми обраха къщата в Божурище + почти новия ми байк Bianchi Shark. Полицията естествено не си мръдна гъза да открие крадците. Както и да е... онзи ден както си се разхождам из Божурище си видях колелото!!! Беше го яхнал някакъв плешив старец, рамката е пребоядисана, няма стикери, махнати са му защитните пласмасови предпазители на венците, но по 3-4 сигурни белега го познах че е моето!!! Най-важното е, че предната му вилка беше супер ярко оранжева, а идиота дори не си е направил труда да й смени цвета! Проучих човека къде живее и прочие. Значи, преди да ходя да му чупя черепната кутия имам един голям въпрос:

КЪДЕ СЕ НАМИРАШЕ ФАБРИЧНИЯ НОМЕР НА РАМКАТА НА BIANCHI SHARK??? Пазя гаранционната карта на байка, но не помня къде точно беше номера на рамката за да го сравня (ако не е изтрит де). Защото ако номера съвпада - МАМКА МУ ЩЕ ПЛАЧЕ ЧЕ ГО Е РАЖДАЛА ТОЯ ИЗРОД!

МОЛЯ, ВСИЧКИ СОБСТВЕНИЦИ НА BIANCHI - ПОМОГНЕТЕ!



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано23.09.03 11:56



На SCOTT-овете номерът на рамката е под средното движение на тръбата.Трябва да обърнеш колелото.



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Автор timmyyy (sp addicted)
Публикувано23.09.03 12:05



На всички байкове на които съм виждал серийния номер е на долната страна на тръбата в която влиза средното движение.
Преди да му чупиш главата все пак проучи откъде си го е купил - няма гаранция, че той ти го е свил.



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: timmyyy]  
Авторvelin (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 12:08



тоя всички го знаят като изрод и крадец. освен това е супер беден изрод и има само една крава и живее в коптор - откъде ли се е уредил с марков байк



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано23.09.03 19:14



Ми може да го питаш.



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ! [re: velin]  
Авторananke (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 19:37



nqma opraviq brato, ako pita6 men, otpi6i go towa kolelo, ako ne si go otpisal we4e, a az sym siguren 4e si. moito za 1 sedmica go otpisah kato mi go swiha, wzeh si nowo, oba4e we4e si imam edno naum.
ako wse pak te glojdi neshto, bih vzel 2ma 3ma priqtel4eta i bih go sprql nqkoq we4er w nqkoq uli4ka. bez mnogo obqsneniq i fizi4eska namesa, s 4ista syvest



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Авторehb (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 10:24



Така е приятел...в кофти държава живеем. Преди 2 години и моето така нагло откраднаха, но като отидох да се жалвам в полицията ми казаха, 4е е 20-то за това лято:)...и да не се надявам много много, щото те откраднати коли не могат да намерят камо ли моето колело...много тъпо, но това
Сега сам с ново, но и чувствително по- внимателен както казва по- горе колегата. Ако питаш мен опитай да си върнеш колелото, след което му вземи парите и си купи ново, това просто вече не е същото. Успех



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Автор bikerider (aware)
Публикувано24.09.03 11:16



"не съди прибързано"...

Do, or do not - there's no "try"...


Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 14:17



stra6no mnogo se nadiavam da uspee6 da si vurne6 koleloto...kakvi li ne6ta ne sa mi krali...a puk znam kakvo e da OBI4A6 kolelo....samo deto na stareca mozhe da mu go e prodal niakoe hilavo lape,koeto e zameseno v krazhbata...neznam...samo da kazha,4e stiskam palci da si go vzeme6 obratno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Намерих си откраднатото колело - ПОМОГНЕТЕ!нови [re: velin]  
Авторnikita (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 20:40



... i vnimavai da ne se useti staroto "ple6i", dokato se 4udi6 kak da si vurne6 "baika"..., mozhe sa se usvesti i da go prodade...







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.